PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 15                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GOSTOMIA 2 z dnia 15.06.19                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:11:26.  N 16:25:52.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  353.182 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   74                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1402                           
      5.Ilość konkursów.......................:  281                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1113.89                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   998.23                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,39,09                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,37,21                         
     10.Czas trwania konkursu.................:58 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ SEKCJA ŁOCHÓW           │   12   │  281   │   65  │23.13│      
          │ 02 │ SEKCJA WYSZKÓW          │   11   │  218   │   40  │18.35│      
          │ 03 │ SEKCJA TŁUSZCZ          │   16   │  327   │   70  │21.41│      
          │ 04 │ SEKCJA MOSTÓWKA         │   11   │  139   │   33  │23.74│      
          │ 05 │ SEKCJA KĄTY BORUCZA     │    2   │   32   │    8  │25.00│      
          │ 06 │ SEKCJA KURPIE BIAŁE     │   11   │  210   │    9  │ 4.29│      
          │ 07 │ SEKCJA OGRODNIKI        │   11   │  195   │   56  │28.72│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   74   │ 1402   │  281  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 15. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                      z lotu GOSTOMIA 2, w dniu 15.06.19                                                                                        
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                
   1 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:39:09     1113.89   0.71  49- 26-  7  344.360  40.000   0.713  40.00                                 
   2 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GCM 11:05:55     1107.51   1.43  20-  8-  7  372.030  39.970   1.427  39.98                                 
   3 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 11:00:02     1105.34   2.14  19-  8-  7  364.800  39.940   2.140  39.95                                 
   4 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   10:43:33     1104.83   2.85  46-  8-  7  346.420  39.910                                                
   5 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:50:15     1103.20   3.57  24- 14-  7  353.300  39.890                                                
   6 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        GSM 10:53:08     1101.68   4.28  45- 32-  7  355.990  39.860          39.89                                 
   7 BARANOWSKI TEAM            1 PL-176-15--       G   10:53:09     1101.63   4.99   2  <   8>  355.990  39.830                                                
   8 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:53:12     1101.45   5.71   3  <   9>  355.990  39.800                                                
   9 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            10:53:23     1100.83   6.42   4  <  12>  355.990  39.770                                                
  10 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GCM 10:54:25     1098.56   7.13  16- 11-  7  356.390  39.740   7.133  39.79                                 
  11 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17         GCM 10:51:54     1097.55   7.85   2  <  13>  353.300  39.710   7.846  39.77                                 
  12 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   10:54:41     1096.42   8.56   5  <  14>  355.990  39.690                                                
  13 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        G   10:53:35     1091.84   9.27   3  <  41>  353.300  39.660                                                
  14 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-16-        GCM 10:56:07     1091.60   9.99   6  <  15>  355.990  39.630   9.986  39.70                                 
  15 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   10:56:20     1090.88  10.70   7  <  17>  355.990  39.600                                                
  16 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17--       GCM 10:58:11     1086.28  11.41  36- 12-  7  356.500  39.570  11.412  39.66                                 
  17 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   10:57:43     1086.27  12.13   8  <  17>  355.990   0.000                                                
  17 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:57:43     1086.27  12.13   9  <  19>  355.990   0.000                                                
  19 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:58:06     1085.01  13.55  10  <  20>  355.990   0.000                                                
  20 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:58:07     1084.95  14.27  11  <  21>  355.990   0.000                                                
  21 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 10:58:10     1084.78  14.98  12  <  28>  355.990   0.000  14.979  39.54                                 
  21 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-18-        G   10:50:05     1084.78  14.98  31-  8-  7  347.220  39.430                                                
  23 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             10:56:55     1084.07  16.41  71- 26-  7  354.400  39.370                                                
  24 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 11:06:54     1082.81  17.12   2  <  39>  364.800  39.340  17.118  39.47                                 
  25 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         G   11:08:32     1082.76  17.83  23- 13-  7  366.550  39.310                                                
  26 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             11:08:39     1082.39  18.54   2  <  26>  366.550  39.290                                                
  26 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-15--       GCM 11:08:39     1082.39  18.54   3  <  37>  366.550  39.290  18.545  39.43                                 
  28 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            10:58:57     1082.20  19.97  13  <  29>  355.990   0.000                                                
  29 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 10:58:59     1082.09  20.68  14  <  30>  355.990   0.000          39.36                                 
  30 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   10:59:00     1082.04  21.40  15  <  45>  355.990   0.000                                                
  31 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 11:10:18     1080.46  22.11  23- 12-  7  367.680  39.140  22.111  39.31                                 
  32 TRYC STANISŁAW             1 PL-003-17-        GCM 11:02:58     1080.32  22.82  20-  4-  4  359.710  39.110  22.825  39.29                                 
  33 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   10:48:57     1079.67  23.54   2  <  42>  344.360  39.090                                                
  34 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0473-14        GCM 11:10:37     1079.45  24.25   2  <  44>  367.680  39.060  24.251  39.25                                 
  35 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-18         G   10:51:32     1078.99  24.96  11-  2-  2  346.930  39.030                                                
  36 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-473-15-        GCM 11:09:29     1078.85  25.68  10-  3-  3  366.250  39.000  25.678  39.20                                 
  37 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        GCM 11:10:04     1077.88  26.39   4  <  66>  366.550  38.970  26.391  39.18                                 
  38 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GCM 10:59:10     1076.66  27.10   2  <  43>  354.400  38.940  27.104  39.15                                 
  39 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 11:09:12     1075.47  27.82   3  <  80>  364.800  38.910  27.817  39.13                                 
  40 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-17--        GCM 10:51:08     1075.41  28.53  15-  2-  2  345.350  38.890  28.531  39.11                                 
  41 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 10:58:42     1074.84  29.24   4  <  65>  353.300  38.860  29.244  39.09                                 
  42 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-326-18         G   10:50:24     1074.78  29.96   3  <  49>  344.360  38.830                                                
  43 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         G   10:59:45     1074.75  30.67   3  <  46>  354.400  38.800                                                
  44 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 11:12:49     1072.53  31.38   3  <  51>  367.680  38.770  31.384  39.02                                 
  45 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   11:02:01     1072.21  32.10  16  <  55>  355.990   0.000                                                
  46 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16         G   11:00:35     1072.04  32.81   4  <  47>  354.400  38.710                                                
  47 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--       G   11:00:37     1071.94  33.52   5  <  61>  354.400  38.690                                                
  48 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         GSM 11:08:46     1071.56  34.24  24-  9-  7  363.010  38.660          38.93                                 
  49 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:51:26     1071.33  34.95   4  <  52>  344.360  38.630  34.950  38.90                                 
  50 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17--       GCM 11:02:44     1071.10  35.66   2  <  78>  356.390  38.600  35.663  38.88                                 
  51 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          GSM 11:13:41     1069.82  36.38   4  <  57>  367.680  38.570          38.86                                 
  52 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:52:17     1068.50  37.09   5  <  52>  344.360  38.540  37.090  38.83                                 
  52 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:52:17     1068.50  37.09   6  <  59>  344.360  38.540          38.83                                 
  54 ONIŚK PIOTR                7 PL-0473-17        G   11:17:46     1068.42  38.52  26-  1-  1  371.560  38.490                                                
  55 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   11:03:19     1068.02  39.23  17  <  56>  355.990   0.000                                                
  56 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            11:03:28     1067.54  39.94  18  <  75>  355.990   0.000                                                
  57 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          G   11:14:31     1067.23  40.66   5  <  68>  367.680  38.400                                                
  58 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        G   10:56:08     1064.66  41.37   2  <  86>  347.220  38.370                                                
  59 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18         G   10:53:28     1064.59  42.08   7  <  72>  344.360  38.340                                                
  60 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-16-         GSM 10:55:16     1063.10  42.80  16-  3-  3  345.790  38.310          38.65                                 
  61 SADOWSKI PATRYK            3 PL-045-17-        GCM 11:03:28     1062.78  43.51   6  <  62>  354.400  38.290  43.509  38.63                                 
  62 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GCM 11:03:30     1062.67  44.22   7  <  93>  354.400  38.260  44.223  38.61                                 
  63 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         GSM 11:16:54     1062.44  44.94  26- 10-  7  368.560  38.230          38.58                                 
  64 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         G   11:20:29     1061.48  45.65   2  <  82>  372.030  38.200                                                
  65 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           11:03:10     1060.43  46.36   5  <  67>  353.300  38.170                                                
  66 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM 11:15:42     1060.31  47.08   5  <  90>  366.550  38.140  47.076  38.51                                 
  67 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           11:03:30     1059.37  47.79   6  <  69>  353.300  38.110                                                
  68 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 11:17:06     1059.29  48.50   6  <  97>  367.680  38.090          38.47                                 
  69 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   11:03:32     1059.26  49.22   7  <  88>  353.300  38.060                                                
  70 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17         GCM 11:00:15     1058.35  49.93  18-  8-  7  349.520  38.030  49.929  38.42                                 
  71 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GSM 10:59:15     1058.04  50.64   9-  2-  2  348.360  38.000          38.40                                 
  72 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        GCM 10:55:49     1056.91  51.36   8  <  81>  344.360   0.000          38.38                                 
  73 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        G   11:07:23     1056.66  52.07   2  < 105>  356.500  37.940                                                
  74 WÓJCIK PIOTR               7 PL-003-18         GCM 11:19:49     1056.30  52.78  12-  3-  3  369.510  37.910  52.782  38.33                                 
  75 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 11:07:09     1055.88  53.50  19  <  77>  355.990   0.000          38.31                                 
  76 BRZEZIŃSKI JACEK           2 PL-003-17         GCM 11:03:16     1055.73  54.21  10-  1-  1  351.840  37.860  54.208  38.29                                 
  77 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   11:07:14     1055.62  54.92  20  <  94>  355.990   0.000                                                
  78 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GSM 11:07:43     1055.29  55.63   3  <  78>  356.390  37.800          38.24                                 
  78 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GCM 11:07:43     1055.29  55.63   4  < 130>  356.390  37.800  55.635  38.24                                 
  80 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-18             11:15:54     1054.64  57.06   4  < 160>  364.800  37.740                                                
  81 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   10:56:36     1054.38  57.77   9  <  84>  344.360   0.000                                                
  82 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         GCM 11:22:54     1054.21  58.49   3  <  98>  372.030  37.690  58.488  38.15                                 
  83 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-17--        GSM 11:14:26     1053.93  59.20   2  <  85>  363.010  37.660          38.13                                 
  84 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             10:56:45     1053.89  59.91  10  <  91>  344.360   0.000                                                
  85 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-17         GCM 11:14:44     1053.02  60.63   3  < 163>  363.010  37.600  60.628  38.08                                 
  86 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         GCM 10:59:45     1052.98  61.34   3  < 103>  347.220  37.570  61.341  38.06                                 
  87 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GCM 10:59:09     1052.47  62.05   2  < 125>  346.420  37.540  62.054  38.03                                 
  88 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 11:05:52     1051.91  62.77   8  <  99>  353.300   0.000  62.767  38.01                                 
  89 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GCM 10:58:31     1051.88  63.48  25-  4-  4  345.560  37.490  63.481  37.99                                 
  90 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             11:18:35     1051.54  64.19   6  < 110>  366.550  37.460                                                
  91 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18         G   10:57:31     1051.43  64.91  11  < 101>  344.360   0.000                                                
  92 TRYC STANISŁAW             1 PL-003-17-        GCM 11:12:21     1050.71  65.62   2  < 154>  359.710  37.400  65.621  37.92                                 
  93 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GSM 11:07:22     1050.49  66.33   8  <  95>  354.400   0.000          37.90                                 
  94 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-14         GCM 11:08:54     1050.43  67.05  21  <  96>  355.990   0.000  67.047                                        
  95 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16         G   11:07:28     1050.18  67.76   9  < 113>  354.400   0.000                                                
  96 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            11:09:00     1050.12  68.47  22  < 100>  355.990   0.000                                                
  97 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          G   11:20:08     1050.11  69.19   7  < 115>  367.680  37.260                                                
  98 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-406-16-        GSM 11:24:19     1049.99  69.90   4  < 128>  372.030  37.230          37.78                                 
  99 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   11:06:30     1049.93  70.61   9  < 155>  353.300   0.000                                                
 100 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GSM 11:09:04     1049.91  71.33  23  < 112>  355.990   0.000                                                
 101 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   10:58:02     1049.77  72.04  12  < 102>  344.360   0.000                                                
 102 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   10:58:06     1049.56  72.75  13  < 107>  344.360   0.000                                                
 103 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-18-        GCM 11:00:54     1049.32  73.47   4  < 173>  347.220  37.090  73.466  37.67                                 
 104 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GCM 11:21:24     1048.83  74.18   2  < 124>  368.560  37.060  74.180  37.65                                 
 105 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        GSM 11:09:57     1048.68  74.89   3  < 141>  356.500  37.030          37.62                                 
 106 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         GSM 11:02:58     1048.24  75.61  22-  3-  3  349.030  37.000          37.60                                 
 107 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:58:31     1048.23  76.32  14  < 108>  344.360   0.000                                                
 108 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             10:58:34     1048.07  77.03  15  < 117>  344.360   0.000                                                
 109 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GCM 11:00:05     1047.58  77.75   2  < 140>  345.790  36.910  77.746  37.53                                 
 110 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        G   11:20:15     1046.54  78.46   7  < 116>  366.550  36.890                                                
 111 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-17         GSM 11:13:43     1046.53  79.17  23-  3-  3  359.710  36.860          37.49                                 
 112 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            11:10:19     1046.06  79.89  24  < 126>  355.990   0.000                                                
 113 SADOWSKI PATRYK            3 PL-473-14-        G   11:08:49     1045.99  80.60  10  < 114>  354.400   0.000                                                
 114 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            11:08:53     1045.79  81.31  11  < 131>  354.400   0.000                                                
 115 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16            11:21:36     1045.73  82.03   8  < 149>  367.680   0.000                                                
 116 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM 11:20:41     1045.25  82.74   8  < 118>  366.550   0.000          37.37                                 
 117 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   10:59:40     1044.57  83.45  16  < 120>  344.360   0.000                                                
 118 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         G   11:20:58     1044.40  84.17   9  < 219>  366.550   0.000                                                
 119 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GSM 11:01:13     1043.31  84.88   2  < 132>  345.560  36.630          37.30                                 
 120 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   11:00:04     1043.30  85.59  17  < 122>  344.360   0.000                                                
 121 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GSM 11:21:05     1043.20  86.31   2  < 261>  366.250  36.570          37.26                                 
 122 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             11:00:11     1042.94  87.02  18  < 157>  344.360   0.000                                                
 123 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   11:05:22     1042.92  87.73  13-  4-  4  349.760  36.510                                                
 124 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18             11:23:35     1042.36  88.45   3  < 150>  368.560  36.490                                                
 125 FALBA JAN                  2 PL-03-18-           M 11:02:26     1042.07  89.16   3  < 157>  346.420  36.460                                                
 126 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            11:11:40     1041.92  89.87  25  < 134>  355.990   0.000                                                
 127 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         G M 11:02:38     1040.70  90.58  67-  4-  4  346.170  36.400                                                
 128 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18             11:27:30     1040.64  91.30   5  < 145>  372.030  36.370                                                
 129 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         G   11:01:04     1040.46  92.01  19-  3-  3  344.460  36.340                                                
 130 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GSM 11:12:34     1040.35  92.72   5  < 189>  356.390  36.310          37.05                                 
 131 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-15-        GCM 11:10:46     1040.01  93.44  12  < 133>  354.400   0.000          37.03                                 
 132 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-14-        GSM 11:02:27     1039.44  94.15   3  < 188>  345.560  36.260          37.01                                 
 133 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             11:11:02     1039.20  94.86  13  < 164>  354.400   0.000                                                
 134 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        GCM 11:12:55     1038.12  95.58  26  < 143>  355.990   0.000                                                
 135 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-16--       GSM 11:06:51     1037.61  96.29   2  < 138>  349.520  36.170          36.94                                 
 136 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-15-        G   11:07:09     1037.40  97.00   2  < 142>  349.760  36.140                                                
 137 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-03-18-         GSM 11:06:23     1036.76  97.72  17-  2-  2  348.750  36.110          36.89                                 
 138 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18-            11:07:08     1036.74  98.43   3  < 139>  349.520  36.090                                                
 139 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18-            11:07:20     1036.13  99.14   4  < 181>  349.520  36.060                                                
 140 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GCM 11:03:45     1036.08  99.86   3          345.790  36.030  99.857  36.82                                 
 141 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 11:14:07     1035.99 100.57   4  < 156>  356.500  36.000 100.571  36.80                                 
 142 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   11:07:39     1035.87 101.28   3  < 274>  349.760  35.970                                                
 143 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   11:13:42     1035.76 102.00  27  < 146>  355.990   0.000                                                
 144 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-13         GCM 11:17:30     1035.14 102.71   2  < 246>  359.710  35.910 102.710  36.73                                 
 145 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GSM 11:30:02     1033.32 103.42   6  < 191>  372.030  35.890          36.71                                 
 146 BARANOWSKI TEAM            1 PL-385-15-            11:14:33     1033.20 104.14  28  < 147>  355.990   0.000                                                
 147 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 11:14:36     1033.05 104.85  29  < 241>  355.990   0.000                                                
 148 WÓJCIK PIOTR               7 PL-003-18         GCM 11:27:48     1032.73 105.56   2  < 194>  369.510  35.800 105.563  36.64                                 
 149 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 11:26:03     1032.66 106.28   9  < 201>  367.680   0.000                                                
 150 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18             11:27:00     1032.38 106.99   4  < 198>  368.560  35.740                                                
 151 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-18--       G   11:07:23     1032.36 107.70  31-  5-  5  348.300  35.710                                                
 152 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        G   11:10:23     1032.04 108.42  30-  1-  1  351.290  35.690                                                
 153 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-16         GCM 11:08:25     1031.36 109.13   2  < 174>  349.030  35.660 109.130  36.53                                 
 154 TRYC STANISŁAW             1 PL-003-18-        GSM 11:18:57     1030.84 109.84   3  < 202>  359.710  35.630          36.50                                 
 155 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-466-14         GSM 11:12:47     1030.68 110.56  10  < 212>  353.300   0.000          36.48                                 
 156 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17---      GCM 11:15:55     1030.60 111.27   5  < 165>  356.500  35.570 111.270  36.46                                 
 157 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   11:06:13     1030.35 111.98   4  < 159>  346.420  35.540                                                
 157 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             11:04:13     1030.35 111.98  19  < 168>  344.360   0.000                                                
 159 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   11:06:22     1029.89 113.41   5  < 186>  346.420  35.490                                                
 160 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GSM 11:24:20     1029.54 114.12   5  < 205>  364.800  35.460          36.37                                 
 161 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         G   11:04:38     1029.37 114.84   2  < 171>  344.460  35.430                                                
 162 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-452-15-        GCM 11:19:49     1029.23 115.55  24-  7-  7  360.040  35.400 115.549  36.32                                 
 163 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         G   11:22:47     1028.99 116.26   4  < 172>  363.010  35.370                                                
 164 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            11:14:28     1028.84 116.98  14  < 167>  354.400   0.000                                                
 165 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17----     G   11:16:35     1028.61 117.69   6  < 182>  356.500  35.310                                                
 166 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        GSM 11:20:13     1028.05 118.40   2  < 170>  360.040  35.290          36.23                                 
 167 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         GSM 11:14:47     1027.89 119.12  15  < 177>  354.400   0.000                                                
 168 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-326-18         GCM 11:05:02     1027.84 119.83  20  < 169>  344.360   0.000                                                
 169 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   11:05:12     1027.33 120.54  21  < 176>  344.360   0.000                                                
 170 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-15-        GSM 11:20:30     1027.22 121.26   3  < 197>  360.040  35.170          36.14                                 
 171 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         G   11:05:35     1026.45 121.97   3          344.460  35.140                                                
 172 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-292-18-            11:23:47     1026.08 122.68   5  < 179>  363.010  35.110                                                
 173 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        G   11:08:54     1024.55 123.40   5  < 258>  347.220  35.090                                                
 174 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         G   11:10:50     1024.05 124.11   3          349.030  35.060                                                
 175 JABŁOŃSKI ROBERT           1 PL-003-17-        G   11:21:15     1023.94 124.82  18-  1-  1  359.660  35.030                                                
 176 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   11:06:26     1023.56 125.53  22  < 199>  344.360   0.000                                                
 177 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--       G   11:16:18     1023.39 126.25  16  < 178>  354.400   0.000                                                
 178 SADOWSKI PATRYK            3 PL-045-17-        G   11:16:19     1023.34 126.96  17  < 193>  354.400   0.000                                                
 179 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 11:24:44     1023.33 127.67   6  < 203>  363.010  34.910 127.675  35.93                                 
 180 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GCM 11:10:29     1023.13 128.39   2          348.360  34.890 128.388  35.91                                 
 181 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17         GSM 11:11:38     1023.09 129.10   5  < 184>  349.520  34.860          35.89                                 
 182 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-473-14-            11:18:28     1023.05 129.81   7  < 187>  356.500  34.830                                                
 183 KONCEWICZ WALDEMAR         3 PL-000-18         GCM 11:03:14     1023.04 130.53   9-  1-  1  340.910  34.800 130.528  35.84                                 
 184 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-16--       GSM 11:11:44     1022.79 131.24   6  < 230>  349.520  34.770          35.82                                 
 185 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-18--       G   11:11:00     1021.41 131.95   2  < 207>  348.300  34.740                                                
 186 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   11:09:29     1020.43 132.67   6  < 229>  346.420  34.710                                                
 187 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         G   11:19:32     1019.93 133.38   8  < 204>  356.500   0.000                                                
 188 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-15-        GSM 11:08:50     1019.85 134.09   4          345.560  34.660          35.73                                 
 189 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        G   11:19:31     1019.67 134.81   6  < 260>  356.390  34.630                                                
 190 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-16-         GCM 11:09:10     1019.53 135.52  22-  3-  3  345.790  34.600 135.521  35.68                                 
 191 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         G   11:35:00     1019.26 136.23   7  < 192>  372.030  34.570                                                
 192 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18             11:35:02     1019.17 136.95   8          372.030   0.000                                                
 193 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             11:17:46     1019.07 137.66  18  < 196>  354.400   0.000                                                
 194 WÓJCIK PIOTR               7 PL-473-18         GCM 11:32:38     1018.96 138.37   3          369.510  34.490 138.374  35.59                                 
 195 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         G   11:09:44     1018.95 139.09   2  < 240>  346.170  34.460                                                
 196 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           11:17:53     1018.73 139.80  19  < 210>  354.400   0.000                                                
 197 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-14--       GCM 11:23:33     1018.36 140.51   4  < 218>  360.040  34.400 140.514  35.52                                 
 198 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GCM 11:31:57     1018.26 141.23   5  < 233>  368.560  34.370 141.227  35.50                                 
 199 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   11:08:16     1018.01 141.94  23  < 220>  344.360   0.000                                                
 200 SKONIECZNY ZBIGNIEW        3 PL-003-16         G   11:12:31     1017.76 142.65  17-  1-  1  348.600  34.310                                                
 201 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 11:31:22     1017.47 143.37  10  < 244>  367.680   0.000                                                
 202 TRYC STANISŁAW             1 PL-003-17-        G   11:23:39     1017.14 144.08   4          359.710  34.260                                                
 203 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        G   11:26:57     1016.98 144.79   7  < 208>  363.010  34.230                                                
 204 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17--       GCM 11:20:36     1016.83 145.51   9  < 216>  356.500   0.000          35.36                                 
 205 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GCM 11:28:51     1016.58 146.22   6  < 223>  364.800  34.170          35.34                                 
 206 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-15-         GSM 11:10:42     1016.50 146.93  26-  1-  1  346.320  34.140          35.31                                 
 207 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-13         G   11:12:43     1016.29 147.65   3  < 215>  348.300  34.110                                                
 208 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-17--        G   11:27:15     1016.12 148.36   8  < 266>  363.010   0.000                                                
 209 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-18---       GCM 11:10:16     1014.94 149.07   2          345.350  34.060 149.073  35.25                                 
 210 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16             11:19:13     1014.84 149.79  20  < 211>  354.400   0.000                                                
 211 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         G   11:19:15     1014.75 150.50  21  < 217>  354.400   0.000                                                
 212 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14-        GSM 11:18:28     1013.87 151.21  11  < 214>  353.300   0.000          35.18                                 
 213 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         G   11:12:25     1013.79 151.93  20-  2-  2  347.140  33.940                                                
 214 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   11:18:32     1013.68 152.64  12  < 222>  353.300   0.000                                                
 215 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-14-        G   11:13:44     1013.29 153.35   4  < 279>  348.300  33.890                                                
 216 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-14         G   11:21:51     1013.22 154.07  10  < 247>  356.500   0.000                                                
 217 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        G   11:19:48     1013.15 154.78  22  < 225>  354.400   0.000                                                
 218 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        G   11:25:30     1012.77 155.49   5  < 239>  360.040  33.800                                                
 219 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        GCM 11:31:58     1012.66 156.21  10  < 226>  366.550   0.000          35.02                                 
 220 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 11:10:07     1012.48 156.92  24  < 250>  344.360   0.000                                                
 221 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-15---       G   11:11:34     1012.37 157.63   2  < 227>  345.790  33.710                                                
 222 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-16-        G   11:19:08     1011.93 158.35  13  < 269>  353.300   0.000                                                
 223 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GSM 11:30:38     1011.55 159.06   7  < 270>  364.800  33.660                                                
 224 NOWICKI ANDRZEJ i DAMIAN   5 PL-003-17         GCM 11:32:56     1011.54 159.77   8-  1-  1  367.120  33.630 159.772  34.90                                 
 225 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            11:20:30     1011.13 160.49  23  < 249>  354.400   0.000                                                
 226 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             11:32:36     1010.89 161.20  11  < 228>  366.550   0.000                                                
 227 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-17-         G   11:12:16     1010.29 161.91   3          345.790  33.540                                                
 228 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        G   11:32:50     1010.24 162.62  12  < 242>  366.550   0.000                                                
 229 FALBA JAN                  2 PL-03-18-             11:12:57     1010.12 163.34   7  < 243>  346.420  33.490                                                
 230 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18-        G   11:16:10     1009.69 164.05   7  < 232>  349.520  33.460                                                
 231 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-18--        GCM 11:13:10     1009.68 164.76   9-  2-  2  346.490  33.430 164.765  34.74                                 
 232 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18-            11:16:15     1009.44 165.48   8          349.520   0.000                                                
 233 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        GCM 11:35:09     1009.34 166.19   6  < 235>  368.560  33.370 166.191  34.70                                 
 234 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-319-13-        G   11:13:58     1009.23 166.90   2          347.140  33.340                                                
 235 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18             11:35:12     1009.20 167.62   7  < 251>  368.560  33.310                                                
 236 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-18-        G   11:18:23     1008.89 168.33  26-  3-  3  351.480  33.290                                                
 237 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-17-         GCM 11:15:20     1008.79 169.04  15-  2-  2  348.370  33.260 169.044  34.61                                 
 238 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-17         G   11:13:55     1008.76 169.76   2          346.930  33.230                                                
 239 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-356-17         G   11:26:56     1008.70 170.47   6  < 267>  360.040  33.200                                                
 240 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         GSM 11:13:14     1008.56 171.18   3  < 281>  346.170  33.170          34.54                                 
 241 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            11:23:13     1007.85 171.90  30  < 253>  355.990   0.000                                                
 242 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             11:34:04     1006.82 172.61  13          366.550   0.000                                                
 243 FALBA JAN                  2 PL-385-17-        G   11:14:07     1006.69 173.32   8          346.420   0.000                                                
 244 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        G   11:35:39     1005.55 174.04  11  < 245>  367.680   0.000                                                
 245 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 11:35:41     1005.46 174.75  12          367.680   0.000                                                
 246 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-18         G   11:27:55     1005.01 175.46   3          359.710  33.000                                                
 247 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 11:24:46     1004.89 176.18  11  < 273>  356.500   0.000                                                
 248 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-14-         GCM 11:16:46     1004.62 176.89   2          348.370  32.940 176.890  34.35                                 
 249 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           11:22:47     1004.58 177.60  24  < 257>  354.400   0.000                                                
 250 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   11:13:01     1003.92 178.32  25  < 268>  344.360   0.000                                                
 251 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18             11:37:10     1003.80 179.03   8  < 254>  368.560   0.000                                                
 251 PERGÓŁ KAZIMIERZ           4 PL-03-17--        GCM 11:13:41     1003.80 179.03   8-  1-  1  344.990  32.860 179.030  34.29                                 
 253 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             11:24:40     1003.73 180.46  31  < 278>  355.990   0.000                                                
 254 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18             11:37:14     1003.61 181.17   9  < 255>  368.560   0.000                                                
 255 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        G   11:37:21     1003.29 181.88  10          368.560   0.000                                                
 256 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-473-15-        GCM 11:33:29     1002.44 182.60  14-  1-  1  364.370  32.710 182.596  34.17                                 
 257 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             11:23:42     1001.98 183.31  25  < 277>  354.400   0.000                                                
 258 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-373-17         GCM 11:16:33     1001.93 184.02   6  < 259>  347.220  32.660 184.023  34.13                                 
 259 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GSM 11:16:36     1001.79 184.74   7  < 275>  347.220  32.630          34.10                                 
 260 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GSM 11:25:47     1001.71 185.45   7  < 262>  356.390  32.600                                                
 261 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 11:35:38     1001.69 186.16   3          366.250  32.570 186.163  34.06                                 
 262 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-16         G   11:25:48     1001.66 186.88   8  < 265>  356.390   0.000                                                
 263 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-18-            11:20:55     1001.61 187.59   2  < 271>  351.480  32.510                                                
 264 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-18--        GSM 11:16:06     1001.13 188.30   2          346.490  32.490          33.99                                 
 265 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GSM 11:26:02     1001.00 189.02   9  < 272>  356.390   0.000                                                
 266 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GSM 11:32:40     1000.95 189.73   9          363.010   0.000          33.94                                 
 267 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         GSM 11:29:43     1000.90 190.44   7          360.040  32.400          33.92                                 
 268 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   11:14:05     1000.80 191.16  26          344.360   0.000                                                
 269 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GCM 11:23:08     1000.47 191.87  14          353.300   0.000                                                
 270 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 11:34:49      999.95 192.58   8          364.800   0.000                                                
 271 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-481-17-        GSM 11:21:38      999.56 193.30   3          351.480  32.290          33.83                                 
 272 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-16         GCM 11:26:33      999.55 194.01  10  < 276>  356.390   0.000                                                
 273 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-2011-              11:26:47      999.21 194.72  12          356.500   0.000                                                
 274 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-14         G   11:20:03      999.17 195.44   4          349.760  32.200                                                
 275 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-17         G   11:17:34      999.00 196.15   8          347.220   0.000                                                
 276 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        G   11:26:45      998.99 196.86  11          356.390   0.000                                                
 277 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            11:24:50      998.78 197.57  26          354.400   0.000                                                
 278 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            11:26:26      998.76 198.29  32          355.990   0.000                                                
 279 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-15--       G   11:18:47      998.61 199.00   5          348.300  32.060                                                
 280 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-03-18-         GCM 11:19:22      998.24 199.71   2          348.750  32.030 199.715  33.62                                 
 281 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-18             11:16:47      998.23 200.43   4          346.170  32.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 282 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17             11:25:20      997.37   0.00  27          354.400   0.000                                                
 283 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-406-15-        GSM 11:18:16      997.00   0.00   9          347.220   0.000          33.55                                 
 284 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        G   11:25:40      996.44   0.00  28          354.400   0.000                                                
 285 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GSM 11:18:32      996.23   0.00  10          347.220   0.000                                                
 286 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GCM 11:27:45      996.20   0.00  12          356.390   0.000                                                
 287 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-15         GSM 11:16:51      995.94   0.00  13-  0-  0  345.440   0.000          33.46                                 
 288 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-15         GSM 11:19:53      995.65   0.00   3          348.360   0.000          33.44                                 
 289 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-        G   11:25:58      995.60   0.00  29          354.400   0.000                                                
 290 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 11:34:49      995.05   0.00  10          363.010   0.000                                                
 291 NOWAK ANDRZEJ              7 PL--03-18         G   11:36:55      994.64   0.00  16-  0-  0  364.950   0.000                                                
 292 ONIŚK PIOTR                7 PL-03-18              11:43:40      994.36   0.00   2          371.560   0.000                                                
 293 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GSM 11:28:42      993.87   0.00  13          356.500   0.000                                                
 294 FALBA JAN                  2 PL-03-18-             11:18:37      993.70   0.00   9          346.420   0.000                                                
 295 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-16--       G M 11:17:54      993.27   0.00   5          345.560   0.000                                                
 296 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-18             11:18:58      991.99   0.00   5          346.170   0.000                                                
 297 TRYC STANISŁAW             1 PL-120-17-        GSM 11:32:37      991.98   0.00   5          359.710   0.000          33.23                                 
 298 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GSM 11:45:14      991.46   0.00   9          372.030   0.000          33.21                                 
 299 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17         GCM 11:22:35      991.31   0.00   9          349.520   0.000          33.19                                 
 300 NOWAK ANDRZEJ              7 PL-473-16-        GCM 11:38:09      991.31   0.00   2          364.950   0.000          33.19                                 
 301 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GCM 11:45:19      991.24   0.00  10          372.030   0.000                                                
 302 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        G   11:24:26      991.13   0.00   2          351.290   0.000                                                
 303 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         GSM 11:41:52      991.11   0.00  11          368.560   0.000          33.10                                 
 304 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17--       GSM 11:41:52      991.11   0.00  12          368.560   0.000                                                
 305 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17-        GCM 11:41:54      991.02   0.00  13          368.560   0.000                                                
 306 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             11:39:56      990.85   0.00  14          366.550   0.000                                                
 307 FALBA JAN                  2 PL-03-18-             11:19:39      990.76   0.00  10          346.420   0.000                                                
 308 TRYC STANISŁAW             1 PL-120-17-        GCM 11:33:05      990.71   0.00   6          359.710   0.000          32.98                                 
 309 TRYC ŁUKASZ                4 PL-0162-16        GSM 11:21:41      990.55   0.00   4          348.360   0.000          32.96                                 
 310 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         G   11:42:12      990.22   0.00  14          368.560   0.000                                                
 311 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GSM 11:19:55      990.01   0.00  11          346.420   0.000          32.91                                 
 312 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-17-         G   11:19:17      990.00   0.00   4          345.790   0.000                                                
 313 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-17-         G   11:21:54      989.97   0.00   3          348.370   0.000                                                
 314 KONCEWICZ WALDEMAR         3 PL-000-18-        GCM 11:14:22      989.96   0.00   2          340.910   0.000          32.85                                 
 315 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   11:23:22      989.79   0.00   5          349.760   0.000                                                
 316 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        G   11:30:15      989.59   0.00  14          356.500   0.000                                                
 317 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         G   11:19:57      989.20   0.00   6          346.170   0.000                                                
 318 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-            11:18:10      989.07   0.00  27          344.360   0.000                                                
 319 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17---      GSM 11:30:29      988.95   0.00  15          356.500   0.000                                                
 320 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-17--        G   11:19:14      988.88   0.00   3          345.350   0.000                                                
 321 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-003-16-        GCM 11:38:43      988.21   0.00   2          364.370   0.000          32.69                                 
 322 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-15-         GCM 11:22:43      987.68   0.00   4          348.370   0.000          32.66                                 
 323 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17         GCM 11:24:11      986.83   0.00  10          349.520   0.000                                                
 324 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GCM 11:47:12      986.29   0.00  11          372.030   0.000                                                
 325 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-18             11:21:14      985.58   0.00   7          346.170   0.000                                                
 326 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-14--        G   11:21:11      984.64   0.00   5          345.790   0.000                                                
 327 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-00-        GCM 11:21:39      984.42   0.00   8          346.170   0.000          32.55                                 
 328 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-15-         GCM 11:27:38      984.25   0.00  28-  0-  0  352.000   0.000          32.53                                 
 329 FALBA JAN                  2 PL-21-17--        G   11:21:59      984.19   0.00  12          346.420   0.000                                                
 330 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         GSM 11:22:38      984.08   0.00  26-  0-  0  347.020   0.000          32.48                                 
 331 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-001-16-        G   11:24:05      983.67   0.00   6          348.300   0.000                                                
 332 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-16--        GCM 11:27:52      983.61   0.00   2          352.000   0.000          32.43                                 
 333 JABŁOŃSKI ROBERT           1 PL-003-17-        G   11:35:54      982.95   0.00   2          359.660   0.000                                                
 334 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            11:32:17      982.63   0.00  33          355.990   0.000                                                
 335 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             11:36:25      982.60   0.00   8          360.040   0.000                                                
 336 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         G   11:36:25      982.60   0.00   9          360.040   0.000                                                
 337 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-15         G   11:20:28      982.58   0.00  28          344.360   0.000                                                
 338 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-18-         GCM 11:22:24      982.32   0.00   8-  0-  0  346.170   0.000          32.30                                 
 339 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         G   11:36:34      982.20   0.00  10          360.040   0.000                                                
 340 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-17--        GCM 11:21:46      981.76   0.00   4          345.350   0.000          32.25                                 
 341 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17-            11:26:06      981.52   0.00  11          349.520   0.000                                                
 342 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          G   11:44:49      980.96   0.00  13          367.680   0.000                                                
 343 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 11:44:52      980.83   0.00  14          367.680   0.000                                                
 344 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 11:40:10      980.67   0.00  11          363.010   0.000                                                
 345 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17             11:23:16      979.91   0.00   9          346.170   0.000                                                
 346 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-15-        GCM 11:37:27      979.83   0.00  11          360.040   0.000                                                
 347 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GCM 11:25:32      979.82   0.00   5          348.360   0.000          32.09                                 
 348 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17             11:23:19      979.77   0.00  10          346.170   0.000                                                
 349 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-18--       G   11:24:12      979.48   0.00   3          346.930   0.000                                                
 350 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-03-17-         G   11:21:56      978.77   0.00   4          344.460   0.000                                                
 351 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         G   11:40:55      978.68   0.00  12          363.010   0.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                              
 352 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         G   11:50:11      978.55   0.00  12          372.030   0.000                                                
 353 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         G   11:38:03      978.24   0.00  12          360.040   0.000                                                
 354 ONIŚK PIOTR                7 PL-0473-16        G   11:49:55      978.00   0.00   3          371.560   0.000                                                
 355 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            11:34:04      977.82   0.00  34          355.990   0.000                                                
 356 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-357-14-        GSM 11:42:52      977.21   0.00   3          364.370   0.000                                                
 357 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         GCM 11:27:15      976.99   0.00   4          349.030   0.000                                                
 358 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-18---       G   11:23:42      976.39   0.00   5          345.350   0.000                                                
 359 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-17-         GSM 11:30:35      976.20   0.00   3          352.000   0.000                                                
 360 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-15-        GCM 11:27:34      976.13   0.00   5          349.030   0.000                                                
 361 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18              11:46:46      975.88   0.00  15          367.680   0.000                                                
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 15.06.19 GOSTOMIA 2                               
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    45    7    32   278.18     
              2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    24    7    14   272.46     
              3 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    49    7    26   271.97     
              4 SADOWSKI        PATRYK          3    71    7    26   271.06     
              5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    23    7    13   269.35     
              6 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    23    7    12   269.29     
              7 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    20    7     8   259.92     
              8 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    19    7     8   259.22     
              9 ŁOKIETEK        DANIEL          3    16    7    11   257.48     
             10 PIEKUT          SYLWESTER       1    36    7    12   256.25     
             11 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    24    7     9   253.54     
             12 FALBA           JAN             2    46    7     8   253.14     
             13 MICHALIK        PAWEŁ           3    31    7     8   252.84     
             14 BOROWSKI        PIOTR           4    18    7     8   249.44     
             15 GIEREJ          DANIEL          7    26    7    10   248.57     
             16 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    24    7     7   239.66     
             17 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    31    5     5   170.51     
             18 TRYC            STANISŁAW       1    20    4     4   146.40     
             19 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    25    4     4   145.04     
             20 KANIEWSKI       MAREK           3    13    4     4   140.82     
             21 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    67    4     4   136.03     
             22 PIEŃCZUK        JACEK           3    16    3     3   111.25     
             23 WÓJCIK          PIOTR           7    12    3     3   108.20     
             24 KĄDZIELA        DARIUSZ         7    10    3     3   108.14     
             25 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    22    3     3   107.72     
             26 KULESZA         KRZYSZTOF       6    19    3     3   106.91     
             27 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    23    3     3   105.77     
             28 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    22    3     3   101.85     
             29 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    26    3     3    98.09     
             30 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    15    2     2    72.95     
             31 TRYC            ŁUKASZ          4     9    2     2    72.89     
             32 KRAWCZYK        DARIUSZ         3    11    2     2    72.26     
             33 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    17    2     2    68.14     
             34 SUTKOWSKI       JACEK           6    20    2     2    67.28     
             35 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2    15    2     2    66.20     
             36 OSMAN           KRZYSZTOF       4     9    2     2    65.92     
             37 ONIŚK           PIOTR           7    26    1     1    38.49     
             38 BRZEZIŃSKI      JACEK           2    10    1     1    37.86     
             39 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    30    1     1    35.69     
             40 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    18    1     1    35.03     
             41 KONCEWICZ       WALDEMAR        3     9    1     1    34.80     
             42 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3    17    1     1    34.31     
             43 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    26    1     1    34.14     
             44 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5     8    1     1    33.63     
             45 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     8    1     1    32.86     
             46 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    14    1     1    32.71     
             47 BEREZA          GRZEGORZ        1    30    0     0     0.00     
             48 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     8    0     0     0.00     
             49 KOZIOŁ          KAMIL           1     5    0     0     0.00     
             50 LĘGAS           TADEUSZ         1    10    0     0     0.00     
             51 ROGALA          ROBERT          1    10    0     0     0.00     
             52 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     5    0     0     0.00     
             53 NOWAK           ANDRZEJ         7    16    0     0     0.00     
             54 KOZIOŁ          RYSZARD         1     9    0     0     0.00     
             55 POWIERŻA        PATRYK          2     3    0     0     0.00     
             56 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    13    0     0     0.00     
             57 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     5    0     0     0.00     
             58 POWIERŻA        MICHAŁ          2     2    0     0     0.00     
             59 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3    12    0     0     0.00     
             60 KALISZ          MARCIN          2     1    0     0     0.00     
             61 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    28    0     0     0.00     
             62 ROJEK           RAFAŁ           2    21    0     0     0.00     
             63 GRABSKI         MICHAŁ          3    17    0     0     0.00     
             64 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     8    0     0     0.00     
             65 PERGOŁ          PIOTR           4     8    0     0     0.00     
             66 DELUGA          DAWID           4     5    0     0     0.00     
             67 STAŃCZAK        ROBERT          3     8    0     0     0.00     
             68 LUBIAK          STANISŁAW       6    25    0     0     0.00     
             69 DANIELSKI       PAWEŁ           6    26    0     0     0.00     
             70 KACZMARCZYK     STEFAN          6    11    0     0     0.00     
             71 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    26    0     0     0.00     
             72 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6    11    0     0     0.00     
             73 KULIGOWSKI      ROBERT          6    15    0     0     0.00     
             74 PYŚK            RADOSŁAW        6     1    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                                  
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                                  
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│konk.│punkty │Wkł.%│                                                  
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                                  
    1    1 BARANOWSKI      TEAM            1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7   52   1836.78  57.0                                                  
    2    2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7   52   1829.04  50.1                                                  
    3    3 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7   52   1825.57  42.8                                                  
    4    4 SADOWSKI        PATRYK          3  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7   52   1811.49  38.3                                                  
    5    6 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7   52   1786.70  45.6                                                  
    6    5 PIEKUT          SYLWESTER       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7   52   1779.52  42.2                                                  
    7    8 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7   52   1770.82  48.1                                                  
    8    7 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5 --  7   52   1768.00  35.8                                                  
    9   11 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7   52   1742.50  31.2                                                  
   10    9 GIEREJ          DANIEL          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7   52   1741.76  33.3                                                  
   11   13 MICHALIK        PAWEŁ           3  7  5 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7   50   1658.74  22.7                                                  
   12   14 ŁOKIETEK        DANIEL          3  7  7 --  7  5 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7   50   1645.56  43.9                                                  
   13   10 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  4   49   1615.15  19.5                                                  
   14   15 BOROWSKI        PIOTR           4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  3 --  5  0  7   50   1614.09  30.5                                                  
   15   16 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5  7  2 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7   47   1595.82  23.0                                                  
   16   12 TRYC            STANISŁAW       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  4   49   1594.23  28.3                                                  
   17   18 FALBA           JAN             2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  5 --  5 --  7   49   1552.93  13.3                                                  
   18   20 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7  7  5 --  5  5  0  7 -- -- --  5 --  4  0  7   45   1472.88  26.9                                                  
   19   17 PIEŃCZUK        JACEK           3  7  7 --  7  7 --  6 -- -- --  5 --  4  0  3   46   1438.26  21.8                                                  
   20   19 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6  7  7 --  7  5 --  4 -- -- --  5 --  5 --  1   41   1332.11  23.6                                                  
   21   24 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3  6  7 --  7  7 --  3 -- -- --  5 --  3  0  5   43   1330.18  17.5                                                  
   22   21 KANIEWSKI       MAREK           3  6 -- --  7  6 --  5 -- -- --  5 --  5 --  4   38   1327.34  23.9                                                  
   23   23 GODLEŚ          MIROSŁAW        4  7  7 --  7  4 --  7 -- -- --  5 --  2 --  4   43   1308.32  26.4                                                  
   24   22 SIWIK           JERZY           5  7  0 --  2  7 --  7 -- -- --  5 --  5 -- --   33   1178.51  22.2                                                  
   25   26 BUDZIŃSKI       MARIAN          2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  3 --  3 --  2   40   1174.53  23.0                                                  
   26   27 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2  7  7  0  7  4 --  3 -- -- --  5 --  4  0  2   39   1166.74  25.4                                                  
   27   25 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2  7  4  0  5  7 --  5 -- -- --  5 --  3  0  0   36   1124.29  12.9                                                  
   28   31 GÓRECKI         MIROSŁAW        3  7  3 --  7  5 --  7 -- -- --  2 --  3  0  3   37   1106.78  21.7                                                  
   29   28 DANIELSKI       PAWEŁ           6  7  7 --  0  7 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0   33   1068.01  15.9                                                  
   30   29 WRÓBEL DAMIAN   i PIOTR         1  7  7 --  7  6 --  7 -- -- --  2 -- -- -- --   36   1014.18  34.5                                                  
   31   30 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1  5  3 --  3  6 --  5 -- -- --  5 --  3  0 --   30   1005.87  25.6                                                  
   32   34 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3  7  5 --  4  2 --  2 -- -- --  5 --  3  0  3   31    943.75  14.0                                                  
   33   32 REJNUŚ          MIROSŁAW        2  6  7 --  7  5 --  3 -- -- --  5 --  0 --  1   34    927.84  14.7                                                  
   34   35 KULESZA         KRZYSZTOF       6 --  3 --  4  6 --  1 -- -- --  5 --  3 --  3   25    911.50  15.9                                                  
   35   42 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3  7  4 --  6  4 --  2 -- -- --  3 --  2  0  3   31    883.55  12.2                                                  
   36   33 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5  7  0 --  2  7 --  3 -- -- --  5 --  2 -- --   26    875.56  20.2                                                  
   37   44 KĄDZIELA        DARIUSZ         7  7  6  0  4  7  0  0 -- -- --  4 --  0  0  3   31    856.07  19.6                                                  
   38   40 SUTKOWSKI       JACEK           6  5  4 --  4  5 --  3 -- -- --  4 --  1 --  2   28    848.21  13.7                                                  
   39   46 KOWALCZYK       SYLWESTER       6  6 -- --  1  5 --  3 -- -- --  4 --  3 --  3   25    838.35  10.2                                                  
   40   39 BRZEZIŃSKI      JACEK           2  3  3  0  2  6 --  2 -- -- --  5 --  2 --  1   24    825.93  17.9                                                  
   41   45 TRYC            ŁUKASZ          4  5  6 --  6  2 --  1 -- -- --  3 --  3 --  2   28    816.11  30.8                                                  
   42   36 GRABSKI         MICHAŁ          3  7  6 --  7  6 --  1 -- -- --  3 --  1  0  0   31    803.32  12.5                                                  
   43   37 ŚWIDERSKI       MARCIN          5  4  1 --  7  6 --  4 -- -- --  2 --  2 -- --   26    802.23  15.7                                                  
   44   38 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6  3  5 --  0  2 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0   22    798.07  10.1                                                  
   45   41 KULIGOWSKI      ROBERT          6  3  3 --  1  5 --  0 -- -- --  5 --  4 --  0   21    780.11  13.5                                                  
   46   43 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5  4  2 --  6  7 --  1 -- -- --  5 --  0 -- --   25    777.44  18.7                                                  
   47   49 ONIŚK           PIOTR           7  5  2  0  4  7  0  2 -- -- --  3 --  1  0  1   25    760.05   8.3                                                  
   48   50 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4  6  7 --  3  3 --  7 -- -- --  0 --  1  0  2   29    747.47  21.2                                                  
   49   47 PISKOREK        IGOR            6 --  4 --  1  4 --  4 -- -- --  5 --  2 -- --   20    736.99  10.6                                                  
   50   48 ROGALA          ROBERT          1  7  2 --  3  4 --  3 -- -- --  3 --  2 --  0   24    722.76  17.0                                                  
   51   52 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7  4  4  0  4  4  0  1 -- -- --  5 --  0  0  1   23    688.87  14.6                                                  
   52   53 JABŁOŃSKI       ROBERT          1  0  4 --  7  2 --  4 -- -- --  2 --  2 --  1   22    680.96  10.7                                                  
   53   56 KRAWCZYK        DARIUSZ         3  4 -- --  0  4 --  4 -- -- --  4 --  1 --  2   19    677.66  17.1                                                  
   54   51 SOBOTKA         KAMIL           5  6  5 --  6  6 --  4 -- -- --  0 --  0 -- --   27    661.96  16.2                                                  
   55   59 OSMAN           KRZYSZTOF       4  6  2 --  4  1 --  2 -- -- --  4 --  1 --  2   22    644.89  19.6                                                  
   56   54 GMUR            SEBASTIAN       7  6  3  0  6  4 --  2 -- -- --  1 --  2 -- --   24    636.29  14.9                                                  
   57   55 PERNACH         ZBIGNIEW        5  4  0 --  7  7 --  3 -- -- --  1 --  0 -- --   22    622.37   5.2                                                  
   58   57 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4  5  3 --  1  4 --  0 -- -- --  4 --  2 --  0   19    594.28  11.7                                                  
   59   58 KUKUŁKA         MARIAN          5  6  0 --  1  5 --  3 -- -- --  3 --  1 -- --   19    583.63  13.1                                                  
   60   60 LĘGAS           TADEUSZ         1  4  5  0 --  4 --  4 -- -- --  3 -- --  0  0   20    568.05   9.5                                                  
   61   66 WÓJCIK          PIOTR           7  5  3  0  3  1  0  2 -- -- --  2 --  1  0  3   20    562.78  16.1                                                  
   62   62 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4  2  2 --  4  1 --  1 -- -- --  4 --  1  0  1   16    525.98  12.0                                                  
   63   61 ROJEK           RAFAŁ           2  7  3 --  4  4 --  2 -- -- --  1 --  0 --  0   21    501.02  11.1                                                  
   64   63 POBUDKIEWICZ    ZBIGNIEW        1  7  4 --  2  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- --   19    471.00  11.8                                                  
   65   64 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3  5  3 --  7  3 --  2 -- -- --  0 --  0  0  0   20    457.51  15.6                                                  
   66   65 CIOK            ZBIGNIEW        1  6  2  0  4  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- --   18    456.78  10.2                                                  
   67   67 MALINOWSKI      TADEUSZ         4  4  4 --  1  0 --  0 -- -- --  4 --  1 --  0   14    402.54  14.3                                                  
   68   71 KONCEWICZ       WALDEMAR        3  6  3 --  2  2 --  3 -- -- -- -- -- -- --  1   17    383.27  21.5                                                  
   69   68 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5  2  0 --  2  3 -- -- -- -- --  3 --  1 -- --   11    377.85   5.1                                                  
   70   69 KALISZ          MARCIN          2  5  4 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0  0  0   15    370.22  11.9                                                  
   71   70 STAŃCZAK        ROBERT          3  6  2 --  3  2 --  2 -- -- --  1 -- --  0  0   16    369.80  17.6                                                  
   72   72 WRÓBLEWSKI      JAN             5  4  0 --  0  5 --  1 -- -- --  0 --  1 -- --   11    310.21   7.7                                                  
   73   73 MROCZEK         ARKADIUSZ       3  4  1 --  2  0 --  1 -- -- --  3 --  0 --  0   11    296.78  10.3                                                  
   74   74 LUBIAK          STANISŁAW       6  4  6 --  6  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0   16    291.44   8.9                                                  
   75   75 MARSZAŁ         ANDRZEJ         3  6  0 --  1  3 --  0 -- -- --  1 -- -- -- --   11    253.75   7.4                                                  
   76   76 PERGOŁ          PIOTR           4  3  0 --  0  0 --  0 -- -- --  4 --  0 --  0    7    253.41   9.0                                                  
   77   77 BOK             WIESŁAW         5  1  0 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0 -- --    7    239.07   6.8                                                  
   78   78 SZEWCZAK ROBERT GERARD          5  3  0 --  0  4 --  0 -- -- --  1 --  0 -- --    8    233.25   5.8                                                  
   79   79 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5  2  0 --  0 -- --  4 -- -- --  1 -- -- -- --    7    221.98   7.2                                                  
   80   81 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5  2  0 --  1  0 --  1 -- -- --  1 --  1 --  1    7    219.97   7.9                                                  
   81   80 NOWAK           ANDRZEJ         7 -- --  0  1  1  0  3 -- -- --  1 --  0 --  0    6    209.75   5.1                                                  
   82   82 BIEŃKOWSKI      LESZEK          1 -- -- --  5 -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- --    7    184.44  10.6                                                  
   83   83 CZARNAK         PRZEMYSŁAW      7  3  0  0 -- --  0  1 -- -- --  2 -- --  0 --    6    173.52   7.4                                                  
   84   84 KOSIM           ZENON           5  5 -- --  1  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- --    8    170.95   8.2                                                  
   85   85 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7  3  0  0  1  2  0  1 -- -- --  0 --  0  0  0    7    168.17  10.3                                                  
   86   86 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5  4  0 --  0 -- --  0 -- -- --  2 -- -- -- --    6    167.63   5.7                                                  
   87   87 WIERZCHOŁOWSKI  DANIEL          7  3  1 --  1  0  0  1 -- -- --  1 -- -- -- --    7    167.08  10.0                                                  
   88   88 LUBIAK          STEFAN          1  3  4 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    9    166.54  11.1                                                  
   89   89 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6  1 -- --  0  0 --  0 -- -- --  2 --  1 --  0    4    164.37   3.6                                                  
   90   90 KRUK            MIROSŁAW        3  2  0 --  3  2 --  0 -- -- -- -- --  0 -- --    7    163.98   4.7                                                  
   91   91 STĘPIEŃ         ROBERT          3  5  0 -- --  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- --    7    154.71   5.6                                                  
   92   97 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3  4  2 --  1 -- --  0 -- -- -- -- -- --  0  1    8    145.32   7.3                                                  
   93   92 ROSTEK          ANDRZEJ         7 -- -- -- --  1 --  0 -- -- --  2 --  0 -- --    3    144.45   8.3                                                  
   94   93 JACKIEWICZ      PIOTR           5  2  0 --  0  2 --  1 -- -- --  0 -- -- -- --    5    139.51   8.9                                                  
   95   94 KACZMARCZYK     STEFAN          6  0  1 --  0  0 --  0 -- -- --  1 --  1 --  0    3    121.42   2.0                                                  
   96   95 MROCZEK         SŁAWOMIR        3  5  0 --  0 -- --  0 -- -- --  1 -- -- -- --    6    118.55   7.6                                                  
   97   96 POLOWIEC        DARIUSZ         3  7  1 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    114.88  13.4                                                  
   98   98 NIDA            JERZY           4  4  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    7    102.70   6.9                                                  
   99   99 PATOKA          LECH            5  1  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- --    3    101.53   7.0                                                  
  100  100 ROMAŃSKI        STANISŁAW       3  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7     93.59  34.8                                                  
  101  101 MACIEJEWSKI     PRZEMYSŁAW      5 --  1 --  0  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    3     92.80   3.6                                                  
  102  102 CHAWŁOWSKI      MAREK           2  7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7     91.49  12.5                                                  
  103  103 JAKUBOWSKI      BOGDAN          2  2  1 --  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5     90.65   5.2                                                  
  104  104 UFNAL JANUSZ i  PRZEMYSŁAW      7  1  1  0  1 --  0  1 -- -- -- -- -- -- -- --    4     87.76   8.3                                                  
  105  105 KRÓL            MAREK           1 --  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- --    2     86.18   3.2                                                  
  106  106 RURKA           STANISŁAW       6  2  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    5     79.99   5.7                                                  
  107  107 DELUGA          DAWID           4  2  1 --  0  0 --  1 -- -- -- -- --  0 --  0    4     74.46   7.7                                                  
  108  108 JACKIEWICZ      CZESŁAW         5  0  0 --  0  2 --  0 -- -- --  0 -- -- -- --    2     70.82   2.9                                                  
  109  109 BOROWSKI        DARIUSZ         4  1  0 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     70.71   3.5                                                  
  110  110 KUCHAREK        SŁAWOMIR        7  0  1  0 --  0 --  0 -- -- --  1 --  0  0 --    2     69.11   8.3                                                  
  111  111 POWIERŻA        KRZYSZTOF       4  3  0 --  1  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    4     60.05   8.2                                                  
  112  112 KOSTKO          MAREK           1  4 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     56.36   9.3                                                  
  113  113 RUDNIK          SZYMON          1  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     48.61  26.7                                                  
  114  114 BEREZA          GRZEGORZ        1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                  
  115  115 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0                                                  
  116  116 DĄBROWSKI       ADAM            1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                  
  117  117 KOZIOŁ          KAMIL           1  0  0 --  0 -- --  0 -- -- --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0                                                  
  118  118 KIĆ             TADEUSZ         1 --  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                  
  119  119 DAMĘTKA         KAZIMIERZ       7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                  
  120  120 RADZKI          KRZYSZTOF       1 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --  0 --    0      0.00   0.0                                                  
  121  121 KOZIOŁ          RYSZARD         1  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0                                                  
  122  122 POWIERŻA        PATRYK          2  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                  
  123  123 POWIERŻA        MICHAŁ          2  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                                  
  124  124 DURKA           TADEUSZ         2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                                  
  125  125 PYŚK            RADOSŁAW        6  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0                                                  

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 15.06.19 GOSTOMIA 2                               
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    45    5    33   196.80     
              2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    49    5    28   194.94     
              3 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    23    5    14   194.91     
              4 ŁOKIETEK        DANIEL          3    16    5    12   192.20     
              5 SADOWSKI        PATRYK          3    71    5    29   191.32     
              6 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    19    5     8   190.26     
              7 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    23    5    14   189.51     
              8 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    24    5    14   188.53     
              9 PIEKUT          SYLWESTER       1    36    5    15   185.90     
             10 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    20    5    11   185.83     
             11 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    24    5    12   185.01     
             12 BOROWSKI        PIOTR           4    18    5    11   180.26     
             13 TRYC            STANISŁAW       1    20    5     6   179.92     
             14 GIEREJ          DANIEL          7    26    5    14   179.53     
             15 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    24    5    11   178.13     
             16 MICHALIK        PAWEŁ           3    31    5    10   177.51     
             17 TRYC            ŁUKASZ          4     9    5     5   172.80     
             18 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    25    4     5   148.03     
             19 PIEŃCZUK        JACEK           3    16    3     3   113.00     
             20 WÓJCIK          PIOTR           7    12    3     3   110.56     
             21 KĄDZIELA        DARIUSZ         7    10    3     3   110.52     
             22 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    15    3     4   106.61     
             23 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2    15    3     4   101.62     
             24 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    23    2     3    74.22     
             25 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    22    2     3    74.13     
             26 FALBA           JAN             2    46    2    12    70.94     
             27 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    17    2     2    70.51     
             28 OSMAN           KRZYSZTOF       4     9    2     2    68.73     
             29 KONCEWICZ       WALDEMAR        3     9    2     2    68.69     
             30 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    67    2    10    67.09     
             31 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    14    2     2    66.86     
             32 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    28    2     2    64.96     
             33 BRZEZIŃSKI      JACEK           2    10    1     1    38.29     
             34 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    22    1     5    35.68     
             35 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    26    1     1    35.31     
             36 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5     8    1     1    34.90     
             37 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     8    1     1    34.29     
             38 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    26    1     3    33.83     
             39 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    13    1     1    33.46     
             40 NOWAK           ANDRZEJ         7    16    1     2    33.19     
             41 DANIELSKI       PAWEŁ           6    26    1     1    32.48     
             42 STAŃCZAK        ROBERT          3     8    1     1    32.30     
             43 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    30    0     2     0.00     
             44 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    31    0     6     0.00     
             45 KANIEWSKI       MAREK           3    13    0     5     0.00     
             46 KULESZA         KRZYSZTOF       6    19    0     4     0.00     
             47 SUTKOWSKI       JACEK           6    20    0     2     0.00     
             48 GRABSKI         MICHAŁ          3    17    0     0     0.00     
             49 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    26    0     0     0.00     
             50 KULIGOWSKI      ROBERT          6    15    0     0     0.00     
             51 ONIŚK           PIOTR           7    26    0     2     0.00     
             52 ROGALA          ROBERT          1    10    0     0     0.00     
             53 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    18    0     2     0.00     
             54 KRAWCZYK        DARIUSZ         3    11    0     3     0.00     
             55 LĘGAS           TADEUSZ         1    10    0     0     0.00     
             56 ROJEK           RAFAŁ           2    21    0     0     0.00     
             57 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3    12    0     0     0.00     
             58 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     5    0     0     0.00     
             59 KALISZ          MARCIN          2     1    0     0     0.00     
             60 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     8    0     0     0.00     
             61 LUBIAK          STANISŁAW       6    25    0     0     0.00     
             62 PERGOŁ          PIOTR           4     8    0     0     0.00     
             63 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     5    0     0     0.00     
             64 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6    11    0     0     0.00     
             65 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3    17    0     1     0.00     
             66 KACZMARCZYK     STEFAN          6    11    0     0     0.00     
             67 DELUGA          DAWID           4     5    0     0     0.00     
             68 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     8    0     0     0.00     
             69 BEREZA          GRZEGORZ        1    30    0     0     0.00     
             70 KOZIOŁ          RYSZARD         1     9    0     0     0.00     
             71 PYŚK            RADOSŁAW        6     1    0     0     0.00     
             72 POWIERŻA        MICHAŁ          2     2    0     0     0.00     
             73 POWIERŻA        PATRYK          2     3    0     0     0.00     
             74 KOZIOŁ          KAMIL           1     5    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 15.06.19 GOSTOMIA 2                               
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    19    3     8   47.075     
              2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    49    3    26   72.753     
              3 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    23    3    12   77.746     
              4 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    23    3    13   92.012     
              5 BARANOWSKI      TEAM            1    45    3    32   92.012     
              6 ŁOKIETEK        DANIEL          3    16    3    11   98.431     
              7 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    24    3    14   99.857     
              8 SADOWSKI        PATRYK          3    71    3    26  114.836     
              9 PIEKUT          SYLWESTER       1    36    3    12  223.253     
             10 WÓJCIK          PIOTR           7    12    3     3  296.719     
             11 MICHALIK        PAWEŁ           3    31    3     8  318.830     
             12 GIEREJ          DANIEL          7    26    3    10  381.598     
             13 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    20    2     8   59.915     
             14 TRYC            STANISŁAW       1    20    2     4   88.446     
             15 PIEŃCZUK        JACEK           3    16    2     3  177.603     
             16 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    15    2     2  177.604     
             17 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    24    2     9  188.303     
             18 KĄDZIELA        DARIUSZ         7    10    2     3  211.841     
             19 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    24    2     7  256.063     
             20 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2    15    2     2  345.934     
             21 BOROWSKI        PIOTR           4    18    1     8   49.929     
             22 BRZEZIŃSKI      JACEK           2    10    1     1   54.208     
             23 FALBA           JAN             2    46    1     8   62.054     
             24 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    25    1     4   63.481     
             25 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    23    1     3  102.710     
             26 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    22    1     3  109.130     
             27 TRYC            ŁUKASZ          4     9    1     2  128.388     
             28 KONCEWICZ       WALDEMAR        3     9    1     1  130.528     
             29 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    22    1     3  135.521     
             30 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5     8    1     1  159.772     
             31 OSMAN           KRZYSZTOF       4     9    1     2  164.765     
             32 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     8    1     1  179.030     
             33 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    14    1     1  182.596     
             34 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    17    1     2  199.715     
             35 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    67    0     4    0.000     
             36 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    30    0     1    0.000     
             37 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    31    0     5    0.000     
             38 KANIEWSKI       MAREK           3    13    0     4    0.000     
             39 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    28    0     0    0.000     
             40 DANIELSKI       PAWEŁ           6    26    0     0    0.000     
             41 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    26    0     1    0.000     
             42 KULESZA         KRZYSZTOF       6    19    0     3    0.000     
             43 SUTKOWSKI       JACEK           6    20    0     2    0.000     
             44 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    26    0     3    0.000     
             45 GRABSKI         MICHAŁ          3    17    0     0    0.000     
             46 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    26    0     0    0.000     
             47 KULIGOWSKI      ROBERT          6    15    0     0    0.000     
             48 ONIŚK           PIOTR           7    26    0     1    0.000     
             49 ROGALA          ROBERT          1    10    0     0    0.000     
             50 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    18    0     1    0.000     
             51 KRAWCZYK        DARIUSZ         3    11    0     2    0.000     
             52 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    13    0     0    0.000     
             53 LĘGAS           TADEUSZ         1    10    0     0    0.000     
             54 ROJEK           RAFAŁ           2    21    0     0    0.000     
             55 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3    12    0     0    0.000     
             56 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     5    0     0    0.000     
             57 KALISZ          MARCIN          2     1    0     0    0.000     
             58 STAŃCZAK        ROBERT          3     8    0     0    0.000     
             59 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     8    0     0    0.000     
             60 LUBIAK          STANISŁAW       6    25    0     0    0.000     
             61 PERGOŁ          PIOTR           4     8    0     0    0.000     
             62 NOWAK           ANDRZEJ         7    16    0     0    0.000     
             63 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     5    0     0    0.000     
             64 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6    11    0     0    0.000     
             65 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3    17    0     1    0.000     
             66 KACZMARCZYK     STEFAN          6    11    0     0    0.000     
             67 DELUGA          DAWID           4     5    0     0    0.000     
             68 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     8    0     0    0.000     
             69 BEREZA          GRZEGORZ        1    30    0     0    0.000     
             70 KOZIOŁ          RYSZARD         1     9    0     0    0.000     
             71 PYŚK            RADOSŁAW        6     1    0     0    0.000     
             72 POWIERŻA        MICHAŁ          2     2    0     0    0.000     
             73 POWIERŻA        PATRYK          2     3    0     0    0.000     
             74 KOZIOŁ          KAMIL           1     5    0     0    0.000     

 
                                                                                                                                                                
                                     Punktacja Główna [1]                                                                                                       
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                        Wyniki z lotow: 1,2,4,5,7,8,9,10,11,12,13,15,                                                                                           
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   8    252.220  2649.720                                                                       
        2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-16-       G  1   8    395.830  2649.720                                                                       
        3 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-250-16-       G  0   8    580.760  2729.270                                                                       
        4 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-15-       G  0   8    631.170  2729.270                                                                       
        5 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  0   8    858.160  2720.470                                                                       
        6 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  0   7    145.520  2456.910                                                                       
        7 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   7    147.860  2538.150                                                                       
        8 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   7    167.360  2394.990                                                                       
        9 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-14        G  0   7    168.710  2619.530                                                                       
       10 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    175.090  2234.120                                                                       
       11 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    264.220  2538.510                                                                       
       12 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    308.870  2234.120                                                                       
       13 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-15--      G  0   7    329.560  2550.670                                                                       
       14 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   7    330.160  2394.990                                                                       
       15 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-16-       G  1   7    340.750  2619.530                                                                       
       16 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-16-       G  0   7    350.680  2246.260                                                                       
       17 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   7    362.060  2394.990                                                                       
       18 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-17        G  0   7    456.040  2152.130                                                                       
       19 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-14--      G  0   7    538.960  2152.130                                                                       
       20 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-473-16-       G  0   7    544.570  2636.880                                                                       
       21 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-17---     G  1   7    580.000  2174.880                                                                       
       22 KOWALCZYK       ARKADIUSZ      1 PL-0473-14       G  0   7    685.530  2493.040                                                                       
       23 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-15-       G  0   7    706.450  2262.020                                                                       
       24 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY        5 PL-003-15-       G  0   7    902.440  2601.870                                                                       
       25 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-176-15--      G  0   6    103.770  1840.320                                                                       
       26 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.         7 PL-473-17        G  1   6    210.520  2090.660                                                                       
       27 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-003-17-       G  0   6    211.700  2112.070                                                                       
       28 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-17        G  0   6    221.510  1590.370                                                                       
       29 TRYC            STANISŁAW      1 PL-003-17-       G  0   6    238.660  1927.480                                                                       
       30 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-18--         0   6    290.080  2038.540                                                                       
       31 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-       G  0   6    311.270  2353.180                                                                       
       32 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-16-       G  0   6    340.250  2526.770                                                                       
       33 KŁÓSEK          ANDRZEJ        7 PL-003-18        G  1   6    354.040  1938.250                                                                       
       34 ŁOKIETEK        DANIEL         3 PL-003-17        G  1   6    366.890  1841.710                                                                       
       35 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-103-15-       G  0   6    367.130  2193.790                                                                       
       36 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-          0   6    376.090  1840.320                                                                       
       37 BRZEZIŃSKI      JACEK          2 PL-003-17        G  0   6    403.640  1816.960                                                                       
       38 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-15        G  0   6    418.080  2006.450                                                                       
       39 ŁOKIETEK        DANIEL         3 PL-003-16        G  0   6    421.080  2244.690                                                                       
       40 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-14--      G  0   6    422.060  2013.870                                                                       
       41 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-478-18-          0   6    434.000  2038.540                                                                       
       42 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   6    434.500  1958.850                                                                       
       43 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  1   6    492.050  1986.900                                                                       
       44 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-16        G  0   6    504.570  2038.970                                                                       
       45 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-       G  0   6    508.950  1905.300                                                                       
       46 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-16-       G  1   6    514.140  1879.710                                                                       
       47 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-16        G  1   6    516.910  2038.970                                                                       
       48 KUCZYŃSKI       TOMASZ         2 PL-03-17-        G  1   6    522.950  1796.530                                                                       
       49 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-17--      G  1   6    527.460  1843.050                                                                       
       50 ŁOKIETEK        DANIEL         3 PL-003-15-       G  0   6    528.340  2121.930