PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 19                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GODENSTORF 1 z dnia 29.06.19                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:14:21.0 N 10:05:14.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  777.873 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   59                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   748                           
      5.Ilość konkursów.......................:  150                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1391.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1219.45                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,52,34                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,15,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 22 min. 48 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ SEKCJA ŁOCHÓW           │   10   │  139   │   29  │20.86│      
          │ 02 │ SEKCJA WYSZKÓW          │    6   │   88   │   10  │11.36│      
          │ 03 │ SEKCJA TŁUSZCZ          │   10   │  132   │   25  │18.94│      
          │ 04 │ SEKCJA MOSTÓWKA         │    6   │   77   │   22  │28.57│      
          │ 05 │ SEKCJA KĄTY BORUCZA     │    4   │   45   │   13  │28.89│      
          │ 06 │ SEKCJA KURPIE BIAŁE     │   11   │  157   │   26  │16.56│      
          │ 07 │ SEKCJA OGRODNIKI        │   12   │  110   │   25  │22.73│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   59   │  748   │  150  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 19. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                     z lotu GODENSTORF 1, w dniu 29.06.19                                                                                       
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                
   1 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 14:57:43     1391.84   1.34  14-  6-  3  790.170  80.000   1.337  80.00                                 
   2 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 14:52:34     1383.84   2.67  31-  8-  3  778.500  79.890   2.674  79.91                                 
   3 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0473-14        GCM 15:01:32     1382.54   4.01   2  <  40>  790.170  79.790   4.011  79.83                                 
   4 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        GSM 14:57:36     1374.60   5.35  21-  7-  3  780.220  79.680          79.74                                 
   5 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-466-14         GSM 14:54:07     1374.50   6.68  34- 16-  3  775.380  79.570          79.66                                 
   6 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-13         G   14:54:32     1373.49   8.02   2  <   7>  775.380  79.460                                                
   7 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GSM 14:54:59     1372.39   9.36   3  <   9>  775.380  79.360          79.48                                 
   8 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         GSM 15:02:31     1371.96  10.70  15-  4-  3  785.470  79.250          79.40                                 
   9 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 14:56:36     1368.48  12.03   4  <  13>  775.380   0.000  12.032  79.31                                 
  10 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GSM 14:54:03     1365.96  13.37  22-  6-  3  770.470  79.030          79.23                                 
  11 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-15-         GCM 14:53:57     1362.44  14.71   5-  2-  2  768.350  78.930  14.706  79.14                                 
  12 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-272-18-        G   14:54:58     1361.05  16.04  32-  8-  3  768.950  78.820                                                
  13 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           15:00:32     1359.04  17.38   5  <  23>  775.380   0.000                                                
  14 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             15:02:52     1358.96  18.72   2  <  46>  778.500  78.600                                                
  15 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 15:00:26     1358.11  20.05  27-  7-  3  774.710  78.500          78.80                                 
  16 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM 15:12:03     1356.14  21.39  10-  4-  3  789.340  78.390  21.390  78.71                                 
  17 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 15:09:26     1355.58  22.73   2  <  86>  785.470  78.280  22.727  78.62                                 
  18 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GCM 15:12:20     1352.52  24.06   8-  1-  1  787.620  78.170  24.064  78.54                                 
  19 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GCM 15:17:54     1352.44  25.40  10-  5-  3  795.100  78.070  25.401  78.45                                 
  20 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-003-17         G   15:00:42     1352.27  26.74  23-  3-  3  771.740  77.960                                                
  21 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        GCM 15:00:00     1349.07  28.07   9-  3-  3  768.970  77.850  28.075  78.28                                 
  22 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-15             15:00:03     1348.71  29.41  28-  7-  3  768.830  77.740                                                
  23 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-13         G   15:06:23     1345.25  30.75   6  <  32>  775.380   0.000                                                
  24 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-15--       GSM 15:02:24     1344.76  32.09   5-  2-  2  769.740  77.530          78.02                                 
  25 ONIŚK PIOTR                7 PL-0473-16        G   15:22:08     1341.35  33.42  17-  1-  1  794.260  77.420                                                
  26 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GCM 15:18:30     1341.21  34.76   6-  5-  3  789.300  77.320  34.759  77.85                                 
  27 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-15-        G   15:09:41     1339.47  36.10  34-  3-  3  776.470  77.210                                                
  28 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        GSM 15:13:17     1337.64  37.43   2  <  48>  780.220  77.100          77.68                                 
  29 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GCM 15:21:41     1333.99  38.77   2  <  58>  789.300  76.990  38.770  77.59                                 
  30 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-15-         GCM 15:08:23     1333.77  40.11   8-  1-  1  771.430  76.890  40.107  77.51                                 
  31 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GCM 15:12:23     1333.26  41.44   2  <  42>  776.470  76.780  41.444  77.42                                 
  32 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       G   15:13:20     1329.22  42.78   7  <  56>  775.380   0.000                                                
  33 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GSM 15:07:52     1328.35  44.12   9-  6-  3  767.610  76.560          77.25                                 
  34 ROGALA ROBERT              1 PL-0255-16        GCM 15:29:27     1322.96  45.45   4-  1-  1  793.050  76.460  45.455  77.16                                 
  35 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GCM 15:32:17     1320.14  46.79   2  <  81>  795.100  76.350  46.791  77.08                                 
  36 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        GSM 15:20:00     1320.09  48.13  22-  6-  3  778.850  76.240          76.99                                 
  37 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 15:16:56     1319.93  49.47   2  <  64>  774.710  76.130          76.90                                 
  38 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-373-17         GCM 15:12:36     1319.86  50.80   2  <  55>  768.950  76.030  50.802  76.82                                 
  39 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-13-         GCM 15:11:42     1319.60  52.14   2  <  77>  767.610  75.920  52.139  76.73                                 
  40 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        G   15:28:57     1319.26  53.48   3  <  72>  790.170  75.810                                                
  41 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17-        GCM 15:30:10     1319.22  54.81  11-  3-  3  791.750  75.700  54.813  76.56                                 
  42 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GSM 15:19:00     1318.29  56.15   3          776.470  75.600          76.47                                 
  43 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GCM 15:31:37     1316.04  57.49   2  < 111>  791.750  75.490  57.487  76.39                                 
  44 NOWAK ANDRZEJ              7 PL--03-18         GSM 15:28:19     1315.91  58.82  10-  2-  2  787.330  75.380          76.30                                 
  45 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GSM 15:15:37     1315.66  60.16   2  <  63>  770.470  75.280          76.22                                 
  46 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-14         GCM 15:21:48     1315.48  61.50   3  <  52>  778.500  75.170  61.497  76.13                                 
  47 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-13         G   15:14:47     1314.73  62.83   2  <  62>  768.830  75.060                                                
  48 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-13         GCM 15:23:47     1313.98  64.17   3  <  69>  780.220  74.950  64.171  75.96                                 
  49 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         GCM 15:16:59     1312.88  65.51  15-  3-  3  770.640  74.850  65.508  75.87                                 
  50 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-18         GSM 15:25:08     1312.82  66.84   7-  2-  2  781.300  74.740          75.78                                 
  51 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17--       GSM 15:24:10     1310.83  68.18   2  <  73>  778.850  74.630          75.70                                 
  52 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            15:24:20     1309.87  69.52   4  <  67>  778.500   0.000                                                
  53 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 15:25:11     1308.37  70.86   7-  1-  1  778.720  74.420  70.856  75.53                                 
  54 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         G   15:17:27     1307.29  72.19  12-  1-  1  767.970  74.310                                                
  55 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GSM 15:18:15     1307.18  73.53   3  <  74>  768.950  74.200          75.35                                 
  56 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14-        GSM 15:23:34     1306.31  74.87   8  <  61>  775.380   0.000          75.27                                 
  57 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GSM 15:34:25     1305.95  76.20   2  <  71>  789.340  73.990          75.18                                 
  58 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GCM 15:34:31     1305.67  77.54   3  < 103>  789.300  73.880  77.540  75.10                                 
  59 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-406-14         GCM 15:21:14     1305.31  78.88   2  <  70>  771.740  73.770  78.877  75.01                                 
  60 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-14         GSM 15:20:50     1305.22  80.21  10-  3-  3  771.170  73.660          74.92                                 
  61 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GSM 15:24:47     1303.63  81.55   9  <  88>  775.380   0.000          74.84                                 
  62 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-15         GCM 15:22:18     1298.04  82.89   3  < 101>  768.830  73.450  82.888  74.75                                 
  63 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-16--        GCM 15:23:46     1297.60  84.22   3  < 119>  770.470  73.340  84.225  74.67                                 
  64 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 15:27:27     1296.69  85.56   3  <  68>  774.710  73.230          74.58                                 
  65 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-13         GSM 15:22:31     1295.78  86.90  10-  3-  3  767.770  73.130          74.49                                 
  66 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18         G   15:22:50     1293.64  88.24  34-  5-  3  766.910  73.020                                                
  67 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            15:31:50     1293.55  89.57   5  < 106>  778.500   0.000                                                
  68 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 15:29:33     1292.15  90.91   4  < 125>  774.710   0.000  90.909  74.24                                 
  69 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        G   15:34:38     1290.40  92.25   4  <  75>  780.220   0.000                                                
  70 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-406-14         GCM 15:28:36     1289.24  93.58   3          771.740  72.590  93.583  74.06                                 
  71 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GSM 15:42:26     1288.86  94.92   3  < 129>  789.340  72.480          73.98                                 
  72 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16            15:43:42     1287.55  96.26   4  <  80>  790.170   0.000                                                
  73 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-12-            15:35:12     1286.93  97.59   3  <  91>  778.850  72.270                                                
  74 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         GCM 15:27:41     1286.55  98.93   4  <  95>  768.950   0.000  98.930  73.72                                 
  75 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-15-        GCM 15:36:54     1285.58 100.27   5  <  78>  780.220   0.000 100.267  73.63                                 
  76 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-12--       GCM 15:29:31     1285.44 101.60   2  <  83>  770.640  71.950 101.604  73.55                                 
  77 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-12--        GCM 15:27:40     1284.35 102.94   3  <  90>  767.610  71.840 102.941  73.46                                 
  78 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-13         GSM 15:37:35     1284.14 104.28   6  <  82>  780.220   0.000          73.38                                 
  79 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 15:45:09     1282.61 105.61   9-  3-  3  789.000  71.620 105.615  73.29                                 
  80 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 15:46:44     1281.22 106.95   5  < 115>  790.170   0.000          73.20                                 
  81 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GSM 15:50:51     1280.66 108.29   3  < 105>  795.100  71.410          73.12                                 
  82 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-15-        GSM 15:40:36     1277.79 109.63   7          780.220   0.000                                                
  83 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-15-        GSM 15:33:42     1276.53 110.96   3          770.640  71.190          72.95                                 
  84 KULIGOWSKI ROBERT          6 PL-406-16         GSM 15:30:23     1274.90 112.30   9-  2-  2  765.430  71.090          72.86                                 
  85 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        GSM 15:35:17     1274.06 113.64   2  < 143>  771.170  70.980          72.77                                 
  86 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 15:46:37     1273.84 114.97   3  < 117>  785.470  70.870 114.973  72.69                                 
  87 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GSM 15:32:44     1272.39 116.31   2  <  93>  766.910  70.770          72.60                                 
  88 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-14--       G   15:39:24     1272.37 117.65  10  <  96>  775.380   0.000                                                
  89 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-18         GSM 15:33:52     1272.35 118.98   6-  1-  1  768.330  70.550          72.43                                 
  90 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GCM 15:34:04     1270.74 120.32   4  < 120>  767.610   0.000 120.321  72.34                                 
  91 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 15:42:59     1270.59 121.66   4  <  92>  778.850   0.000 121.658  72.26                                 
  92 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-473-14-            15:43:34     1269.38 122.99   5  < 116>  778.850   0.000                                                
  93 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 15:35:20     1266.92 124.33   3  <  94>  766.910  70.120 124.332  72.09                                 
  94 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-            15:36:01     1265.49 125.67   4  < 109>  766.910   0.000                                                
  95 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-272-18-        G   15:38:51     1262.96 127.01   5  < 110>  768.950   0.000                                                
  96 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17         GCM 15:44:06     1262.63 128.34  11  <  97>  775.380   0.000 128.342                                        
  97 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-16-        G   15:44:11     1262.46 129.68  12  < 121>  775.380   0.000                                                
  98 KULIGOWSKI ROBERT          6 PL-406-11-        GSM 15:37:05     1260.83 131.02   2          765.430  69.580          71.66                                 
  99 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-14--        GC  15:39:54     1259.80 132.35   2          768.350  69.480 132.353  71.57                                 
 100 ZAWADZKI WŁADYSŁAW         5 PL-003-16         GSM 15:49:55     1259.72 133.69  10-  1-  1  780.920  69.370          71.48                                 
 101 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-13         G   15:40:32     1259.28 135.03   4  < 102>  768.830   0.000                                                
 102 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-16-        G   15:40:36     1259.14 136.36   5  < 123>  768.830   0.000                                                
 103 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GCM 15:58:02     1256.78 137.70   4  < 133>  789.300   0.000          71.23                                 
 104 WÓJCIK PIOTR               7 PL-473-17         GCM 16:01:17     1255.68 139.04   5-  1-  1  792.690  68.940 139.037  71.14                                 
 105 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GSM 16:03:48     1254.50 140.37   4  < 122>  795.100   0.000          71.05                                 
 106 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GSM 15:51:25     1252.78 141.71   6  < 131>  778.500   0.000          70.97                                 
 107 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-159-12-        GSM 15:43:45     1250.95 143.05   2  < 108>  767.770  68.620          70.88                                 
 108 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-09         GSM 15:44:03     1250.34 144.39   3          767.770  68.510          70.80                                 
 109 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-15             15:44:08     1248.77 145.72   5          766.910   0.000                                                
 110 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GSM 15:46:32     1247.22 147.06   6  < 113>  768.950   0.000          70.62                                 
 111 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        GCM 16:05:05     1246.69 148.40   3          791.750  68.190 148.396  70.54                                 
 112 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-12-        GCM 15:51:36     1246.56 149.73  12-  4-  3  774.860  68.080 149.733  70.45                                 
 113 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-18-        G   15:47:16     1245.73 151.07   7  < 140>  768.950   0.000                                                
 114 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-14         GSM 15:48:32     1244.46 152.41   2          769.740  67.870          70.28                                 
 115 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 16:05:24     1243.58 153.74   6          790.170   0.000 153.743  70.19                                 
 116 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        G   15:56:20     1243.51 155.08   6          778.850   0.000                                                
 117 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-14-            16:01:58     1242.90 156.42   4          785.470   0.000                                                
 118 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-15-         GCM 15:53:44     1242.49 157.75   7-  1-  1  774.980  67.440 157.754  69.94                                 
 119 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GCM 15:50:12     1242.29 159.09   4  < 127>  770.470   0.000 159.091  69.85                                 
 120 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-15---       GSM 15:48:05     1241.92 160.43   5  < 149>  767.610   0.000          69.76                                 
 121 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           15:54:28     1241.67 161.76  13  < 126>  775.380   0.000                                                
 122 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-406-16-        GSM 16:10:26     1241.50 163.10   5          795.100   0.000          69.59                                 
 123 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-12--       G   15:49:28     1241.12 164.44   6  < 148>  768.830   0.000                                                
 123 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 16:05:43     1241.12 164.44   2  < 135>  789.000  66.900 164.439  69.51                                 
 125 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         GCM 15:54:39     1240.23 167.11   5  < 134>  774.710   0.000 167.112  69.33                                 
 126 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GSM 15:55:14     1240.15 168.45  14  < 130>  775.380   0.000                                                
 127 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         G   15:51:48     1239.10 169.79   5  < 132>  770.470   0.000                                                
 128 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-15-         GCM 15:50:38     1239.01 171.12   2  < 146>  768.970  66.360 171.123  69.08                                 
 129 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-15--       GCM 16:07:05     1238.99 172.46   4          789.340   0.000 172.460  68.99                                 
 130 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   15:56:06     1238.43 173.80  15  < 144>  775.380   0.000                                                
 131 BARANOWSKI TEAM            1 PL-385-15-            15:59:00     1237.68 175.13   7  < 145>  778.500   0.000                                                
 132 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-18--        G   15:53:35     1235.55 176.47   6          770.470   0.000                                                
 133 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-18         GCM 16:09:51     1233.57 177.81   5          789.300   0.000          68.65                                 
 134 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 15:58:35     1232.47 179.14   6  < 141>  774.710   0.000 179.144                                        
 135 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GSM 16:10:42     1231.47 180.48   3          789.000  65.610          68.47                                 
 136 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-17         GCM 15:59:22     1231.17 181.82   2  < 138>  774.860  65.500 181.818  68.39                                 
 137 BOROWSKI PIOTR             4 PL-003-17         GCM 15:57:06     1230.84 183.16  12-  1-  1  771.860  65.400 183.155  68.30                                 
 138 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-406-15-        G   16:00:46     1228.44 184.49   3  < 147>  774.860  65.290                                                
 139 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-13         GSM 16:06:32     1227.43 185.83   2          781.300  65.180          68.13                                 
 140 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GSM 15:56:40     1227.05 187.17   8          768.950   0.000          68.04                                 
 141 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   16:02:49     1224.23 188.50   7          774.710   0.000                                                
 142 NOWAK ANDRZEJ              7 PL--03-18         GCM 16:13:09     1224.18 189.84   2          787.330  64.860 189.840  67.87                                 
 143 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-15-        GSM 16:00:37     1222.88 191.18   3          771.170  64.750          67.78                                 
 144 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-16-        G   16:04:21     1222.32 192.51  16          775.380   0.000                                                
 145 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             16:07:09     1221.85 193.85   8          778.500   0.000                                                
 146 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        GSM 15:59:32     1221.49 195.19   3          768.970  64.430          67.53                                 
 147 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-14         GCM 16:04:40     1220.89 196.52   4          774.860   0.000 196.524  67.44                                 
 148 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-12--           16:00:00     1220.37 197.86   7          768.830   0.000                                                
 149 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-13-         GCM 15:59:06     1220.17 199.20   6          767.610   0.000                                                
 150 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-003-13-        GCM 16:15:22     1219.45 200.53   4-  1-  1  786.990  64.000 200.535  67.18                                 
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 151 ŁUKASIEWICZ KAZIMIERZ      6 PL-406-11-        GCM 16:01:56     1218.88   0.00  11-  0-  0  770.250   0.000          67.10                                 
 152 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   16:05:37     1218.83   0.00   8          774.710   0.000                                                
 153 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-003-17         G   16:03:20     1218.54   0.00   4          771.740   0.000                                                
 154 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 DK-237-17         G   16:05:52     1218.35   0.00   9          774.710   0.000                                                
 155 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 16:06:46     1216.63   0.00  10          774.710   0.000                                                
 156 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             16:00:33     1216.26   0.00   6          766.910   0.000                                                
 157 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-2011-              16:11:01     1215.02   0.00   7          778.850   0.000                                                
 158 PERGÓŁ KAZIMIERZ           4 PL-03-14--        GCM 16:01:28     1214.33   0.00  10-  0-  0  766.810   0.000          66.49                                 
 159 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GCM 16:08:41     1214.03   0.00  17          775.380   0.000                                                
 160 GMUR SEBASTIAN             7 PL-0473-16        GCM 16:15:22     1214.02   0.00   8-  0-  0  783.490   0.000          66.32                                 
 161 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GCM 16:03:48     1213.24   0.00   9          768.950   0.000                                                
 162 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 16:22:25     1211.14   0.00   7          790.170   0.000          66.15                                 
 163 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-18--        G   16:06:27     1210.57   0.00   7          770.470   0.000                                                
 164 ONIŚK PIOTR                7 PL-0473-16        G   16:26:07     1210.55   0.00   2          794.260   0.000                                                
 165 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-406-15-        GSM 16:08:05     1209.47   0.00   5          771.740   0.000          65.89                                 
 166 LUBIAK STANISŁAW           6 PL-406-16         G   16:07:46     1208.47   0.00  15-  0-  0  770.720   0.000                                                
 167 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GCM 16:28:00     1208.36   0.00   6          795.100   0.000                                                
 168 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-103-15-        GSM 16:05:00     1207.73   0.00   7          766.910   0.000          65.63                                 
 169 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        GSM 16:08:42     1207.41   0.00   4          771.170   0.000          65.55                                 
 170 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-15         G   16:05:24     1206.97   0.00   8          766.910   0.000                                                
 171 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16             16:14:23     1204.98   0.00   4          776.470   0.000                                                
 172 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GSM 16:17:09     1203.51   0.00   8          778.850   0.000          65.29                                 
 173 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 16:14:27     1202.13   0.00  11          774.710   0.000                                                
 174 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-406-13-        G   16:12:00     1202.09   0.00   6          771.740   0.000                                                
 175 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-12---          16:15:25     1201.36   0.00  18          775.380   0.000                                                
 176 ONIŚK PIOTR                7 PL-0357-14        G   16:31:25     1200.85   0.00   3          794.260   0.000                                                
 177 ONIŚK PIOTR                7 PL-0473-17        G   16:31:53     1200.00   0.00   4          794.260   0.000                                                
 178 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         G   16:11:07     1199.39   0.00  10          768.950   0.000                                                
 179 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-406-15-        GSM 16:13:55     1198.51   0.00   7          771.740   0.000          64.69                                 
 180 CZARNOGÓRSKI MARCIN        7 PL-473-16-        GCM 16:29:01     1197.75   0.00   3-  0-  0  789.340   0.000          64.60                                 
 181 PERGÓŁ KAZIMIERZ           4 PL-03-14--        GCM 16:11:09     1195.99   0.00   2          766.810   0.000          64.52                                 
 182 FALBA JAN                  2 PL-21-17--        GCM 16:13:41     1195.17   0.00  22-  0-  0  769.310   0.000          64.43                                 
 183 KULIGOWSKI ROBERT          6 PL-406-15-        GCM 16:11:04     1193.99   0.00   3          765.430   0.000          64.34                                 
 184 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   16:18:58     1193.76   0.00  12          774.710   0.000                                                
 185 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14             16:15:00     1192.17   0.00  11          768.950   0.000                                                
 186 ŁUKASIEWICZ KAZIMIERZ      6 PL-406-12-        GCM 16:17:13     1190.10   0.00   2          770.250   0.000          64.09                                 
 187 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-17-         GSM 16:19:01     1188.61   0.00   2          771.430   0.000          64.00                                 
 ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                              
 188 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   16:18:48     1185.74   0.00   2          769.310   0.000                                                
 189 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GCM 16:19:18     1184.83   0.00   3          769.310   0.000                                                
 190 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 16:36:22     1184.03   0.00   4          789.000   0.000                                                
 191 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            16:27:38     1183.79   0.00   9          778.500   0.000                                                
 192 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-406-15-        GCM 16:22:12     1183.29   0.00   8          771.740   0.000                                                
 193 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   16:18:16     1183.02   0.00   9          766.910   0.000                                                
 194 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             16:18:43     1182.20   0.00  10          766.910   0.000                                                
 195 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-17         GSM 16:20:30     1182.09   0.00  12          768.950   0.000                                                
 196 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-003-17         GSM 16:23:17     1181.33   0.00   9          771.740   0.000                                                
 197 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        G   16:26:05     1180.81   0.00  13          774.710   0.000                                                
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 19, z dnia 29.06.19 GODENSTORF 1                             
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    34    3    16   238.39     
              2 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    14    3     6   235.60     
              3 BARANOWSKI      TEAM            1    31    3     8   233.66     
              4 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    21    3     7   231.73     
              5 SADOWSKI        PATRYK          3    34    3     3   229.59     
              6 MICHALIK        PAWEŁ           3    32    3     8   229.05     
              7 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    15    3     4   228.40     
              8 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     6    3     5   228.19     
              9 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    27    3     7   227.86     
             10 SUTKOWSKI       JACEK           6    22    3     6   227.65     
             11 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    28    3     7   226.25     
             12 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    10    3     5   225.83     
             13 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    10    3     4   224.86     
             14 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    23    3     3   224.32     
             15 PIEŃCZUK        JACEK           3     9    3     6   224.32     
             16 PIEKUT          SYLWESTER       1    22    3     6   223.14     
             17 GIEREJ          DANIEL          7    11    3     3   219.38     
             18 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    3     3   217.99     
             19 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    34    3     5   213.91     
             20 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    10    3     3   210.26     
             21 KANIEWSKI       MAREK           3    10    3     3   209.39     
             22 REJNUŚ          MIROSŁAW        2     9    3     3   208.64     
             23 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    3     3   204.13     
             24 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    12    3     4   198.87     
             25 OSMAN           KRZYSZTOF       4     5    2     2   148.41     
             26 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3     5    2     2   145.40     
             27 KULIGOWSKI      ROBERT          6     9    2     2   140.67     
             28 NOWAK           ANDRZEJ         7    10    2     2   140.24     
             29 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3     7    2     2   139.92     
             30 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7     8    1     1    78.17     
             31 ONIŚK           PIOTR           7    17    1     1    77.42     
             32 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2     8    1     1    76.89     
             33 ROGALA          ROBERT          1     4    1     1    76.46     
             34 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     7    1     1    74.42     
             35 KULESZA         KRZYSZTOF       6    12    1     1    74.31     
             36 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     6    1     1    70.55     
             37 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    10    1     1    69.37     
             38 WÓJCIK          PIOTR           7     5    1     1    68.94     
             39 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2     7    1     1    67.44     
             40 BOROWSKI        PIOTR           4    12    1     1    65.40     
             41 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7     4    1     1    64.00     
             42 BEREZA          GRZEGORZ        1    21    0     0     0.00     
             43 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     5    0     0     0.00     
             44 KOZIOŁ          KAMIL           1     1    0     0     0.00     
             45 LĘGAS           TADEUSZ         1     6    0     0     0.00     
             46 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    0     0     0.00     
             47 GMUR            SEBASTIAN       7     8    0     0     0.00     
             48 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    12    0     0     0.00     
             49 FALBA           JAN             2    22    0     0     0.00     
             50 BOK             WIESŁAW         5     8    0     0     0.00     
             51 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     6    0     0     0.00     
             52 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4     6    0     0     0.00     
             53 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4    10    0     0     0.00     
             54 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     8    0     0     0.00     
             55 ŁOKIETEK        DANIEL          3    11    0     0     0.00     
             56 LUBIAK          STANISŁAW       6    15    0     0     0.00     
             57 RURKA           STANISŁAW       6     5    0     0     0.00     
             58 KACZMARCZYK     STEFAN          6     6    0     0     0.00     
             59 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6    11    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│17│18│19│konk.│punkty │Wkł.%│                                      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                      
    1    1 BARANOWSKI      TEAM            1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3   60   2370.00  56.0                                      
    2    3 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3   60   2359.44  43.3                                      
    3    2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3   60   2338.24  48.1                                      
    4    4 SADOWSKI        PATRYK          3  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3   60   2336.57  38.0                                      
    5    5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3   60   2296.74  45.6                                      
    6    6 PIEKUT          SYLWESTER       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3   60   2281.67  42.2                                      
    7    7 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3   60   2272.09  36.9                                      
    8    9 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3   60   2258.04  32.0                                      
    9    8 GIEREJ          DANIEL          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3   60   2246.95  33.3                                      
   10   13 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5  7  2 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3   55   2107.44  24.7                                      
   11   14 MICHALIK        PAWEŁ           3  7  5 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  4 --  3   57   2095.64  22.2                                      
   12   10 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  3 --  1   56   2008.84  46.5                                      
   13   15 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  4 --  3 --  3   55   2000.31  18.6                                      
   14   17 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7  7  5 --  5  5  0  7 -- -- --  5 --  4  0  7 --  5 --  3   53   1976.45  28.9                                      
   15   12 BOROWSKI        PIOTR           4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  3 --  5  0  7 --  5 --  1   56   1952.08  30.2                                      
   16   11 ŁOKIETEK        DANIEL          3  7  7 --  7  5 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  0   55   1929.13  42.2                                      
   17   19 PIEŃCZUK        JACEK           3  7  7 --  7  7 --  6 -- -- --  5 --  4  0  3 --  4 --  3   53   1868.05  23.2                                      
   18   20 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6  7  7 --  7  5 --  4 -- -- --  5 --  5 --  1 --  5 --  3   49   1832.12  24.6                                      
   19   21 KANIEWSKI       MAREK           3  6 -- --  7  6 --  5 -- -- --  5 --  5 --  4 --  5 --  3   46   1799.66  25.4                                      
   20   16 TRYC            STANISŁAW       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  4 --  3 -- --   52   1751.26  28.4                                      
   21   18 FALBA           JAN             2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  5 --  5 --  7 --  3 --  0   52   1715.38  12.7                                      
   22   23 GODLEŚ          MIROSŁAW        4  7  7 --  7  4 --  7 -- -- --  5 --  2 --  4 --  2 --  3   48   1617.13  25.3                                      
   23   24 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3  6  7 --  7  7 --  3 -- -- --  5 --  3  0  5 --  0 --  2   45   1475.58  17.0                                      
   24   22 SIWIK           JERZY           5  7  0 --  2  7 --  7 -- -- --  5 --  5 -- -- --  5 -- --   38   1452.46  22.9                                      
   25   27 DANIELSKI       PAWEŁ           6  7  7 --  0  7 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0 --  2 --  3   38   1390.64  15.8                                      
   26   25 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2  7  7  0  7  4 --  3 -- -- --  5 --  4  0  2 --  2 --  1   42   1347.87  24.4                                      
   27   32 SUTKOWSKI       JACEK           6  5  4 --  4  5 --  3 -- -- --  4 --  1 --  2 --  5 --  3   36   1341.69  16.3                                      
   28   28 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2  7  4  0  5  7 --  5 -- -- --  5 --  3  0  0 --  1 --  1   38   1239.77  12.4                                      
   29   29 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1  5  3 --  3  6 --  5 -- -- --  5 --  3  0 -- --  3 --  1   34   1231.81  25.0                                      
   30   31 KULESZA         KRZYSZTOF       6 --  3 --  4  6 --  1 -- -- --  5 --  3 --  3 --  4 --  1   30   1198.32  16.0                                      
   31   26 BUDZIŃSKI       MARIAN          2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  3 --  3 --  2 --  0 -- --   40   1174.53  21.1                                      
   32   30 GÓRECKI         MIROSŁAW        3  7  3 --  7  5 --  7 -- -- --  2 --  3  0  3 --  1 -- --   38   1156.53  21.0                                      
   33   36 KOWALCZYK       SYLWESTER       6  6 -- --  1  5 --  3 -- -- --  4 --  3 --  3 --  2 --  3   30   1149.65  10.9                                      
   34   38 REJNUŚ          MIROSŁAW        2  6  7 --  7  5 --  3 -- -- --  5 --  0 --  1 --  0 --  3   37   1136.48  14.0                                      
   35   39 KĄDZIELA        DARIUSZ         7  7  6  0  4  7  0  0 -- -- --  4 --  0  0  3 --  1 --  3   35   1117.33  19.8                                      
   36   41 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5  4  2 --  6  7 --  1 -- -- --  5 --  0 -- -- --  2 --  3   30   1110.31  20.9                                      
   37   34 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5  7  0 --  2  7 --  3 -- -- --  5 --  2 -- -- --  3 --  1   30   1099.09  19.8                                      
   38   37 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3  7  4 --  6  4 --  2 -- -- --  3 --  2  0  3 --  1 --  2   34   1076.48  12.5                                      
   39   42 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6  3  5 --  0  2 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0 --  1 --  3   26   1074.33   9.9                                      
   40   33 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3  7  5 --  4  2 --  2 -- -- --  5 --  3  0  3 --  2 --  0   33   1057.48  13.1                                      
   41   35 WRÓBEL DAMIAN   i PIOTR         1  7  7 --  7  6 --  7 -- -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- --   36   1014.18  34.5                                      
   42   48 KULIGOWSKI      ROBERT          6  3  3 --  1  5 --  0 -- -- --  5 --  4 --  0 --  0 --  2   23    920.78  12.7                                      
   43   40 GRABSKI         MICHAŁ          3  7  6 --  7  6 --  1 -- -- --  3 --  1  0  0 --  2 -- --   33    902.46  12.5                                      
   44   50 OSMAN           KRZYSZTOF       4  6  2 --  4  1 --  2 -- -- --  4 --  1 --  2 --  2 --  2   26    895.39  20.5                                      
   45   47 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7  4  4  0  4  4  0  1 -- -- --  5 --  0  0  1 --  2 --  1   26    854.70  15.1                                      
   46   49 ONIŚK           PIOTR           7  5  2  0  4  7  0  2 -- -- --  3 --  1  0  1 -- -- --  1   26    837.47   8.2                                      
   47   43 BRZEZIŃSKI      JACEK           2  3  3  0  2  6 --  2 -- -- --  5 --  2 --  1 --  0 --  0   24    825.93  15.7                                      
   48   44 TRYC            ŁUKASZ          4  5  6 --  6  2 --  1 -- -- --  3 --  3 --  2 --  0 -- --   28    816.11  28.0                                      
   49   52 KRAWCZYK        DARIUSZ         3  4 -- --  0  4 --  4 -- -- --  4 --  1 --  2 --  1 --  1   21    802.30  16.4                                      
   50   45 ŚWIDERSKI       MARCIN          5  4  1 --  7  6 --  4 -- -- --  2 --  2 -- -- --  0 -- --   26    802.23  14.7                                      
   51   53 ROGALA          ROBERT          1  7  2 --  3  4 --  3 -- -- --  3 --  2 --  0 --  0 --  1   25    799.22  16.3                                      
   52   46 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4  6  7 --  3  3 --  7 -- -- --  0 --  1  0  2 --  1 --  0   30    795.78  19.5                                      
   53   51 PISKOREK        IGOR            6 --  4 --  1  4 --  4 -- -- --  5 --  2 -- -- --  0 -- --   20    736.99   9.3                                      
   54   54 KUKUŁKA         MARIAN          5  6  0 --  1  5 --  3 -- -- --  3 --  1 -- -- --  2 -- --   21    691.99  13.2                                      
   55   55 JABŁOŃSKI       ROBERT          1  0  4 --  7  2 --  4 -- -- --  2 --  2 --  1 -- -- -- --   22    680.96  10.7                                      
   56   56 PERNACH         ZBIGNIEW        5  4  0 --  7  7 --  3 -- -- --  1 --  0 -- -- --  1 -- --   23    674.76   5.1                                      
   57   57 SOBOTKA         KAMIL           5  6  5 --  6  6 --  4 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- --   27    661.96  16.2                                      
   58   58 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4  5  3 --  1  4 --  0 -- -- --  4 --  2 --  0 --  1 -- --   20    643.76  11.5                                      
   59   59 GMUR            SEBASTIAN       7  6  3  0  6  4 --  2 -- -- --  1 --  2 -- -- --  0 --  0   24    636.29  13.3                                      
   60   64 WÓJCIK          PIOTR           7  5  3  0  3  1  0  2 -- -- --  2 --  1  0  3 --  0 --  1   21    631.72  15.4                                      
   61   60 LĘGAS           TADEUSZ         1  4  5  0 --  4 --  4 -- -- --  3 -- --  0  0 --  1 --  0   21    618.87   9.0                                      
   62   67 NOWAK           ANDRZEJ         7 -- --  0  1  1  0  3 -- -- --  1 --  0 --  0 --  5 --  2   13    607.95   9.4                                      
   63   61 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4  2  2 --  4  1 --  1 -- -- --  4 --  1  0  1 --  1 --  0   17    575.41  11.3                                      
   64   62 STAŃCZAK        ROBERT          3  6  2 --  3  2 --  2 -- -- --  1 -- --  0  0 --  4 -- --   20    572.50  20.4                                      
   65   63 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3  5  3 --  7  3 --  2 -- -- --  0 --  0  0  0 --  2 -- --   22    569.85  15.9                                      
   66   65 ROJEK           RAFAŁ           2  7  3 --  4  4 --  2 -- -- --  1 --  0 --  0 --  1 -- --   22    556.41  11.2                                      
   67   66 POBUDKIEWICZ    ZBIGNIEW        1  7  4 --  2  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- -- -- -- -- --   19    471.00  11.8                                      
   68   68 CIOK            ZBIGNIEW        1  6  2  0  4  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- -- --  0 -- --   18    456.78   9.5                                      
   69   69 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5  2  0 --  2  3 -- -- -- -- --  3 --  1 -- -- --  1 -- --   12    425.85   5.2                                      
   70   70 MALINOWSKI      TADEUSZ         4  4  4 --  1  0 --  0 -- -- --  4 --  1 --  0 --  0 -- --   14    402.54  13.5                                      
   71   71 KONCEWICZ       WALDEMAR        3  6  3 --  2  2 --  3 -- -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- --   17    383.27  21.5                                      
   72   72 KALISZ          MARCIN          2  5  4 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0  0  0 -- -- -- --   15    370.22  11.9                                      
   73   73 WRÓBLEWSKI      JAN             5  4  0 --  0  5 --  1 -- -- --  0 --  1 -- -- --  1 -- --   12    359.42   8.2                                      
   74   74 MROCZEK         ARKADIUSZ       3  4  1 --  2  0 --  1 -- -- --  3 --  0 --  0 --  0 --  0   11    296.78   9.2                                      
   75   75 LUBIAK          STANISŁAW       6  4  6 --  6  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0   16    291.44   7.4                                      
   76   76 BOK             WIESŁAW         5  1  0 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0 -- -- --  1 --  0    8    288.91   6.7                                      
   77   77 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5  2  0 --  0 -- --  4 -- -- --  1 -- -- -- -- --  1 -- --    8    277.28   7.6                                      
   78   78 MARSZAŁ         ANDRZEJ         3  6  0 --  1  3 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- --   11    253.75   7.4                                      
   79   79 PERGOŁ          PIOTR           4  3  0 --  0  0 --  0 -- -- --  4 --  0 --  0 -- -- -- --    7    253.41   9.0                                      
   80   80 SZEWCZAK ROBERT GERARD          5  3  0 --  0  4 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- -- -- -- --    8    233.25   5.8                                      
   81   81 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5  2  0 --  1  0 --  1 -- -- --  1 --  1 --  1 --  0 -- --    7    219.97   7.1                                      
   82   82 BIEŃKOWSKI      LESZEK          1 -- -- --  5 -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    184.44  10.6                                      
   83   83 CZARNAK         PRZEMYSŁAW      7  3  0  0 -- --  0  1 -- -- --  2 -- --  0 -- -- -- -- --    6    173.52   7.4                                      
   84   84 KOSIM           ZENON           5  5 -- --  1  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- -- -- -- --    8    170.95   8.2                                      
   85   85 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7  3  0  0  1  2  0  1 -- -- --  0 --  0  0  0 --  0 --  0    7    168.17   9.5                                      
   86   86 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5  4  0 --  0 -- --  0 -- -- --  2 -- -- -- -- --  0 -- --    6    167.63   5.2                                      
   87   87 WIERZCHOŁOWSKI  DANIEL          7  3  1 --  1  0  0  1 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- --    7    167.08  10.0                                      
   88   88 LUBIAK          STEFAN          1  3  4 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- --    9    166.54   9.9                                      
   89   89 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6  1 -- --  0  0 --  0 -- -- --  2 --  1 --  0 -- -- --  0    4    164.37   3.3                                      
   90   90 KRUK            MIROSŁAW        3  2  0 --  3  2 --  0 -- -- -- -- --  0 -- -- --  0 -- --    7    163.98   4.4                                      
   91   91 STĘPIEŃ         ROBERT          3  5  0 -- --  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- --    7    154.71   5.6                                      
   92   92 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3  4  2 --  1 -- --  0 -- -- -- -- -- --  0  1 -- -- -- --    8    145.32   7.3                                      
   93   93 ROSTEK          ANDRZEJ         7 -- -- -- --  1 --  0 -- -- --  2 --  0 -- -- -- -- -- --    3    144.45   8.3                                      
   94   94 JACKIEWICZ      PIOTR           5  2  0 --  0  2 --  1 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    5    139.51   8.9                                      
   95   95 KACZMARCZYK     STEFAN          6  0  1 --  0  0 --  0 -- -- --  1 --  1 --  0 --  0 --  0    3    121.42   1.9                                      
   96   96 MROCZEK         SŁAWOMIR        3  5  0 --  0 -- --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- --    6    118.55   7.6                                      
   97   97 POLOWIEC        DARIUSZ         3  7  1 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    114.88  13.4                                      
   98   98 NIDA            JERZY           4  4  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 -- --    7    102.70   6.7                                      
   99   99 PATOKA          LECH            5  1  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0 -- --    3    101.53   6.3                                      
  100  100 ROMAŃSKI        STANISŁAW       3  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7     93.59  34.8                                      
  101  101 MACIEJEWSKI     PRZEMYSŁAW      5 --  1 --  0  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     92.80   3.6                                      
  102  102 CHAWŁOWSKI      MAREK           2  7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- --    7     91.49  10.3                                      
  103  103 JAKUBOWSKI      BOGDAN          2  2  1 --  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5     90.65   5.2                                      
  104  104 UFNAL JANUSZ i  PRZEMYSŁAW      7  1  1  0  1 --  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     87.76   8.3                                      
  105  105 KRÓL            MAREK           1 --  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- --  0 -- --    2     86.18   2.9                                      
  106  106 RURKA           STANISŁAW       6  2  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 --  0    5     79.99   5.1                                      
  107  107 DELUGA          DAWID           4  2  1 --  0  0 --  1 -- -- -- -- --  0 --  0 -- -- -- --    4     74.46   7.7                                      
  108  108 JACKIEWICZ      CZESŁAW         5  0  0 --  0  2 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    2     70.82   2.9                                      
  109  109 BOROWSKI        DARIUSZ         4  1  0 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     70.71   3.5                                      
  110  110 KUCHAREK        SŁAWOMIR        7  0  1  0 --  0 --  0 -- -- --  1 --  0  0 -- -- -- -- --    2     69.11   8.3                                      
  111  111 POWIERŻA        KRZYSZTOF       4  3  0 --  1  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     60.05   8.2                                      
  112  112 KOSTKO          MAREK           1  4 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     56.36   9.3                                      
  113  113 POWIERŻA        MICHAŁ          2  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0 --  1 -- --    1     48.67   4.0                                      
  114  114 RUDNIK          SZYMON          1  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     48.61  26.7                                      
  115  115 BEREZA          GRZEGORZ        1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                      
  116  116 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                      
  117  117 DĄBROWSKI       ADAM            1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                      
  118  118 KOZIOŁ          KAMIL           1  0  0 --  0 -- --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                      
  119  119 KIĆ             TADEUSZ         1 --  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                      
  120  120 DAMĘTKA         KAZIMIERZ       7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                      
  121  121 RADZKI          KRZYSZTOF       1 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                      
  122  122 KOZIOŁ          RYSZARD         1  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                      
  123  123 POWIERŻA        PATRYK          2  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                      
  124  124 DURKA           TADEUSZ         2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                      
  125  125 PYŚK            RADOSŁAW        6  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                      

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 19, z dnia 29.06.19 GODENSTORF 1                             
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    34    5    18   388.56     
              2 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    21    5     7   380.39     
              3 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    27    5    12   373.85     
              4 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     6    5     5   370.42     
              5 PIEŃCZUK        JACEK           3     9    5     6   369.54     
              6 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    14    5     7   369.37     
              7 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    10    5     6   369.29     
              8 MICHALIK        PAWEŁ           3    32    5    11   364.55     
              9 SUTKOWSKI       JACEK           6    22    4     7   299.97     
             10 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    10    4     4   296.86     
             11 PIEKUT          SYLWESTER       1    22    4     8   290.24     
             12 KANIEWSKI       MAREK           3    10    4     4   281.02     
             13 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    23    4     7   279.65     
             14 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    15    3     4   230.71     
             15 BARANOWSKI      TEAM            1    31    3     8   227.01     
             16 GIEREJ          DANIEL          7    11    3     3   223.49     
             17 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    3     3   222.37     
             18 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    10    3     3   216.17     
             19 REJNUŚ          MIROSŁAW        2     9    3     3   214.89     
             20 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    3     3   211.27     
             21 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    34    3     8   210.32     
             22 KULIGOWSKI      ROBERT          6     9    3     3   208.86     
             23 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    12    3     4   206.28     
             24 SADOWSKI        PATRYK          3    34    2     4   153.89     
             25 OSMAN           KRZYSZTOF       4     5    2     2   150.71     
             26 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3     5    2     2   148.30     
             27 NOWAK           ANDRZEJ         7    10    2     2   144.17     
             28 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3     7    2     2   143.91     
             29 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2     8    2     2   141.51     
             30 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6    11    2     2   131.19     
             31 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4    10    2     2   131.01     
             32 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7     8    1     1    78.54     
             33 ROGALA          ROBERT          1     4    1     1    77.16     
             34 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     7    1     1    75.53     
             35 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    28    1     7    74.75     
             36 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     6    1     1    72.43     
             37 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    10    1     1    71.48     
             38 WÓJCIK          PIOTR           7     5    1     1    71.14     
             39 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2     7    1     1    69.94     
             40 BOROWSKI        PIOTR           4    12    1     1    68.30     
             41 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7     4    1     1    67.18     
             42 GMUR            SEBASTIAN       7     8    1     1    66.32     
             43 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1    64.60     
             44 FALBA           JAN             2    22    1     1    64.43     
             45 ŁOKIETEK        DANIEL          3    11    0     0     0.00     
             46 KULESZA         KRZYSZTOF       6    12    0     1     0.00     
             47 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    12    0     0     0.00     
             48 ONIŚK           PIOTR           7    17    0     4     0.00     
             49 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     8    0     0     0.00     
             50 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4     6    0     0     0.00     
             51 LĘGAS           TADEUSZ         1     6    0     0     0.00     
             52 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     6    0     0     0.00     
             53 LUBIAK          STANISŁAW       6    15    0     1     0.00     
             54 BOK             WIESŁAW         5     8    0     0     0.00     
             55 KACZMARCZYK     STEFAN          6     6    0     0     0.00     
             56 RURKA           STANISŁAW       6     5    0     0     0.00     
             57 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     5    0     0     0.00     
             58 BEREZA          GRZEGORZ        1    21    0     0     0.00     
             59 KOZIOŁ          KAMIL           1     1    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 19, z dnia 29.06.19 GODENSTORF 1                             
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     6    3     5  151.069     
              2 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    14    3     6  159.091     
              3 GIEREJ          DANIEL          7    11    3     3  260.696     
              4 PIEŃCZUK        JACEK           3     9    3     6  275.401     
              5 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    27    3     7  437.165     
              6 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    12    3     4  528.075     
              7 BARANOWSKI      TEAM            1    31    2     8   64.171     
              8 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    10    2     5   72.192     
              9 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    15    2     4  137.700     
             10 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    34    2    16  140.374     
             11 OSMAN           KRZYSZTOF       4     5    2     2  147.059     
             12 MICHALIK        PAWEŁ           3    32    2     8  149.732     
             13 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    21    2     7  164.438     
             14 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    2     3  167.112     
             15 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    23    2     3  172.460     
             16 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    10    2     4  193.850     
             17 REJNUŚ          MIROSŁAW        2     9    2     3  199.198     
             18 SUTKOWSKI       JACEK           6    22    2     6  243.316     
             19 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    2     3  270.054     
             20 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7     8    1     1   24.064     
             21 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2     8    1     1   40.107     
             22 SADOWSKI        PATRYK          3    34    1     3   41.444     
             23 ROGALA          ROBERT          1     4    1     1   45.455     
             24 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     7    1     1   70.856     
             25 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    28    1     7   82.888     
             26 PIEKUT          SYLWESTER       1    22    1     6  121.658     
             27 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    34    1     5  124.332     
             28 WÓJCIK          PIOTR           7     5    1     1  139.037     
             29 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2     7    1     1  157.754     
             30 BOROWSKI        PIOTR           4    12    1     1  183.155     
             31 NOWAK           ANDRZEJ         7    10    1     2  189.840     
             32 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7     4    1     1  200.535     
             33 ŁOKIETEK        DANIEL          3    11    0     0    0.000     
             34 KANIEWSKI       MAREK           3    10    0     3    0.000     
             35 FALBA           JAN             2    22    0     0    0.000     
             36 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    10    0     3    0.000     
             37 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3     5    0     2    0.000     
             38 KULESZA         KRZYSZTOF       6    12    0     1    0.000     
             39 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    10    0     1    0.000     
             40 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3     7    0     2    0.000     
             41 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    12    0     0    0.000     
             42 KULIGOWSKI      ROBERT          6     9    0     2    0.000     
             43 ONIŚK           PIOTR           7    17    0     1    0.000     
             44 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     8    0     0    0.000     
             45 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     6    0     1    0.000     
             46 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4     6    0     0    0.000     
             47 GMUR            SEBASTIAN       7     8    0     0    0.000     
             48 LĘGAS           TADEUSZ         1     6    0     0    0.000     
             49 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4    10    0     0    0.000     
             50 MROCZEK         ARKADIUSZ       3     6    0     0    0.000     
             51 LUBIAK          STANISŁAW       6    15    0     0    0.000     
             52 BOK             WIESŁAW         5     8    0     0    0.000     
             53 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    0     0    0.000     
             54 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6    11    0     0    0.000     
             55 KACZMARCZYK     STEFAN          6     6    0     0    0.000     
             56 RURKA           STANISŁAW       6     5    0     0    0.000     
             57 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1     5    0     0    0.000     
             58 BEREZA          GRZEGORZ        1    21    0     0    0.000     
             59 KOZIOŁ          KAMIL           1     1    0     0    0.000