PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 17                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  NEUBRANDENBURG 3 z dnia 23.06.19                 
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.7 N 13:15:19.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  570.635 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   88                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1344                           
      5.Ilość konkursów.......................:  269                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1174.41                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1046.57                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,06,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,25,45                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 19 min. 35 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ SEKCJA ŁOCHÓW           │   15   │  262   │   50  │19.08│      
          │ 02 │ SEKCJA WYSZKÓW          │   11   │  185   │   32  │17.30│      
          │ 03 │ SEKCJA TŁUSZCZ          │   15   │  238   │   60  │25.21│      
          │ 04 │ SEKCJA MOSTÓWKA         │   10   │  129   │   29  │22.48│      
          │ 05 │ SEKCJA KĄTY BORUCZA     │   14   │  180   │   28  │15.56│      
          │ 06 │ SEKCJA KURPIE BIAŁE     │   12   │  217   │   25  │11.52│      
          │ 07 │ SEKCJA OGRODNIKI        │   11   │  133   │   45  │33.83│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   88   │ 1344   │  269  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 17. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                   z lotu NEUBRANDENBURG 3, w dniu 23.06.19                                                                                     
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                
   1 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 13:06:10     1174.41   0.74  37- 24-  5  570.960  60.000   0.744  60.00                                 
   2 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-14         GCM 13:06:20     1174.01   1.49   2  <   3>  570.960  59.960   1.488  59.96                                 
   3 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   13:08:12     1169.52   2.23   3  <   4>  570.960  59.910                                                
   4 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            13:08:28     1168.88   2.98   4  <   5>  570.960  59.870                                                
   5 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-16-        GCM 13:08:31     1168.76   3.72   5  <   7>  570.960  59.820   3.720  59.86                                 
   6 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--       G   13:09:43     1162.82   4.46  39- 23-  5  569.450  59.780                                                
   7 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   13:13:01     1158.10   5.21   6  <   8>  570.960   0.000                                                
   8 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   13:14:19     1155.05   5.95   7  <   9>  570.960   0.000                                                
   9 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   13:16:18     1150.43   6.70   8  <  13>  570.960   0.000                                                
  10 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            13:15:43     1148.74   7.44   2  <  27>  569.450  59.600                                                
  11 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17         GSM 13:15:48     1146.31   8.18  34- 16-  5  568.340  59.550          59.64                                 
  12 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 13:16:33     1144.58   8.93   2  <  26>  568.340  59.510   8.929  59.61                                 
  13 BARANOWSKI TEAM            1 PL-176-15--       GCM 13:20:41     1140.36   9.67   9  <  14>  570.960   0.000          59.57                                 
  14 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GSM 13:20:42     1140.32  10.42  10  <  15>  570.960   0.000          59.53                                 
  15 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GCM 13:20:45     1140.21  11.16  11  <  16>  570.960   0.000                                                
  16 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 13:20:46     1140.17  11.90  12  <  25>  570.960   0.000                                                
  17 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18         G   13:14:36     1130.87  12.65  43- 24-  5  559.330  59.280                                                
  18 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        GCM 13:17:25     1124.47  13.39   2  <  19>  559.330  59.240  13.393  59.39                                 
  19 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             13:17:30     1124.28  14.14   3  <  22>  559.330  59.190                                                
  20 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GC  13:28:24     1124.06  14.88  17-  9-  5  571.470  59.150  14.881  59.32                                 
  21 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         G   13:22:01     1123.65  15.63  19-  2-  2  564.090  59.100                                                
  22 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             13:17:52     1123.45  16.37   4  <  34>  559.330  59.060                                                
  23 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GCM 13:42:34     1122.84  17.11   9-  5-  5  586.760  59.010  17.113  59.21                                 
  24 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        G   13:33:05     1120.70  17.86  26- 10-  5  575.010  58.970                                                
  25 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            13:29:33     1120.52  18.60  13  <  30>  570.960   0.000                                                
  26 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 13:28:06     1118.56  19.35   3  <  28>  568.340  58.880  19.345  59.10                                 
  27 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18         G   13:29:31     1117.63  20.09   3  <  31>  569.450  58.840                                                
  28 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GSM 13:28:32     1117.61  20.83   4  <  29>  568.340  58.790          59.03                                 
  29 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           13:28:40     1117.31  21.58   5  <  56>  568.340  58.750                                                
  30 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            13:31:41     1115.85  22.32  14  <  44>  570.960   0.000                                                
  31 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-15-        GCM 13:30:43     1115.00  23.07   4  <  32>  569.450  58.660  23.065  58.93                                 
  32 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17             13:30:57     1114.49  23.81   5  <  55>  569.450  58.610                                                
  33 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GS  13:32:50     1114.34  24.55   2  <  47>  571.470  58.570          58.85                                 
  34 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             13:22:03     1114.09  25.30   5  <  35>  559.330  58.520                                                
  35 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-326-18         GCM 13:22:44     1112.58  26.04   6  <  39>  559.330   0.000  26.042  58.78                                 
  36 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        GSM 13:44:29     1111.99  26.79  20-  7-  5  583.220  58.430          58.75                                 
  37 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         GSM 13:37:12     1111.78  27.53   2  <  78>  575.010  58.390          58.71                                 
  38 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-17--        GCM 13:40:15     1110.97  28.27  19- 12-  5  577.980  58.340  28.274  58.67                                 
  39 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-326-18         GCM 13:23:32     1110.81  29.02   7  <  40>  559.330   0.000  29.018  58.64                                 
  40 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   13:23:34     1110.74  29.76   8  <  41>  559.330   0.000                                                
  41 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 13:23:40     1110.52  30.51   9  <  49>  559.330   0.000          58.57                                 
  42 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        GCM 13:43:45     1110.11  31.25  21- 10-  5  581.420  58.160  31.250  58.53                                 
  43 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18         GCM 13:28:41     1109.79  31.99  15-  6-  5  564.530  58.120  31.994  58.50                                 
  44 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   13:34:38     1109.45  32.74  15  <  48>  570.960   0.000                                                
  45 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GSM 13:42:43     1108.94  33.48  11-  3-  3  579.660  58.030          58.42                                 
  46 SIWIK JERZY                5 PL-003-17         G   13:43:28     1108.80  34.23  20-  6-  5  580.420  57.990                                                
  47 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GC  13:35:44     1108.07  34.97   3  < 135>  571.470  57.940  34.970  58.35                                 
  48 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   13:35:21     1107.91  35.71  16  <  60>  570.960   0.000                                                
  49 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   13:25:15     1107.04  36.46  10  <  52>  559.330   0.000                                                
  50 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        GCM 13:45:17     1106.87  37.20   2  <  57>  581.420  57.810  37.202  58.24                                 
  51 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-292-18-            13:42:12     1106.82  37.95   2  < 142>  577.980  57.760                                                
  52 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   13:25:22     1106.78  38.69  11  <  54>  559.330   0.000                                                
  53 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   13:31:43     1105.53  39.43  30- 10-  5  565.720  57.670                                                
  54 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   13:26:02     1105.32  40.18  12  <  59>  559.330   0.000                                                
  55 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GCM 13:35:34     1104.51  40.92   6  <  75>  569.450   0.000  40.923  58.07                                 
  56 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           13:34:39     1104.32  41.67   6  <  63>  568.340   0.000                                                
  57 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GSM 13:46:46     1103.75  42.41   3  <  93>  581.420  57.490          57.99                                 
  58 SIWIK JERZY                5 PL-003-17-        GSM 13:46:06     1103.25  43.15   2  < 148>  580.420  57.450          57.96                                 
  59 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 13:27:20     1102.49  43.90  13  <  62>  559.330   0.000          57.92                                 
  60 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            13:38:01     1102.20  44.64  17  <  99>  570.960   0.000                                                
  61 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-18-        GC  13:30:10     1102.17  45.39  30-  4-  4  562.290  57.310  45.387  57.85                                 
  62 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 13:27:43     1101.66  46.13  14  <  84>  559.330   0.000                                                
  63 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-466-14         G   13:35:59     1101.47  46.88   7  <  66>  568.340   0.000                                                
  64 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GCM 13:50:01     1100.38  47.62   2  <  68>  583.220  57.180  47.619  57.74                                 
  65 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 13:48:25     1099.78  48.36   9-  1-  1  581.140  57.130  48.363  57.71                                 
  66 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GCM 13:36:47     1099.77  49.11   8  <  74>  568.340   0.000  49.107  57.67                                 
  67 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 13:50:15     1098.82  49.85  15-  6-  5  582.650  57.040  49.851  57.64                                 
  68 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         GSM 13:50:51     1098.65  50.60   3  <  69>  583.220  57.000          57.60                                 
  69 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17-        GCM 13:50:58     1098.41  51.34   4  <  85>  583.220  56.960  51.339  57.56                                 
  70 SZOŁKOWSKI TADEUSZ         3 PL-003-15-        GSM 13:33:39     1098.10  52.08  10-  2-  2  564.040  56.910          57.53                                 
  71 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GSM 13:40:36     1097.77  52.83  16- 10-  5  571.500  56.870          57.49                                 
  72 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 13:50:52     1097.55  53.57   2  <  89>  582.650  56.820          57.46                                 
  73 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18-            13:34:25     1097.42  54.32   2  < 124>  564.530  56.780                                                
  74 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   13:38:10     1096.83  55.06   9  <  76>  568.340   0.000                                                
  75 SADOWSKI PATRYK            3 PL-045-17-        GCM 13:39:20     1096.50  55.80   7  <  79>  569.450   0.000  55.804  57.35                                 
  76 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GCM 13:38:25     1096.30  56.55  10  <  77>  568.340   0.000                                                
  77 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-478-18-            13:38:28     1096.19  57.29  11  <  88>  568.340   0.000                                                
  78 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         G   13:44:36     1096.09  58.04   3  < 139>  575.010  56.550                                                
  79 SADOWSKI PATRYK            3 PL-060-18-            13:39:51     1095.41  58.78   8  <  91>  569.450   0.000                                                
  80 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 13:36:30     1095.30  59.52   2  < 114>  565.720  56.460          57.17                                 
  81 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-18-          M 13:36:46     1095.23  60.27  27-  2-  2  565.980  56.420                                                
  82 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GCM 13:55:54     1094.91  61.01   2  < 120>  586.760  56.370  61.012  57.10                                 
  83 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-16--        G   13:33:01     1094.88  61.76  20-  6-  5  561.690  56.330                                                
  84 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 13:31:24     1093.72  62.50  15  <  86>  559.330   0.000                                                
  85 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GCM 13:53:19     1093.57  63.24   5  < 119>  583.220  56.240  63.244  56.99                                 
  86 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 13:31:29     1093.55  63.99  16  < 111>  559.330   0.000                                                
  87 TRYC STANISŁAW             1 PL-120-18-        GSM 13:45:39     1093.31  64.73  10-  3-  3  574.700  56.150          56.92                                 
  88 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17-        G   13:40:09     1092.65  65.48  12  < 100>  568.340   0.000                                                
  89 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16            13:53:40     1091.79  66.22   3  < 102>  582.650  56.060                                                
  90 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-481-17-        G   13:38:41     1091.19  66.96   2          565.980  56.010                                                
  91 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16             13:41:55     1091.08  67.71   9  < 110>  569.450   0.000                                                
  92 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GCM 13:34:28     1090.97  68.45  29-  3-  3  561.270  55.930  68.452  56.74                                 
  93 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             13:53:10     1090.50  69.20   4  <  94>  581.420  55.880                                                
  94 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM 13:53:20     1090.16  69.94   5  < 107>  581.420  55.840  69.940  56.67                                 
  95 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-14             13:44:15     1090.13  70.68   2  <  97>  571.500  55.790                                                
  96 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-15-        G   13:38:09     1090.11  71.43  19-  7-  5  564.840  55.750                                                
  97 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 13:44:29     1089.64  72.17   3  <  98>  571.500  55.700  72.173  56.56                                 
  98 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        GSM 13:44:32     1089.54  72.92   4  < 113>  571.500  55.660          56.53                                 
  99 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            13:44:08     1089.34  73.66  18  < 116>  570.960   0.000                                                
 100 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           13:41:47     1089.23  74.40  13  < 108>  568.340   0.000                                                
 101 KUKUŁKA MARIAN             5 PL-003-17-        GCM 13:55:44     1088.60  75.15  14-  2-  2  583.200  55.520  75.149  56.42                                 
 102 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 13:55:19     1088.42  75.89   4  < 123>  582.650  55.480  75.893  56.38                                 
 103 SZOŁKOWSKI TADEUSZ         3 PL-003-17         GSM 13:38:42     1087.41  76.64   2          564.040  55.430          56.35                                 
 104 ROJEK RAFAŁ                2 PL-003-17         GCM 13:29:54     1087.23  77.38   7-  1-  1  554.380  55.390  77.381  56.31                                 
 105 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   13:36:44     1086.19  78.13   2  < 198>  561.270  55.340                                                
 106 ROGALA PRZEMYSŁAW          5 PL-452-16         GCM 14:01:09     1086.09  78.87   8-  1-  1  587.740  55.300  78.869  56.24                                 
 107 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-15--       GCM 13:55:38     1085.48  79.61   6  < 129>  581.420   0.000          56.20                                 
 108 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   13:43:39     1085.34  80.36  14  < 109>  568.340   0.000                                                
 109 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-13         G   13:43:43     1085.21  81.10  15  < 183>  568.340   0.000                                                
 110 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           13:45:32     1083.57  81.85  10  < 115>  569.450   0.000                                                
 111 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   13:36:12     1083.55  82.59  17  < 111>  559.330   0.000                                                
 111 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   13:36:12     1083.55  82.59  18  < 165>  559.330   0.000                                                
 113 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GSM 13:47:27     1083.52  84.08   5  < 118>  571.500  54.990          55.99                                 
 114 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        G   13:42:08     1083.48  84.82   3  < 188>  565.720  54.940                                                
 115 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GSM 13:45:35     1083.46  85.57  11  < 117>  569.450   0.000          55.92                                 
 116 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            13:47:00     1083.42  86.31  19  < 126>  570.960   0.000                                                
 117 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         GSM 13:45:37     1083.39  87.05  12  < 128>  569.450   0.000          55.84                                 
 118 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        GSM 13:47:31     1083.38  87.80   6  < 201>  571.500   0.000          55.81                                 
 119 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18             13:58:56     1082.18  88.54   6  < 125>  583.220   0.000                                                
 120 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18           M 14:02:26     1081.72  89.29   3  < 136>  586.760  54.670                                                
 121 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         G   13:36:36     1081.63  90.03  19-  4-  4  558.770  54.630                                                
 121 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         G   13:41:31     1081.63  90.03   2          564.090  54.630                                                
 123 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 13:58:46     1081.45  91.52   5  < 143>  582.650  54.540  91.518  55.63                                 
 124 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18         GSM 13:42:01     1081.44  92.26   3  < 132>  564.530  54.490          55.59                                 
 125 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         G   13:59:48     1080.44  93.01   7          583.220   0.000                                                
 126 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 13:48:38     1080.07  93.75  20  < 134>  570.960   0.000                                                
 126 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-16--        GCM 13:40:03     1080.07  93.75   2  < 151>  561.690  54.400  93.750  55.52                                 
 128 SADOWSKI PATRYK            3 PL-473-14-        GSM 13:47:19     1079.90  95.24  13  < 140>  569.450   0.000                                                
 129 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             13:58:40     1079.37  95.98   7  < 159>  581.420   0.000                                                
 130 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GC  13:39:49     1078.98  96.73  17-  4-  4  560.870  54.220  96.726  55.38                                 
 131 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-17-         GSM 13:41:56     1078.93  97.47  12-  2-  2  563.130  54.180          55.34                                 
 132 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18-            13:43:17     1078.82  98.21   4  < 245>  564.530  54.130                                                
 133 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-18         G   13:41:31     1077.65  98.96  11-  1-  1  562.010  54.090                                                
 134 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             13:50:09     1076.98  99.70  21  < 172>  570.960   0.000                                                
 135 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GC  13:50:42     1076.82 100.45   4  < 137>  571.470  54.000 100.446  55.20                                 
 136 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GCM 14:05:21     1075.93 101.19   4  < 141>  586.760  53.960 101.190  55.16                                 
 137 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-16         G   13:51:11     1075.84 101.93   5  < 138>  571.470  53.910                                                
 138 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        G   13:51:12     1075.81 102.68   6  < 149>  571.470   0.000                                                
 139 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-13         GSM 13:54:36     1075.59 103.42   4  < 176>  575.010  53.820          55.06                                 
 140 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-            13:49:26     1075.58 104.17  14  < 164>  569.450   0.000                                                
 141 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GSM 14:05:51     1074.95 104.91   5          586.760  53.730          54.99                                 
 142 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-17         G   13:57:44     1074.85 105.65   3  < 144>  577.980  53.690                                                
 143 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 14:02:09     1074.70 106.40   6          582.650   0.000          54.91                                 
 144 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         G   13:57:53     1074.55 107.14   4  < 173>  577.980  53.600                                                
 145 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-17--        GCM 13:42:39     1074.45 107.89  10-  2-  2  561.560  53.550 107.887  54.84                                 
 146 NOWAK ANDRZEJ              7 PL---03-17        GCM 14:00:01     1073.95 108.63  11-  5-  5  579.950  53.510 108.631  54.81                                 
 147 ZAWADZKI WŁADYSŁAW         5 PL-003-17         G   13:56:46     1073.91 109.38  14-  3-  3  576.440  53.460                                                
 148 SIWIK JERZY                5 PL-003-12         GCM 14:00:48     1073.26 110.12   3  < 167>  580.420  53.420 110.119  54.73                                 
 149 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GS  13:52:31     1073.15 110.86   7  < 152>  571.470   0.000          54.70                                 
 150 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 14:00:21     1072.75 111.61   2  < 258>  579.660  53.330 111.607  54.66                                 
 151 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         G   13:43:39     1072.64 112.35   3  < 194>  561.690  53.280                                                
 152 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GS  13:53:30     1071.17 113.10   8  < 203>  571.470   0.000                                                
 153 KANIEWSKI MAREK            3 PL-452-18         G   13:47:22     1071.06 113.84   2  < 163>  564.840  53.190                                                
 154 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17             13:44:14     1070.34 114.58  65-  3-  3  561.110  53.150                                                
 155 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-03-18--        GSM 13:42:04     1070.30 115.33   2  < 156>  558.770  53.100          54.48                                 
 156 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         GSM 13:42:09     1070.13 116.07   3  < 186>  558.770  53.060          54.45                                 
 157 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-17         GSM 13:57:20     1069.71 116.82  11-  1-  1  574.790  53.010          54.41                                 
 158 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         G   13:44:34     1069.66 117.56   2  < 162>  561.110  52.970                                                
 159 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         G   14:03:47     1069.21 118.30   8  < 175>  581.420   0.000                                                
 160 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-16         GCM 13:44:48     1069.11 119.05  18-  2-  2  561.070  52.880 119.048  54.30                                 
 161 KUKUŁKA MARIAN             5 PL-003-17-        GCM 14:05:39     1068.82 119.79   2          583.200  52.840 119.792  54.27                                 
 162 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         GSM 13:45:23     1068.00 120.54   3          561.110  52.790          54.23                                 
 163 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   13:48:56     1067.89 121.28   3  < 187>  564.840  52.750                                                
 164 SADOWSKI PATRYK            3 PL-045-17-        G   13:53:16     1067.85 122.02  15  < 207>  569.450   0.000                                                
 165 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             13:43:50     1067.76 122.77  19  < 196>  559.330   0.000                                                
 166 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GSM 14:06:51     1067.26 123.51  11-  2-  2  583.630  52.610          54.09                                 
 167 SIWIK JERZY                5 PL-003-13         GCM 14:03:51     1067.24 124.26   4  < 168>  580.420  52.570 124.256  54.05                                 
 168 SIWIK JERZY                5 PL-003-14--       GSM 14:04:18     1066.36 125.00   5  < 261>  580.420  52.520          54.02                                 
 169 NOWAK ANDRZEJ              7 PL--03-18         G   14:03:55     1066.25 125.74   2  < 169>  579.950  52.480                                                
 169 NOWAK ANDRZEJ              7 PL-473-16-        GCM 14:03:55     1066.25 125.74   3  < 195>  579.950  52.480 125.744  53.98                                 
 171 PERNACH ZBIGNIEW           5 PL-003-17-            14:10:47     1066.08 127.23  24-  1-  1  587.180  52.390                                                
 172 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GSM 13:55:45     1065.72 127.98  22  < 191>  570.960   0.000                                                
 173 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GSM 14:02:29     1065.43 128.72   5  < 180>  577.980  52.300          53.84                                 
 174 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 13:56:18     1065.36 129.46  12-  3-  3  571.350  52.250 129.464  53.80                                 
 175 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         GSM 14:05:51     1065.16 130.21   9  < 184>  581.420   0.000                                                
 176 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-13         G   13:59:53     1065.06 130.95   5  < 200>  575.010  52.160                                                
 177 ZAWADZKI WŁADYSŁAW         5 PL-003-16         GSM 14:01:14     1065.05 131.70   2  < 256>  576.440  52.120          53.70                                 
 178 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-14--       GCM 14:08:07     1064.79 132.44   2          583.630  52.070 132.440  53.66                                 
 179 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-17-         GCM 13:47:25     1064.15 133.18   7-  4-  4  561.250  52.030 133.185  53.62                                 
 180 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 14:03:20     1063.77 133.93   6  < 189>  577.980   0.000 133.929  53.59                                 
 181 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-406-14         G   13:48:18     1063.71 134.67  24-  1-  1  561.960  51.940                                                
 182 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-473-15-        GCM 14:04:44     1063.47 135.42  10-  2-  2  579.310  51.900 135.417  53.52                                 
 183 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14-        GSM 13:54:31     1063.28 136.16  16          568.340   0.000                                                
 184 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             14:06:50     1063.25 136.90  10          581.420   0.000                                                
 185 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-16         GSM 13:47:48     1063.04 137.65   2          561.070  51.760          53.41                                 
 186 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         GSM 13:45:51     1062.60 138.39   4          558.770  51.720          53.37                                 
 187 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   13:51:41     1062.36 139.14   4  < 234>  564.840  51.670                                                
 188 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 13:52:31     1062.35 139.88   4  < 192>  565.720  51.630          53.30                                 
 189 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GSM 14:04:08     1062.20 140.63   7  < 205>  577.980   0.000          53.27                                 
 190 TRYC STANISŁAW             1 PL-120-17-        GCM 14:01:03     1062.19 141.37   2  < 239>  574.700  51.540 141.369  53.23                                 
 191 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   13:57:53     1061.49 142.11  23  < 227>  570.960   0.000                                                
 192 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 13:53:06     1061.19 142.86   5  < 210>  565.720  51.450 142.857  53.16                                 
 193 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-13-         GC  13:48:32     1061.18 143.60   2  < 199>  560.870  51.400 143.601  53.12                                 
 194 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GSM 13:49:20     1061.13 144.35   4  < 214>  561.690  51.360          53.09                                 
 195 NOWAK ANDRZEJ              7 PL--03-18         GSM 14:06:35     1061.05 145.09   4  < 265>  579.950  51.310          53.05                                 
 196 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-15         G   13:47:17     1060.78 145.83  20  < 197>  559.330   0.000                                                
 197 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   13:48:05     1059.17 146.58  21  < 204>  559.330   0.000                                                
 198 FALBA JAN                  2 PL-03-18-             13:49:56     1059.13 147.32   3          561.270  51.180                                                
 199 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-12--        GS  13:49:42     1058.85 148.07   3  < 253>  560.870  51.130          52.91                                 
 200 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         G   14:03:25     1058.14 148.81   6  < 202>  575.010   0.000                                                
 201 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        G   14:00:10     1058.01 149.55   7  < 238>  571.500   0.000                                                
 202 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        G   14:03:32     1057.91 150.30   7  < 211>  575.010   0.000                                                
 203 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        G   14:00:14     1057.82 151.04   9          571.470   0.000                                                
 204 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-            13:49:00     1057.34 151.79  22  < 224>  559.330   0.000                                                
 205 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         GCM 14:06:51     1056.93 152.53   8  < 229>  577.980   0.000 152.530  52.69                                 
 206 LĘGAS TADEUSZ              1 PL-003-17--       G   14:06:51     1056.82 153.27  16-  1-  1  577.920  50.820                                                
 207 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         G   13:58:51     1056.79 154.02  16  < 221>  569.450   0.000                                                
 208 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-18-         GCM 13:51:12     1056.57 154.76   2  < 209>  561.250  50.730 154.762  52.59                                 
 209 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-17-         GCM 13:51:14     1056.50 155.51   3  < 241>  561.250  50.690 155.506  52.55                                 
 210 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         GCM 13:55:43     1056.01 156.25   6  < 216>  565.720   0.000 156.250  52.51                                 
 211 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        GSM 14:04:33     1055.94 156.99   8  < 212>  575.010   0.000          52.48                                 
 212 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         G   14:04:34     1055.90 157.74   9  < 259>  575.010   0.000                                                
 213 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-272-18-        G   13:52:38     1055.68 158.48   2  < 215>  562.290  50.510                                                
 214 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GCM 13:52:12     1055.41 159.23   5  < 247>  561.690  50.460 159.226  52.37                                 
 215 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GS  13:53:00     1054.95 159.97   3  < 233>  562.290  50.420          52.33                                 
 216 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   13:56:18     1054.86 160.71   7  < 220>  565.720   0.000                                                
 217 GRABSKI MICHAŁ             3 PL-003-17         G   14:05:03     1054.75 161.46  16-  2-  2  574.890  50.330                                                
 218 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-159-12-        G M 13:51:44     1054.27 162.20  20-  2-  2  560.590  50.280                                                
 219 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 14:01:59     1054.18 162.95   2  < 246>  571.350  50.240 162.946  52.19                                 
 220 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        G   13:56:41     1054.10 163.69   8  < 252>  565.720   0.000                                                
 221 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-10         G   14:00:16     1054.02 164.43  17  < 222>  569.450   0.000                                                
 222 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-13         G   14:00:17     1053.98 165.18  18  < 231>  569.450   0.000                                                
 223 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-17-         G   13:54:23     1053.79 165.92   2          563.130  50.060                                                
 224 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-            13:50:51     1053.65 166.67  23  < 224>  559.330   0.000                                                
 224 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 13:50:51     1053.65 166.67  24          559.330   0.000                                                
 226 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-003-16-        GCM 14:09:54     1053.48 168.15   2          579.310  49.930 168.155  51.94                                 
 227 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             14:02:05     1053.27 168.90  24          570.960   0.000                                                
 228 BOK WIESŁAW                5 PL-003-17-        GSM 14:20:05     1053.13 169.64   9-  1-  1  589.840  49.840          51.87                                 
 229 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-17         G   14:08:55     1052.95 170.39   9  < 244>  577.980   0.000                                                
 230 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-18-         G   13:52:42     1052.86 171.13  12-  1-  1  560.860  49.750                                                
 231 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        G   14:00:59     1052.62 171.88  19  < 232>  569.450   0.000                                                
 232 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-15-        G   14:01:04     1052.46 172.62  20  < 248>  569.450   0.000                                                
 233 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         G   13:54:24     1052.19 173.36   4          562.290  49.610                                                
 234 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-14         G   13:56:52     1052.11 174.11   5  < 235>  564.840  49.570                                                
 235 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   13:56:57     1051.94 174.85   6  < 243>  564.840   0.000                                                
 236 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-15         GCM 13:52:47     1051.89 175.60  12-  1-  1  560.430  49.480 175.595  51.58                                 
 237 PERGÓŁ KAZIMIERZ           4 PL-03-15-         GCM 13:52:30     1051.76 176.34   8-  1-  1  560.060  49.430 176.339  51.55                                 
 238 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 14:03:26     1051.65 177.08   8  < 240>  571.500   0.000 177.083                                        
 239 TRYC STANISŁAW             1 PL-003-17-        GSM 14:06:30     1051.60 177.83   3          574.700  49.340          51.47                                 
 240 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-2011-              14:03:29     1051.55 178.57   9  < 267>  571.500   0.000                                                
 241 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-345-18-        GCM 13:53:54     1051.23 179.32   4          561.250  49.250          51.40                                 
 242 WRÓBLEWSKI JAN             5 PL-003-12-        GCM 14:25:45     1051.22 180.06   4-  1-  1  594.730  49.210 180.060  51.37                                 
 243 KANIEWSKI MAREK            3 PL-481-18-        G   13:57:23     1051.09 180.80   7          564.840   0.000                                                
 244 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         GSM 14:09:57     1050.97 181.55  10  < 260>  577.980   0.000                                                
 245 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-18-        GSM 13:57:15     1050.78 182.29   5  < 249>  564.530  49.070          51.26                                 
 246 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 14:03:47     1050.69 183.04   3          571.350  49.030 183.036  51.22                                 
 247 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         G   13:54:53     1050.12 183.78   6          561.690   0.000                                                
 248 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16         GCM 14:02:17     1050.10 184.52  21  < 250>  569.450   0.000                                                
 249 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17         GCM 13:57:38     1050.03 185.27   6          564.530   0.000 185.268  51.12                                 
 250 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16         GSM 14:02:21     1049.97 186.01  22  < 266>  569.450   0.000                                                
 251 GRABSKI MICHAŁ             3 PL-003-17         G   14:07:52     1049.33 186.76   2          574.890  48.810                                                
 252 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 DK-237-17         G   13:59:09     1049.28 187.50   9  < 255>  565.720   0.000                                                
 253 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GC  13:54:33     1049.24 188.24   4          560.870  48.720 188.244  50.97                                 
 254 POWIERŻA MICHAŁ            2 PL-03-18-         GCM 13:55:16     1049.07 188.99   3-  1-  1  561.530  48.670 188.988  50.94                                 
 255 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   13:59:16     1049.05 189.73  10          565.720   0.000                                                
 256 ZAWADZKI WŁADYSŁAW         5 PL-003-16         GCM 14:09:35     1048.87 190.48   3          576.440  48.580 190.476  50.87                                 
 257 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-18--        GSM 13:55:24     1048.86 191.22   2          561.560  48.540          50.83                                 
 258 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 14:12:41     1048.81 191.96   3          579.660  48.490 191.964  50.79                                 
 259 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-14--       GCM 14:08:21     1048.62 192.71  10          575.010   0.000 192.708  50.76                                 
 260 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         G   14:11:16     1048.46 193.45  11  < 264>  577.980   0.000                                                
 261 SIWIK JERZY                5 PL-003-17-        G   14:13:41     1048.29 194.20   6          580.420   0.000                                                
 262 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-18---       GSM 13:54:42     1048.12 194.94  12-  1-  1  560.430  48.310          50.65                                 
 263 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GCM 13:54:57     1047.93 195.68   2          560.590  48.270 195.685  50.61                                 
 264 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 14:11:51     1047.35 196.43  12          577.980   0.000                                                
 265 NOWAK ANDRZEJ              7 PL-473-15-        GCM 14:13:49     1047.19 197.17   5          579.950  48.180 197.173  50.54                                 
 266 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           14:04:00     1046.78 197.92  23          569.450   0.000                                                
 267 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-473-14-            14:06:00     1046.70 198.66  10          571.500   0.000                                                
 268 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-16--        G   14:01:32     1046.64 199.40  22-  1-  1  566.790  48.040                                                
 269 MAKOWSKI ZBIGNIEW          5 PL-003-15-        G   14:16:17     1046.57 200.15  14-  1-  1  582.190  48.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 270 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-452-18-        G   13:58:48     1046.27   0.00  18-  0-  0  563.730   0.000                                                
 271 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         GSM 14:17:32     1046.07   0.00   8          583.220   0.000                                                
 272 GMUR SEBASTIAN             7 PL-0473-17        GSM 14:10:08     1045.84   0.00  12-  0-  0  575.350   0.000          50.29                                 
 273 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             13:54:52     1045.74   0.00  25          559.330   0.000                                                
 274 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-16-         GS  13:56:30     1045.42   0.00   5          560.870   0.000          50.22                                 
 275 KUKUŁKA MARIAN             5 PL-003-15-        G   14:17:53     1045.38   0.00   3          583.200   0.000                                                
 276 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 DK-237-17         GCM 14:01:11     1045.34   0.00  11          565.720   0.000          50.15                                 
 277 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-16-         GCM 13:56:36     1045.21   0.00   2          560.860   0.000          50.11                                 
 278 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-15-        GCM 14:10:00     1045.07   0.00   2          574.790   0.000          50.08                                 
 279 GRABSKI MICHAŁ             3 PL-003-16         G   14:10:08     1045.00   0.00   3          574.890   0.000                                                
 280 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GSM 14:16:27     1044.87   0.00  11          581.420   0.000                                                
 281 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-15-        G   13:57:03     1044.73   0.00   3          561.070   0.000                                                
 282 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-18-        G   14:01:46     1044.69   0.00   3          565.980   0.000                                                
 283 BARANOWSKI TEAM            1 PL-385-15-            14:06:40     1044.44   0.00  25          570.960   0.000                                                
 284 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       G   14:04:12     1044.36   0.00  17          568.340   0.000                                                
 285 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-15-        GCM 14:10:26     1044.25   0.00   3          574.790   0.000          49.83                                 
 286 BOK WIESŁAW                5 PL-003-18         GCM 14:25:03     1043.87   0.00   2          589.840   0.000          49.79                                 
 287 KULIGOWSKI ROBERT          6 PL-406-16         GCM 13:52:03     1043.85   0.00  16-  0-  0  555.380   0.000          49.76                                 
 288 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-15-        G   14:10:53     1043.80   0.00  11          575.010   0.000                                                
 289 MROCZEK ARKADIUSZ          3 PL-003-17         GSM 14:00:19     1043.41   0.00   6-  0-  0  563.770   0.000          49.68                                 
 290 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 14:02:17     1043.22   0.00  12          565.720   0.000                                                
 291 MAKOWSKI ZBIGNIEW          5 PL-003-14-        GCM 14:18:07     1043.13   0.00   2          582.190   0.000          49.61                                 
 292 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-15-         G   14:03:39     1042.56   0.00   2          566.790   0.000                                                
 293 FALBA JAN                  2 PL-03-18-           M 13:58:28     1042.35   0.00   4          561.270   0.000                                                
 294 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             14:17:49     1042.31   0.00  12          581.420   0.000                                                
 295 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   13:56:38     1042.30   0.00  26          559.330   0.000                                                
 296 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GCM 13:57:52     1042.25   0.00   3          560.590   0.000          49.43                                 
 297 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17         GCM 14:01:48     1041.95   0.00   7          564.530   0.000          49.40                                 
 298 PERNACH ZBIGNIEW           5 PL-003-18             14:23:37     1041.81   0.00   2          587.180   0.000                                                
 299 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-15-        G   14:01:41     1041.37   0.00   3          564.090   0.000                                                
 300 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17              14:19:36     1041.19   0.00   7          582.650   0.000                                                
 301 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GSM 14:16:52     1040.93   0.00   4          579.660   0.000          49.25                                 
 302 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-452-13-        G   13:59:57     1040.86   0.00   2          562.010   0.000                                                
 303 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-18--        G   13:59:40     1040.81   0.00   7          561.690   0.000                                                
 304 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GS  14:00:21     1040.60   0.00   5          562.290   0.000          49.15                                 
 305 PERGÓŁ KAZIMIERZ           4 PL-03-14--        GCM 13:58:24     1040.23   0.00   2          560.060   0.000          49.11                                 
 306 ŚWIDERSKI MARCIN           5 PL-452-17-        GCM 14:14:26     1040.20   0.00  12-  0-  0  576.720   0.000          49.07                                 
 307 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-356-17         GSM 14:13:05     1039.64   0.00  12          575.010   0.000          49.04                                 
 308 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-12--        GS  13:59:46     1039.10   0.00   6          560.870   0.000                                                
 309 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-12--       G   14:00:05     1038.93   0.00   4          561.110   0.000                                                
 310 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GSM 14:00:41     1038.85   0.00   8          561.690   0.000          48.93                                 
 311 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-18--        G   14:00:45     1038.72   0.00   9          561.690   0.000                                                
 312 GMUR SEBASTIAN             7 PL-0473-14        GCM 14:13:55     1038.69   0.00   2          575.350   0.000          48.86                                 
 313 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-18         G   14:03:07     1038.62   0.00   4          564.090   0.000                                                
 314 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GCM 14:00:52     1038.50   0.00  10          561.690   0.000          48.79                                 
 315 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-16         G   14:02:35     1038.33   0.00  14-  0-  0  563.380   0.000                                                
 316 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17--       GSM 14:21:44     1038.25   0.00   9          583.220   0.000                                                
 317 CZARNOGÓRSKI MARCIN        7 PL-473-16-        GCM 14:20:09     1037.97   0.00   3-  0-  0  581.420   0.000          48.68                                 
 318 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 14:19:59     1037.78   0.00   2          581.140   0.000          48.64                                 
 319 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         G   14:03:40     1037.57   0.00   5          564.090   0.000                                                
 320 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         G   14:03:42     1037.50   0.00   6          564.090   0.000                                                
 321 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-14         G   14:04:30     1037.36   0.00   8          564.840   0.000                                                
 322 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   14:05:29     1037.10   0.00  13          565.720   0.000                                                
 323 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 14:21:51     1037.02   0.00   8          582.650   0.000                                                
 324 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-13         G   14:14:31     1036.96   0.00  13          575.010   0.000                                                
 325 KUKUŁKA MARIAN             5 PL-003-18         GSM 14:22:35     1036.65   0.00   4          583.200   0.000          48.39                                 
 326 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         GC  14:02:31     1036.45   0.00   6          562.290   0.000          48.36                                 
 327 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-17         GSM 14:06:22     1035.90   0.00   4          565.980   0.000          48.32                                 
 328 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-03-18-         G   14:04:19     1035.67   0.00   2          563.730   0.000                                                
 329 SIWIK JERZY                5 PL-003-13         G   14:20:28     1035.60   0.00   7          580.420   0.000                                                
 330 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-248-18             14:01:57     1035.35   0.00   5          561.110   0.000                                                
 331 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-13         G   14:05:48     1034.89   0.00   9          564.840   0.000                                                
 332 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GCM 14:02:22     1034.85   0.00   5          561.270   0.000          48.14                                 
 333 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   14:02:22     1034.85   0.00   6          561.270   0.000                                                
 334 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GSM 14:02:22     1034.85   0.00   7          561.270   0.000          48.14                                 
 335 MAKOWSKI ZBIGNIEW          5 PL-406-16-        GSM 14:22:37     1034.79   0.00   3          582.190   0.000          48.04                                 
 336 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 14:06:46     1034.66   0.00  14          565.720   0.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                              
 337 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-162-17         G   14:06:49     1034.57   0.00  15          565.720   0.000                                                
 338 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   14:06:09     1034.22   0.00  10          564.840   0.000                                                
 339 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 14:23:25     1034.14   0.00   9          582.650   0.000                                                
 340 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         GCM 14:02:40     1033.91   0.00   4          561.070   0.000                                                
 341 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-18-        GC  14:03:52     1033.88   0.00   7          562.290   0.000                                                
 342 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18         G   14:01:01     1033.85   0.00  27          559.330   0.000                                                
 343 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        G   14:16:15     1033.73   0.00  14          575.010   0.000                                                
 344 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         G   14:22:37     1033.42   0.00  13          581.420   0.000                                                
 345 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GCM 14:05:12     1033.36   0.00   9-  0-  0  563.390   0.000                                                
 346 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        G   14:24:35     1033.01   0.00  10          583.220   0.000                                                
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 17, z dnia 23.06.19 NEUBRANDENBURG 3                         
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    37    5    24   299.56     
              2 SADOWSKI        PATRYK          3    39    5    23   295.49     
              3 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    34    5    16   295.48     
              4 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    43    5    24   295.29     
              5 GIEREJ          DANIEL          7    20    5     7   285.81     
              6 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    21    5    10   285.18     
              7 ŁOKIETEK        DANIEL          3    17    5     9   283.57     
              8 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    15    5     6   279.94     
              9 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    26    5    10   279.89     
             10 PIEKUT          SYLWESTER       1    16    5    10   279.01     
             11 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7     9    5     5   277.74     
             12 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    19    5    12   275.69     
             13 SIWIK           JERZY           5    20    5     6   273.95     
             14 BOROWSKI        PIOTR           4    15    5     6   272.59     
             15 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    30    5    10   272.15     
             16 SUTKOWSKI       JACEK           6    20    5     6   265.83     
             17 KANIEWSKI       MAREK           3    19    5     7   262.93     
             18 NOWAK           ANDRZEJ         7    11    5     5   257.96     
             19 KULESZA         KRZYSZTOF       6    19    4     4   212.51     
             20 MICHALIK        PAWEŁ           3    30    4     4   207.85     
             21 PIEŃCZUK        JACEK           3    17    4     4   205.47     
             22 STAŃCZAK        ROBERT          3     7    4     4   202.70     
             23 FALBA           JAN             2    29    3     3   162.45     
             24 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    11    3     3   159.85     
             25 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    65    3     3   158.91     
             26 TRYC            STANISŁAW       1    10    3     3   157.03     
             27 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    14    3     3   154.16     
             28 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1    12    3     3   151.52     
             29 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    19    2     2   113.73     
             30 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    27    2     2   112.43     
             31 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3    10    2     2   112.34     
             32 KUKUŁKA         MARIAN          5    14    2     2   108.36     
             33 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5    11    2     2   104.68     
             34 DANIELSKI       PAWEŁ           6    18    2     2   104.64     
             35 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2    12    2     2   104.24     
             36 OSMAN           KRZYSZTOF       4    10    2     2   102.09     
             37 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    10    2     2   101.83     
             38 GRABSKI         MICHAŁ          3    16    2     2    99.14     
             39 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    20    2     2    98.55     
             40 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    1     1    57.13     
             41 ROJEK           RAFAŁ           2     7    1     1    55.39     
             42 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5     8    1     1    55.30     
             43 KRAWCZYK        DARIUSZ         3    11    1     1    54.09     
             44 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    11    1     1    53.01     
             45 PERNACH         ZBIGNIEW        5    24    1     1    52.39     
             46 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    24    1     1    51.94     
             47 LĘGAS           TADEUSZ         1    16    1     1    50.82     
             48 BOK             WIESŁAW         5     9    1     1    49.84     
             49 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    12    1     1    49.75     
             50 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    12    1     1    49.48     
             51 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     8    1     1    49.43     
             52 WRÓBLEWSKI      JAN             5     4    1     1    49.21     
             53 POWIERŻA        MICHAŁ          2     3    1     1    48.67     
             54 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    12    1     1    48.31     
             55 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    22    1     1    48.04     
             56 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    14    1     1    48.00     
             57 BEREZA          GRZEGORZ        1    30    0     0     0.00     
             58 CIOK            ZBIGNIEW        1    14    0     0     0.00     
             59 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     9    0     0     0.00     
             60 KRÓL            MAREK           1     6    0     0     0.00     
             61 KOZIOŁ          KAMIL           1     4    0     0     0.00     
             62 ROGALA          ROBERT          1     9    0     0     0.00     
             63 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    0     0     0.00     
             64 LUBIAK          STEFAN          1    10    0     0     0.00     
             65 KOZIOŁ          RYSZARD         1     9    0     0     0.00     
             66 GMUR            SEBASTIAN       7    12    0     0     0.00     
             67 TRYC            ŁUKASZ          4     9    0     0     0.00     
             68 POWIERŻA        PATRYK          2     2    0     0     0.00     
             69 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     6    0     0     0.00     
             70 NIDA            JERZY           4     3    0     0     0.00     
             71 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    14    0     0     0.00     
             72 KRUK            MIROSŁAW        3    10    0     0     0.00     
             73 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    24    0     0     0.00     
             74 CHAWŁOWSKI      MAREK           2    12    0     0     0.00     
             75 PATOKA          LECH            5     5    0     0     0.00     
             76 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5     9    0     0     0.00     
             77 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5    10    0     0     0.00     
             78 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     6    0     0     0.00     
             79 BRZEZIŃSKI      JACEK           2    13    0     0     0.00     
             80 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    18    0     0     0.00     
             81 ŚWIDERSKI       MARCIN          5    12    0     0     0.00     
             82 LUBIAK          STANISŁAW       6    21    0     0     0.00     
             83 RURKA           STANISŁAW       6     6    0     0     0.00     
             84 KACZMARCZYK     STEFAN          6     7    0     0     0.00     
             85 KULIGOWSKI      ROBERT          6    16    0     0     0.00     
             86 PISKOREK        IGOR            6    27    0     0     0.00     
             87 PYŚK            RADOSŁAW        6     2    0     0     0.00     
             88 WÓJCIK          PIOTR           7     8    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                            
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                            
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│17│konk.│punkty │Wkł.%│                                            
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                            
    1    1 BARANOWSKI      TEAM            1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5   57   2136.34  57.5                                            
    2    2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5   57   2124.33  50.7                                            
    3    3 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5   57   2121.05  43.1                                            
    4    4 SADOWSKI        PATRYK          3  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5   57   2106.98  39.6                                            
    5    5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5   57   2071.88  45.7                                            
    6    6 PIEKUT          SYLWESTER       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5   57   2058.53  42.9                                            
    7    8 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5   57   2043.69  37.3                                            
    8   10 GIEREJ          DANIEL          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5   57   2027.57  33.4                                            
    9    9 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5   57   2022.44  31.6                                            
   10    7 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  3   55   1930.67  47.3                                            
   11   12 ŁOKIETEK        DANIEL          3  7  7 --  7  5 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5   55   1929.13  44.8                                            
   12   14 BOROWSKI        PIOTR           4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  3 --  5  0  7 --  5   55   1886.68  30.8                                            
   13   15 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5  7  2 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5   52   1875.71  24.1                                            
   14   11 MICHALIK        PAWEŁ           3  7  5 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  4   54   1866.59  21.9                                            
   15   13 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  4 --  3   52   1774.06  18.4                                            
   16   16 TRYC            STANISŁAW       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  4 --  3   52   1751.26  28.4                                            
   17   18 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7  7  5 --  5  5  0  7 -- -- --  5 --  4  0  7 --  5   50   1750.62  28.0                                            
   18   17 FALBA           JAN             2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  5 --  5 --  7 --  3   52   1715.38  13.2                                            
   19   19 PIEŃCZUK        JACEK           3  7  7 --  7  7 --  6 -- -- --  5 --  4  0  3 --  4   50   1643.73  21.9                                            
   20   20 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6  7  7 --  7  5 --  4 -- -- --  5 --  5 --  1 --  5   46   1604.26  24.5                                            
   21   22 KANIEWSKI       MAREK           3  6 -- --  7  6 --  5 -- -- --  5 --  5 --  4 --  5   43   1590.27  25.1                                            
   22   24 SIWIK           JERZY           5  7  0 --  2  7 --  7 -- -- --  5 --  5 -- -- --  5   38   1452.46  22.9                                            
   23   23 GODLEŚ          MIROSŁAW        4  7  7 --  7  4 --  7 -- -- --  5 --  2 --  4 --  2   45   1406.87  25.1                                            
   24   21 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3  6  7 --  7  7 --  3 -- -- --  5 --  3  0  5 --  0   43   1330.18  16.6                                            
   25   26 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2  7  7  0  7  4 --  3 -- -- --  5 --  4  0  2 --  2   41   1270.98  24.9                                            
   26   25 BUDZIŃSKI       MARIAN          2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  3 --  3 --  2 --  0   40   1174.53  21.1                                            
   27   29 DANIELSKI       PAWEŁ           6  7  7 --  0  7 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0 --  2   35   1172.65  15.5                                            
   28   27 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2  7  4  0  5  7 --  5 -- -- --  5 --  3  0  0 --  1   37   1172.33  12.4                                            
   29   31 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1  5  3 --  3  6 --  5 -- -- --  5 --  3  0 -- --  3   33   1157.39  25.6                                            
   30   28 GÓRECKI         MIROSŁAW        3  7  3 --  7  5 --  7 -- -- --  2 --  3  0  3 --  1   38   1156.53  21.0                                            
   31   34 KULESZA         KRZYSZTOF       6 --  3 --  4  6 --  1 -- -- --  5 --  3 --  3 --  4   29   1124.01  16.5                                            
   32   38 SUTKOWSKI       JACEK           6  5  4 --  4  5 --  3 -- -- --  4 --  1 --  2 --  5   33   1114.04  15.2                                            
   33   32 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3  7  5 --  4  2 --  2 -- -- --  5 --  3  0  3 --  2   33   1057.48  13.8                                            
   34   36 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5  7  0 --  2  7 --  3 -- -- --  5 --  2 -- -- --  3   29   1029.72  20.3                                            
   35   30 WRÓBEL DAMIAN   i PIOTR         1  7  7 --  7  6 --  7 -- -- --  2 -- -- -- -- -- --   36   1014.18  34.5                                            
   36   39 KOWALCZYK       SYLWESTER       6  6 -- --  1  5 --  3 -- -- --  4 --  3 --  3 --  2   27    950.78   9.9                                            
   37   35 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3  7  4 --  6  4 --  2 -- -- --  3 --  2  0  3 --  1   32    936.56  12.1                                            
   38   33 REJNUŚ          MIROSŁAW        2  6  7 --  7  5 --  3 -- -- --  5 --  0 --  1 --  0   34    927.84  13.3                                            
   39   37 KĄDZIELA        DARIUSZ         7  7  6  0  4  7  0  0 -- -- --  4 --  0  0  3 --  1   32    913.20  19.2                                            
   40   42 GRABSKI         MICHAŁ          3  7  6 --  7  6 --  1 -- -- --  3 --  1  0  0 --  2   33    902.46  12.5                                            
   41   46 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5  4  2 --  6  7 --  1 -- -- --  5 --  0 -- -- --  2   27    882.12  18.7                                            
   42   44 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6  3  5 --  0  2 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0 --  1   23    850.01   9.6                                            
   43   40 BRZEZIŃSKI      JACEK           2  3  3  0  2  6 --  2 -- -- --  5 --  2 --  1 --  0   24    825.93  16.5                                            
   44   41 TRYC            ŁUKASZ          4  5  6 --  6  2 --  1 -- -- --  3 --  3 --  2 --  0   28    816.11  28.0                                            
   45   43 ŚWIDERSKI       MARCIN          5  4  1 --  7  6 --  4 -- -- --  2 --  2 -- -- --  0   26    802.23  14.7                                            
   46   48 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4  6  7 --  3  3 --  7 -- -- --  0 --  1  0  2 --  1   30    795.78  20.2                                            
   47   51 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7  4  4  0  4  4  0  1 -- -- --  5 --  0  0  1 --  2   25    790.70  14.9                                            
   48   45 KULIGOWSKI      ROBERT          6  3  3 --  1  5 --  0 -- -- --  5 --  4 --  0 --  0   21    780.11  12.2                                            
   49   47 ONIŚK           PIOTR           7  5  2  0  4  7  0  2 -- -- --  3 --  1  0  1 -- --   25    760.05   8.3                                            
   50   55 OSMAN           KRZYSZTOF       4  6  2 --  4  1 --  2 -- -- --  4 --  1 --  2 --  2   24    746.98  19.7                                            
   51   49 PISKOREK        IGOR            6 --  4 --  1  4 --  4 -- -- --  5 --  2 -- -- --  0   20    736.99   9.3                                            
   52   53 KRAWCZYK        DARIUSZ         3  4 -- --  0  4 --  4 -- -- --  4 --  1 --  2 --  1   20    731.75  16.4                                            
   53   50 ROGALA          ROBERT          1  7  2 --  3  4 --  3 -- -- --  3 --  2 --  0 --  0   24    722.76  16.1                                            
   54   59 KUKUŁKA         MARIAN          5  6  0 --  1  5 --  3 -- -- --  3 --  1 -- -- --  2   21    691.99  13.2                                            
   55   52 JABŁOŃSKI       ROBERT          1  0  4 --  7  2 --  4 -- -- --  2 --  2 --  1 -- --   22    680.96  10.7                                            
   56   57 PERNACH         ZBIGNIEW        5  4  0 --  7  7 --  3 -- -- --  1 --  0 -- -- --  1   23    674.76   5.1                                            
   57   54 SOBOTKA         KAMIL           5  6  5 --  6  6 --  4 -- -- --  0 --  0 -- -- -- --   27    661.96  16.2                                            
   58   58 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4  5  3 --  1  4 --  0 -- -- --  4 --  2 --  0 --  1   20    643.76  11.5                                            
   59   56 GMUR            SEBASTIAN       7  6  3  0  6  4 --  2 -- -- --  1 --  2 -- -- --  0   24    636.29  13.9                                            
   60   60 LĘGAS           TADEUSZ         1  4  5  0 --  4 --  4 -- -- --  3 -- --  0  0 --  1   21    618.87   9.3                                            
   61   62 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4  2  2 --  4  1 --  1 -- -- --  4 --  1  0  1 --  1   17    575.41  12.1                                            
   62   71 STAŃCZAK        ROBERT          3  6  2 --  3  2 --  2 -- -- --  1 -- --  0  0 --  4   20    572.50  20.4                                            
   63   65 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3  5  3 --  7  3 --  2 -- -- --  0 --  0  0  0 --  2   22    569.85  15.9                                            
   64   61 WÓJCIK          PIOTR           7  5  3  0  3  1  0  2 -- -- --  2 --  1  0  3 --  0   20    562.78  15.3                                            
   65   63 ROJEK           RAFAŁ           2  7  3 --  4  4 --  2 -- -- --  1 --  0 --  0 --  1   22    556.41  11.2                                            
   66   64 POBUDKIEWICZ    ZBIGNIEW        1  7  4 --  2  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- -- -- --   19    471.00  11.8                                            
   67   81 NOWAK           ANDRZEJ         7 -- --  0  1  1  0  3 -- -- --  1 --  0 --  0 --  5   11    467.71   8.6                                            
   68   66 CIOK            ZBIGNIEW        1  6  2  0  4  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- -- --  0   18    456.78   9.5                                            
   69   69 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5  2  0 --  2  3 -- -- -- -- --  3 --  1 -- -- --  1   12    425.85   5.2                                            
   70   67 MALINOWSKI      TADEUSZ         4  4  4 --  1  0 --  0 -- -- --  4 --  1 --  0 --  0   14    402.54  13.5                                            
   71   68 KONCEWICZ       WALDEMAR        3  6  3 --  2  2 --  3 -- -- -- -- -- -- --  1 -- --   17    383.27  21.5                                            
   72   70 KALISZ          MARCIN          2  5  4 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0  0  0 -- --   15    370.22  11.9                                            
   73   72 WRÓBLEWSKI      JAN             5  4  0 --  0  5 --  1 -- -- --  0 --  1 -- -- --  1   12    359.42   8.2                                            
   74   73 MROCZEK         ARKADIUSZ       3  4  1 --  2  0 --  1 -- -- --  3 --  0 --  0 --  0   11    296.78   9.7                                            
   75   74 LUBIAK          STANISŁAW       6  4  6 --  6  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0 --  0   16    291.44   8.0                                            
   76   77 BOK             WIESŁAW         5  1  0 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0 -- -- --  1    8    288.91   7.1                                            
   77   79 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5  2  0 --  0 -- --  4 -- -- --  1 -- -- -- -- --  1    8    277.28   7.6                                            
   78   75 MARSZAŁ         ANDRZEJ         3  6  0 --  1  3 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- --   11    253.75   7.4                                            
   79   76 PERGOŁ          PIOTR           4  3  0 --  0  0 --  0 -- -- --  4 --  0 --  0 -- --    7    253.41   9.0                                            
   80   78 SZEWCZAK ROBERT GERARD          5  3  0 --  0  4 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- -- --    8    233.25   5.8                                            
   81   80 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5  2  0 --  1  0 --  1 -- -- --  1 --  1 --  1 --  0    7    219.97   7.1                                            
   82   82 BIEŃKOWSKI      LESZEK          1 -- -- --  5 -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    184.44  10.6                                            
   83   83 CZARNAK         PRZEMYSŁAW      7  3  0  0 -- --  0  1 -- -- --  2 -- --  0 -- -- --    6    173.52   7.4                                            
   84   84 KOSIM           ZENON           5  5 -- --  1  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- -- --    8    170.95   8.2                                            
   85   85 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7  3  0  0  1  2  0  1 -- -- --  0 --  0  0  0 --  0    7    168.17   9.9                                            
   86   86 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5  4  0 --  0 -- --  0 -- -- --  2 -- -- -- -- --  0    6    167.63   5.2                                            
   87   87 WIERZCHOŁOWSKI  DANIEL          7  3  1 --  1  0  0  1 -- -- --  1 -- -- -- -- -- --    7    167.08  10.0                                            
   88   88 LUBIAK          STEFAN          1  3  4 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    9    166.54   9.9                                            
   89   89 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6  1 -- --  0  0 --  0 -- -- --  2 --  1 --  0 -- --    4    164.37   3.6                                            
   90   90 KRUK            MIROSŁAW        3  2  0 --  3  2 --  0 -- -- -- -- --  0 -- -- --  0    7    163.98   4.4                                            
   91   91 STĘPIEŃ         ROBERT          3  5  0 -- --  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- --    7    154.71   5.6                                            
   92   92 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3  4  2 --  1 -- --  0 -- -- -- -- -- --  0  1 -- --    8    145.32   7.3                                            
   93   93 ROSTEK          ANDRZEJ         7 -- -- -- --  1 --  0 -- -- --  2 --  0 -- -- -- --    3    144.45   8.3                                            
   94   94 JACKIEWICZ      PIOTR           5  2  0 --  0  2 --  1 -- -- --  0 -- -- -- -- -- --    5    139.51   8.9                                            
   95   95 KACZMARCZYK     STEFAN          6  0  1 --  0  0 --  0 -- -- --  1 --  1 --  0 --  0    3    121.42   1.9                                            
   96   96 MROCZEK         SŁAWOMIR        3  5  0 --  0 -- --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- --    6    118.55   7.6                                            
   97   97 POLOWIEC        DARIUSZ         3  7  1 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    114.88  13.4                                            
   98   98 NIDA            JERZY           4  4  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0    7    102.70   6.7                                            
   99   99 PATOKA          LECH            5  1  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0    3    101.53   6.3                                            
  100  100 ROMAŃSKI        STANISŁAW       3  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7     93.59  34.8                                            
  101  101 MACIEJEWSKI     PRZEMYSŁAW      5 --  1 --  0  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     92.80   3.6                                            
  102  102 CHAWŁOWSKI      MAREK           2  7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    7     91.49  10.3                                            
  103  103 JAKUBOWSKI      BOGDAN          2  2  1 --  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5     90.65   5.2                                            
  104  104 UFNAL JANUSZ i  PRZEMYSŁAW      7  1  1  0  1 --  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     87.76   8.3                                            
  105  105 KRÓL            MAREK           1 --  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- --  0    2     86.18   2.9                                            
  106  106 RURKA           STANISŁAW       6  2  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0    5     79.99   5.3                                            
  107  107 DELUGA          DAWID           4  2  1 --  0  0 --  1 -- -- -- -- --  0 --  0 -- --    4     74.46   7.7                                            
  108  108 JACKIEWICZ      CZESŁAW         5  0  0 --  0  2 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- --    2     70.82   2.9                                            
  109  109 BOROWSKI        DARIUSZ         4  1  0 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     70.71   3.5                                            
  110  110 KUCHAREK        SŁAWOMIR        7  0  1  0 --  0 --  0 -- -- --  1 --  0  0 -- -- --    2     69.11   8.3                                            
  111  111 POWIERŻA        KRZYSZTOF       4  3  0 --  1  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     60.05   8.2                                            
  112  112 KOSTKO          MAREK           1  4 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     56.36   9.3                                            
  113  123 POWIERŻA        MICHAŁ          2  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0 --  1    1     48.67   4.0                                            
  114  113 RUDNIK          SZYMON          1  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     48.61  26.7                                            
  115  114 BEREZA          GRZEGORZ        1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                            
  116  115 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0    0      0.00   0.0                                            
  117  116 DĄBROWSKI       ADAM            1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                            
  118  117 KOZIOŁ          KAMIL           1  0  0 --  0 -- --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0    0      0.00   0.0                                            
  119  118 KIĆ             TADEUSZ         1 --  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                            
  120  119 DAMĘTKA         KAZIMIERZ       7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                            
  121  120 RADZKI          KRZYSZTOF       1 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0                                            
  122  121 KOZIOŁ          RYSZARD         1  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0    0      0.00   0.0                                            
  123  122 POWIERŻA        PATRYK          2  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                            
  124  124 DURKA           TADEUSZ         2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                            
  125  125 PYŚK            RADOSŁAW        6  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0    0      0.00   0.0                                            

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 17, z dnia 23.06.19 NEUBRANDENBURG 3                         
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    37    5    25   298.92     
              2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    34    5    17   295.05     
              3 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    43    5    26   293.30     
              4 GIEREJ          DANIEL          7    20    5     9   288.64     
              5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    21    5    12   287.63     
              6 ŁOKIETEK        DANIEL          3    17    5     9   286.42     
              7 SADOWSKI        PATRYK          3    39    5    23   286.11     
              8 PIEKUT          SYLWESTER       1    16    5    10   282.38     
              9 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    15    5     8   282.02     
             10 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    19    5    12   272.06     
             11 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    30    5    14   266.29     
             12 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    26    5    13   266.05     
             13 BOROWSKI        PIOTR           4    15    5     7   265.87     
             14 PIEŃCZUK        JACEK           3    17    5     6   262.60     
             15 SUTKOWSKI       JACEK           6    20    5    10   258.70     
             16 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7     9    4     5   226.46     
             17 SIWIK           JERZY           5    20    4     7   220.76     
             18 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    11    4     4   213.12     
             19 NOWAK           ANDRZEJ         7    11    4     5   212.38     
             20 STAŃCZAK        ROBERT          3     7    4     4   210.16     
             21 MICHALIK        PAWEŁ           3    30    4     6   207.69     
             22 KULESZA         KRZYSZTOF       6    19    3     4   162.30     
             23 TRYC            STANISŁAW       1    10    3     3   161.62     
             24 KUKUŁKA         MARIAN          5    14    3     4   159.08     
             25 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1    12    3     3   157.21     
             26 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    11    3     3   154.32     
             27 FALBA           JAN             2    29    3     7   153.02     
             28 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3    10    2     2   113.88     
             29 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5    11    2     2   107.75     
             30 DANIELSKI       PAWEŁ           6    18    2     3   107.71     
             31 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    2     2   106.35     
             32 OSMAN           KRZYSZTOF       4    10    2     2   105.67     
             33 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    10    2     2   105.46     
             34 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    14    2     3   104.57     
             35 BOK             WIESŁAW         5     9    2     2   101.66     
             36 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     8    2     2   100.66     
             37 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    20    2     3   100.04     
             38 GMUR            SEBASTIAN       7    12    2     2    99.15     
             39 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    14    2     3    97.65     
             40 ROJEK           RAFAŁ           2     7    1     1    56.31     
             41 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5     8    1     1    56.24     
             42 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2    12    1     2    55.34     
             43 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    65    1     5    54.23     
             44 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    12    1     1    51.58     
             45 WRÓBLEWSKI      JAN             5     4    1     1    51.37     
             46 POWIERŻA        MICHAŁ          2     3    1     1    50.94     
             47 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    12    1     1    50.65     
             48 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    12    1     2    50.11     
             49 KULIGOWSKI      ROBERT          6    16    1     1    49.76     
             50 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     6    1     1    49.68     
             51 ŚWIDERSKI       MARCIN          5    12    1     1    49.07     
             52 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1    48.68     
             53 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    27    1     4    48.32     
             54 KANIEWSKI       MAREK           3    19    0     9     0.00     
             55 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    14    0     1     0.00     
             56 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    22    0     2     0.00     
             57 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    18    0     2     0.00     
             58 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    24    0     0     0.00     
             59 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    24    0     1     0.00     
             60 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    19    0     6     0.00     
             61 GRABSKI         MICHAŁ          3    16    0     3     0.00     
             62 BRZEZIŃSKI      JACEK           2    13    0     0     0.00     
             63 TRYC            ŁUKASZ          4     9    0     0     0.00     
             64 KRAWCZYK        DARIUSZ         3    11    0     2     0.00     
             65 ROGALA          ROBERT          1     9    0     0     0.00     
             66 PISKOREK        IGOR            6    27    0     0     0.00     
             67 PERNACH         ZBIGNIEW        5    24    0     2     0.00     
             68 WÓJCIK          PIOTR           7     8    0     0     0.00     
             69 LĘGAS           TADEUSZ         1    16    0     1     0.00     
             70 CIOK            ZBIGNIEW        1    14    0     0     0.00     
             71 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     6    0     0     0.00     
             72 LUBIAK          STANISŁAW       6    21    0     0     0.00     
             73 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5     9    0     0     0.00     
             74 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5    10    0     0     0.00     
             75 LUBIAK          STEFAN          1    10    0     0     0.00     
             76 KRUK            MIROSŁAW        3    10    0     0     0.00     
             77 KACZMARCZYK     STEFAN          6     7    0     0     0.00     
             78 NIDA            JERZY           4     3    0     0     0.00     
             79 PATOKA          LECH            5     5    0     0     0.00     
             80 CHAWŁOWSKI      MAREK           2    12    0     0     0.00     
             81 KRÓL            MAREK           1     6    0     0     0.00     
             82 RURKA           STANISŁAW       6     6    0     0     0.00     
             83 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     9    0     0     0.00     
             84 BEREZA          GRZEGORZ        1    30    0     0     0.00     
             85 KOZIOŁ          RYSZARD         1     9    0     0     0.00     
             86 PYŚK            RADOSŁAW        6     2    0     0     0.00     
             87 POWIERŻA        PATRYK          2     2    0     0     0.00     
             88 KOZIOŁ          KAMIL           1     4    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 17, z dnia 23.06.19 NEUBRANDENBURG 3                         
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    37    3    24    5.952     
              2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    43    3    24   68.453     
              3 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    34    3    16   77.381     
              4 SADOWSKI        PATRYK          3    39    3    23  119.792     
              5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    21    3    10  138.392     
              6 ŁOKIETEK        DANIEL          3    17    3     9  150.297     
              7 GIEREJ          DANIEL          7    20    3     7  162.202     
              8 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7     9    3     5  179.315     
              9 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    15    3     6  217.262     
             10 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    19    3    12  314.733     
             11 PIEŃCZUK        JACEK           3    17    3     4  428.571     
             12 NOWAK           ANDRZEJ         7    11    3     5  431.548     
             13 STAŃCZAK        ROBERT          3     7    3     4  443.453     
             14 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1    12    3     3  475.446     
             15 KUKUŁKA         MARIAN          5    14    2     2  194.941     
             16 BOROWSKI        PIOTR           4    15    2     6  217.262     
             17 SIWIK           JERZY           5    20    2     6  234.375     
             18 PIEKUT          SYLWESTER       1    16    2    10  249.256     
             19 SUTKOWSKI       JACEK           6    20    2     6  252.976     
             20 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    30    2    10  299.107     
             21 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    10    2     2  303.572     
             22 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    11    2     3  303.571     
             23 MICHALIK        PAWEŁ           3    30    1     4   45.387     
             24 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    1     1   48.363     
             25 FALBA           JAN             2    29    1     3   68.452     
             26 ROJEK           RAFAŁ           2     7    1     1   77.381     
             27 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5     8    1     1   78.869     
             28 OSMAN           KRZYSZTOF       4    10    1     2  107.887     
             29 DANIELSKI       PAWEŁ           6    18    1     2  119.048     
             30 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5    11    1     2  132.440     
             31 TRYC            STANISŁAW       1    10    1     3  141.369     
             32 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    12    1     1  175.595     
             33 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     8    1     1  176.339     
             34 WRÓBLEWSKI      JAN             5     4    1     1  180.060     
             35 POWIERŻA        MICHAŁ          2     3    1     1  188.988     
             36 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    14    1     3  190.476     
             37 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    26    1    10  192.708     
             38 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    20    1     2  195.685     
             39 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    65    0     3    0.000     
             40 KANIEWSKI       MAREK           3    19    0     7    0.000     
             41 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    14    0     0    0.000     
             42 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2    12    0     2    0.000     
             43 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    22    0     1    0.000     
             44 KULESZA         KRZYSZTOF       6    19    0     4    0.000     
             45 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    18    0     0    0.000     
             46 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    12    0     1    0.000     
             47 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    27    0     2    0.000     
             48 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    24    0     0    0.000     
             49 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    11    0     1    0.000     
             50 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    24    0     1    0.000     
             51 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    19    0     2    0.000     
             52 KULIGOWSKI      ROBERT          6    16    0     0    0.000     
             53 GRABSKI         MICHAŁ          3    16    0     2    0.000     
             54 BRZEZIŃSKI      JACEK           2    13    0     0    0.000     
             55 TRYC            ŁUKASZ          4     9    0     0    0.000     
             56 KRAWCZYK        DARIUSZ         3    11    0     1    0.000     
             57 ŚWIDERSKI       MARCIN          5    12    0     0    0.000     
             58 ROGALA          ROBERT          1     9    0     0    0.000     
             59 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    12    0     1    0.000     
             60 PISKOREK        IGOR            6    27    0     0    0.000     
             61 PERNACH         ZBIGNIEW        5    24    0     1    0.000     
             62 GMUR            SEBASTIAN       7    12    0     0    0.000     
             63 WÓJCIK          PIOTR           7     8    0     0    0.000     
             64 LĘGAS           TADEUSZ         1    16    0     1    0.000     
             65 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3    10    0     2    0.000     
             66 CIOK            ZBIGNIEW        1    14    0     0    0.000     
             67 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    14    0     1    0.000     
             68 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     6    0     0    0.000     
             69 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     6    0     0    0.000     
             70 LUBIAK          STANISŁAW       6    21    0     0    0.000     
             71 BOK             WIESŁAW         5     9    0     1    0.000     
             72 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5     9    0     0    0.000     
             73 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    0     0    0.000     
             74 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5    10    0     0    0.000     
             75 LUBIAK          STEFAN          1    10    0     0    0.000     
             76 KRUK            MIROSŁAW        3    10    0     0    0.000     
             77 KACZMARCZYK     STEFAN          6     7    0     0    0.000     
             78 NIDA            JERZY           4     3    0     0    0.000     
             79 PATOKA          LECH            5     5    0     0    0.000     
             80 CHAWŁOWSKI      MAREK           2    12    0     0    0.000     
             81 KRÓL            MAREK           1     6    0     0    0.000     
             82 RURKA           STANISŁAW       6     6    0     0    0.000     
             83 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     9    0     0    0.000     
             84 BEREZA          GRZEGORZ        1    30    0     0    0.000     
             85 KOZIOŁ          RYSZARD         1     9    0     0    0.000     
             86 PYŚK            RADOSŁAW        6     2    0     0    0.000     
             87 POWIERŻA        PATRYK          2     2    0     0    0.000     
             88 KOZIOŁ          KAMIL           1     4    0     0    0.000