Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych
Oddział 03 w Łochowie

Logowanie

Odwiedza nas 240 gości oraz 4 użytkowników.

  • 3163
  • 3405
  • 3491
  • 3707
Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

17:17-- Mościcki Kamil: 3207 szpaczka szuka domu.
13:39-- Olszewski Adam: Młody 2606 0475 pod numerem 572 960 300
19:51-- Ireneusz Ślaz: Zamieściłem listy rejonową i okręgową z lotu Godenstorf 2
3:28-- Czarnogorski Łukasz: Wysoka 4 start 5.30
17:06-- Czarnak Przemysław: Kupię tipesy Bricon tel. 721302463
18:51-- Tryc Andrzej: Mam ile chcesz 10zl sztuka
19:10-- Masza: Andrzej te 10zl to z przed inflacji cz po inflacji
19:25-- Tryc Andrzej: Przed.
19:26-- Masza: To drogo bo jak by bylo po to tanio;)
20:52-- Ireneusz Ślaz: Sekcja Mostówka gotowa
20:59-- Ireneusz Ślaz: Sekcja Wyszków gotowa
21:02-- Ireneusz Ślaz: Sekcja Ogrodniki gotowa
21:03-- Ireneusz Ślaz: Niestety to na tyle.
Brak mi dwu list z Bricona z sekcji Łochów.
Ze zdjęć nie podejmuję się tego zrobić bo to jest nie do zrobienia bez błedów.
8:09-- Ireneusz Ślaz: Sekcja Łochów gotowa
8:18-- Ireneusz Ślaz: Oddział gotowy
14:58-- Ufnal Janusz i Przem: Ma ktos na sprzedaż antene AMC ?
19:08-- Ireneusz Ślaz: Gołąb kol. Kostko Marek odpoczywa u hodowcy pod tel. 506-234-777
Tymczasowy opiekun prosi o kontakt.
8:23-- Ołówka Zbigniew: Godenstorf3 start 6:05 zegary dziś o godz. 20:00 Dobry LOT
17:32-- Ołówka Zbigniew: Zegary jutro w wtorek 02-08-2022 o godz 20:00 Dobry LOT
20:31-- Sylwester Puławski: Jest u mnie młody o nr 12015 - 506124322
9:21-- Ireneusz Ślaz: Dodałem wyniki z lotu 14.
Dodałem symulacje w kategoriach.
Miłej lektury
9:23-- Ireneusz Ślaz: W serwisie mojegolebie są widoczne tylko wyniki z list rejonowych (maratony).
Mam nadzieję że w ciągu następnych dni otrzymam poprawkę i będzie mozna podglądać wyniki z wszystkich dostępnych list (rejon/okręg).
17:38-- Ołówka Zbigniew: Lot próbny Popowo Kościelne sekcji Łochów w sobotę 06.08.22 koszowanie o godz 5:00 do 5:40
17:48-- Czarnak Przemysław: Witam, ktoś chętny na wspólny trening w piątek w okolicach Serocka?
17:48-- Czarnak Przemysław: jak coś to podaję tel : 721302463
7:08-- Sylwester Puławski: Młody o nr 12015 co był u mnie jest już pomiędzy Małkinią a Ostrowią Mazowiecką pod nr 721124570
17:19-- Ołówka Zbigniew: Lot treningowy z Połową odwołany
17:38-- Piekut Przemysław: Jest u mnie mlody 3341
19:54-- Ołówka Zbigniew: Lot treningowy z Popwa odwołany
13:14-- Ołówka Zbigniew: Wyniki badań coba diagnostyka są do
odbioru pod tel 607 141 181
4:06-- Czarnogorski Łukasz: Sierpc start 6.00
8:18-- Gajewski Mariusz: Witam młody PL 03-22-29822 jest w Drgiczu pod numerem tel. 511-914-153
19:34-- Ireneusz Ślaz: Wyniki w trakcie opracowania
19:51-- Ireneusz Ślaz: Sekcja Wyszków gotowa
19:58-- Ireneusz Ślaz: Sekcja Ogrodniki gotowa
20:06-- Ireneusz Ślaz: Z Sekcji Mostówka nie mam protokołu.
Z Sekcji Łochów - nie mam danych

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Kategoria A   
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.  
1 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 18 270,29  
2 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 18 365,18  
3 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 18 469,67  
4 SADOWSKI PATRYK ŁOCHÓW 18 652,57  
5 LIPKA-BARTOSIK DARIUSZ ŁOCHÓW 18 931,49  
6 BUDZYŃSKI MARIAN ŁOCHÓW 18 964,26  
7          
Kategoria B 
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 15 92,73
2 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 15 390,93
3 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 15 439,89
4 PIEKUT SYLWESTER ŁOCHÓW 15 523,28
5 ŁOKIETEK DANIEL ŁOCHÓW 15 887,4
6 SADOWSKI PATRYK ŁOCHÓW 15 966,71
7        
Kategoria C 
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 12 383,45
2 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 12 491,19
3 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 12 1106,50
4        
Kategoria D 
Lp. Nazwisko i Imię Oddział konk. coef.
1 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 45 854,21
2 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 45 1188,52
3 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 45 1967,10
4        
Kategoria M 
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR ŁOCHÓW 6 261,92
2 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 6 434,47
3 SZYMAŃSKI MARIUSZ ŁOCHÓW 6 715,26
4        
Mistrzostwo olimpijskie - Derby
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR ŁOCHÓW 25 1150,47
2 SADOWSKI PATRYK ŁOCHÓW 25 1579,69
3        
4        
Kategoria "AS"
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 11 98,35
2 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 11 337,48
3 PIEKUT SYLWESTER ŁOCHÓW 11 364,62
4 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 11 377,54
5        
6        

Intermistrzostwo 2021

Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 18 238,788
2 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 18 587,369
3 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 18
728,381  

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
Kategoria A 
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 18 84,99
2 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 18 129,81
3 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 18 346,76
4 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR ŁOCHÓW 18 405,36
5 SADOWSKI PATRYK ŁOCHÓW 18 497,22
6 PIEKUT SYLWESTER ŁOCHÓW 18 525,02
Kategoria B 
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 15 105,39
2 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR ŁOCHÓW 15 212,34
3 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 15 244,59
4 SKOLIMOWSKI GRZEGORZ ŁOCHÓW 15 345,67
5 SADOWSKIK PATRYK ŁOCHÓW 15 484,97
6 KOWALCZYK ARKADIUSZ ŁOCHÓW 15 582,77
7 OŁÓWKA ZBIGNIEW ŁOCHÓW 15 653,85
8 ŁOKIETEK DANIEL ŁOCHÓW 15 725,94
Kategoria C 
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 12 108,45
2 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 12 246,53
3 BOROWSKI PIOTR ŁOCHÓW 12 566,82
4 PIEKUT SYLWESTER ŁOCHÓW 12 663,56
5 SADOWSKI PATRYK ŁOCHÓW 12 731,09
Kategoria D 
Lp. Nazwisko i Imię Oddział konk. coef.
1 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 45 438,03
2 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 45 481,73
3 SADOWSKI PATRYK ŁOCHÓW 45 1713,28
Kategoria M 
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR ŁOCHÓW 6 98,84
2 KOWALCZYK ARKADIUSZ ŁOCHÓW 6 380,12
3 BIERNACKI WŁADYSŁAW ŁOCHÓW 6 485,17
Intermistrzostwo 2020
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 18 180,619
2 BARANOWSKI TEAM LOCHÓW 18 455,274
3 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR ŁOCHÓW 18 587,850
4 SADOWSKI PATRYK LOCHÓW 18 1161,453
5 KOWALCZYK ARKADIUSZ ŁOCHÓW 18 1365,647
Generalne Mistrzostwo Polski 2020
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. pkt.
1 WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ ŁOCHÓW 35 1877,11
2 BARANOWSKI TEAM ŁOCHÓW 35 1858,71
3 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR ŁOCHÓW 35 1830,16
4 KOWALCZYK ARKADIUSZ ŁOCHÓW 35 1751,58
5 PIEKUT SYLWESTER ŁOCHÓW 34 1707,78
6 OŁÓWKA ZBIGNIEW ŁOCHÓW 33 1610,10

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

                             KAT.A

    MISTRZ-WALCZAK MACIEJ I DARIUSZ

  1 V-MISTRZ-BARANOWSKI TEAM

  2 V-MISTRZ-SADOWSKI PATRYK

  1 PRZEWODNIK-PIEKUT SYLWESTER

  2 PRZEWODNIK-ŁOKIETEK DANIEL

                          KAT.B

   MISTRZ-BARANOWSKI TEAM

 1 V-MISTRZ-CZERWIŃSKI SŁAWOMIR

 2 V-MISTRZ-PIEKUT SYLWESTER

 1 PRZODOWNIK-SADOWSKI PATRYK

                         KAT.C

   MISTRZ-BARANOWSKI TEAM

 1 V-MISTRZ-SADOWSKI PATRYK

 2 V-MISTRZ-PIEKUT SYLWESTER

                       KAT.D

  MISTRZ-BARANOWSKI TEAM

 1 V-MISTRZ-SADOWSKI PATRYK

 2 V-MISTRZ-PIEKUT SYLWESTER

                      KAT.M

  MISTRZ-CZERWIŃSKI SŁAWOMIR

 1 V-MISTRZ-KOWALCZYK ARKADIUSZ

 2-V-MISTRZ-BIERNACKI WŁADYSŁAW

                      KAT.INTER

  MISTRZ-BARANOWSKI TEAM

 1 V-MISTRZ-CZERWIŃSKI SŁAWOMIR

 2 V-MISTRZ-KOWALCZYK ARKADIUSZ

                      KAT.GMP

  MISTRZ-CZERWIŃSKI SŁAWOMIR

 1 V-MISTRZ-PIEKUT SYLWESTER

 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

 

Kategoria A - Mistrzostw Polski
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 Baranowski Team. Łochów 18 43,85
2 Czarnogórski Piotr i Jarosław Łochów 18 195,02
3 Piekut Sylwester Łochów 18 196,89
4 Sadowski Patryk Łochów 18 461,43
5 Łokietek Daniel Łochów 18 787,57
6 Wróbel Damian Łochów 18 933,01
7 Grzęda Dariusz I Piotr Łochów 18 1633,77
8 Fiołek Arkadiusz Łochów 18 1883,68
Kategoria B - Mistrzostw Polski
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 Baranowski Team Łochów 15 68,88
2 Czerwiński Sławomir Łochów 15 540,78
3 Piekut Sylwester Łochów 15 622,83
4 Słowik Damian i Jerzy Łochów 15 837,09
5 Sadowski Patryk Łochów 15 1028,56
6 Czarnogórski Piotr i Jarosław Łochów 15 1309,21
Kategoria C - Mistrzostw Polski
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 Baranowski Team. Łochów 12 138,01
2 Czarnogórski Piotr i Jarosław Łochów 12 350,29
3 Piekut Sylwester Łochów 12 754,38
4 Grzęda Dariusz i Piotr Łochów 12 878,61
5 Łokietek Daniel Łochów 12 1083,97
6 Sadowski Patryk Łochów 12 1129,70
Kategoria D - Mistrzostwo Polski
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 Baranowski Team. Łochów 45 250,74
2 Piekut Sylwester Łochów 45 1574,10
3 Czarnogórski Piotr i Jarosław Łochów 45 `1854,52
Kategoria M - Mistrzostw Polski
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 Czerwiński Sławomir Łochów 6 110,21
2 Piekut Sylwester Łochów 6 154,45
3 Słowik Damian i Jerzy Łochów 6 504,39
Generalne Mistrzostwo Polski 2018
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. pkt.
1 Baranowski Team. Łochów 35 1876,48
2 Czerwiński Sławomir Łochów 35 1834,67
3 Czarnogórski Piotr i Jarosław Łochów 35 1804,39
4 Piekut Sylwester Łochów 34 1711,69
5 Słowik Damian I Jerzy Łochów 34 1653,42
Intermistrzostwo 2018
Lp. Nazwisko i imię Oddział konk. coef.
1 Baranowski Team. Łochów 18 190,787
2 Czarnogórski Piotr i Jarosław Łochów 18 366,295
3 Czerwiński Sławomir Łochów 18 859,183
4 Słowik Damian i Jerzy Łochów 18 1530,16
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Gotowe zestawienia do złożenia w oddziale do Generalnego Mistrzostwa Gołębi Młodych. Wystarczy przedrukować i oddać do prezesa d.s lotowych kol. Sylwka Piekuta.

GMP młodych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

 Wyniki w kategoriach lotowych za lata 2000-2015 - zapraszam do lektury.

  • Obowiązujące w 2022 roku Regulaminy Współzawodnictwa o Mistrzostwo Polski, Okręgu i Regionu VII PZHGP

    • Generalne Mistrzostwo Polski na 2022 rok - link
    • Mistrzostwo w kategoriach na 2022 rok - link
    • Super maraton na 2022 rok - link
    • Regulamin lotu narodowego – Bruksela 2022 - link
    • Mistrzostwo Polski Gołębi Młodych na 2022 rok - link
    • Młodzieżowe MP w lotach gołębi młodych na 2022 rok. - link
    • Intermistrzostwo na 2022 rok. - link
    • Komunikat 25/21 Okręgu Warszawa - link
    • Komunikat 26/21 Okręgu Warszawa - link
    • Regulamin wystaw - link
    • Regulamin lotowo-zegarowy - link
    • Regulamin organizacyjny- link
    • Regulamin Komisji Rewizyjnej - link
    • Regulamin Komisji Dyscyplinarnej link
    • Regulamin zebrań sprawozdawczo-wyborczych - link
    Więcej znajdziesz na stronie Zarządu Głównego PZHGP kliknij tutaj..
  • Tu znajdziesz potrzebne ci dokumenty w przyjaznej formie do wydruku.

    • Deklaracja przyjęcia do PZHGP - link
    • Protokół lotowo-zegarowy - link
    • Spis gołębi - link
    • Deklaracja dla gołębia na wystawę link
    • więcej link
    • więcej link
    • Druk na kategorie ABCDM i AS - link
    • Intermistrzostwo - deklaracja link
    • GMP deklaracja link
    • GMP gołębi młodych - deklaracja link
    • Lotniki Open - deklaracje link
    • Lotniki w kategoriach - deklaracje link
    Więcej znajdziesz na stronie Zarządu Głównego PZHGP link.