PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 21                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GOSTOMIA 3 z dnia 07.07.19                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:11:26.  N 16:25:52.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  355.480 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   76                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1308                           
      5.Ilość konkursów.......................:  262                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1908.34                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1775.00                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,20,27                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,49,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:28 min. 48 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ SEKCJA ŁOCHÓW           │   11   │  245   │   64  │26.12│      
          │ 02 │ SEKCJA WYSZKÓW          │   10   │  176   │   40  │22.73│      
          │ 03 │ SEKCJA TŁUSZCZ          │   13   │  254   │   54  │21.26│      
          │ 04 │ SEKCJA MOSTÓWKA         │   10   │  128   │   37  │28.91│      
          │ 05 │ SEKCJA KĄTY BORUCZA     │   11   │  215   │    9  │ 4.19│      
          │ 06 │ SEKCJA KURPIE BIAŁE     │   11   │  153   │    9  │ 5.88│      
          │ 07 │ SEKCJA OGRODNIKI        │   10   │  137   │   49  │35.77│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   76   │ 1308   │  262  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 21. Lot do MP w kat.A, B.                                                                                  
                                      z lotu GOSTOMIA 3, w dniu 07.07.19                                                                                        
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                
   1 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-326-18         GCM 10:20:27     1908.34   0.76  30- 19-  7  344.360  40.000   0.765  40.00                                 
   2 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:26:48     1905.73   1.53  32- 25-  7  355.990  39.970                                                
   3 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:25:52     1900.83   2.29  43- 25-  7  353.300  39.940                                                
   4 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-17         G   10:31:43     1893.47   3.06  25- 14-  7  363.010  39.910                                                
   5 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            10:28:16     1890.88   3.82   2  <   6>  355.990  39.880                                                
   6 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:28:19     1890.38   4.59   3  <   7>  355.990  39.850                                                
   7 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 10:28:20     1890.21   5.35   4  <   8>  355.990  39.820          39.85                                 
   8 BARANOWSKI TEAM            1 PL-176-15--       GCM 10:28:21     1890.05   6.12   5  <   9>  355.990  39.790   6.116  39.83                                 
   9 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            10:28:24     1889.54   6.88   6  <  14>  355.990  39.750                                                
  10 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17             10:27:57     1885.61   7.65  53- 29-  7  354.400  39.720                                                
  11 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   10:27:39     1882.76   8.41   2  <  12>  353.300  39.690                                                
  12 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:27:42     1882.26   9.17   3  <  17>  353.300  39.660                                                
  13 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-103-15-        G   10:22:59     1881.92   9.94   2  <  15>  344.360  39.630                                                
  14 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        GSM 10:29:11     1881.72  10.70   7  <  18>  355.990  39.600          39.68                                 
  15 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:23:06     1880.72  11.47   3  <  16>  344.360  39.570  11.468  39.66                                 
  16 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             10:23:07     1880.55  12.23   4  <  32>  344.360  39.540                                                
  17 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:27:58     1879.59  13.00   4  <  19>  353.300  39.510                                                
  18 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:29:30     1878.58  13.76   8  <  21>  355.990   0.000                                                
  19 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-16-        G   10:28:05     1878.42  14.53   5  <  22>  353.300  39.450                                                
  20 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         G   10:28:51     1876.62  15.29   2  <  27>  354.400  39.420                                                
  21 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:29:43     1876.43  16.06   9  <  28>  355.990   0.000                                                
  22 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17-        G   10:28:28     1874.60  16.82   6  <  24>  353.300  39.360                                                
  23 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         GSM 10:27:56     1869.23  17.58  25-  5-  5  351.290  39.330          39.46                                 
  24 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 10:29:10     1867.67  18.35   7  <  39>  353.300  39.300  18.349  39.44                                 
  25 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-17-         GCM 10:25:50     1862.80  19.11   9-  4-  4  346.170  39.260  19.113  39.41                                 
  26 JABŁOŃSKI ROBERT           1 PL-003-16-        G   10:33:12     1861.59  19.88  19-  3-  3  359.660  39.230                                                
  27 SADOWSKI PATRYK            3 PL-414-18-            10:30:23     1861.51  20.64   3  <  36>  354.400  39.200                                                
  28 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:31:15     1861.39  21.41  10  <  29>  355.990   0.000                                                
  29 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:31:19     1860.74  22.17  11  <  31>  355.990   0.000                                                
  30 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17--       GSM 10:31:49     1858.55  22.94  42- 19-  7  356.500  39.110          39.29                                 
  31 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 10:31:34     1858.31  23.70  12  <  44>  355.990   0.000  23.700  39.26                                 
  32 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   10:25:26     1857.06  24.46   5  <  61>  344.360  39.050                                                
  33 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        GCM 10:38:37     1855.64  25.23  21-  6-  6  368.560  39.020  25.229  39.21                                 
  34 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-14             10:32:14     1854.52  25.99   2  <  51>  356.500  38.990                                                
  35 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GS  10:26:28     1853.20  26.76  21-  7-  7  345.560  38.960          39.17                                 
  36 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        G   10:31:26     1851.30  27.52   4  <  45>  354.400  38.930                                                
  37 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:34:38     1849.84  28.29  38-  6-  6  360.040  38.900                                                
  37 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:34:38     1849.84  28.29   2  <  50>  360.040  38.900                                                
  39 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-16-        GSM 10:31:01     1849.58  29.82   8  <  40>  353.300   0.000          39.07                                 
  40 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GSM 10:31:05     1848.93  30.58   9  <  42>  353.300   0.000          39.04                                 
  41 JABŁOŃSKI ROBERT           1 PL-003-17-        G   10:34:36     1848.20  31.35   2  < 249>  359.660  38.770                                                
  42 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   10:31:15     1847.32  32.11  10  <  52>  353.300   0.000                                                
  43 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-292-18-            10:36:33     1846.91  32.87   2  <  87>  363.010  38.710                                                
  44 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        G   10:32:49     1846.26  33.64  13  <  46>  355.990   0.000                                                
  45 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17             10:31:59     1845.99  34.40   5  <  47>  354.400  38.650                                                
  46 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        GCM 10:32:52     1845.78  35.17  14  <  49>  355.990   0.000  35.168  38.90                                 
  47 SADOWSKI PATRYK            3 PL-045-17-        GCM 10:32:01     1845.67  35.93   6  <  80>  354.400  38.590  35.933  38.87                                 
  48 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             10:38:37     1845.52  36.70  20- 13-  7  366.550  38.560                                                
  49 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-16-        GCM 10:32:54     1845.46  37.46  15  <  76>  355.990   0.000                                                
  50 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-15-        GSM 10:35:06     1845.41  38.23   3  <  67>  360.040  38.500          38.80                                 
  51 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        G   10:33:11     1845.40  38.99   3  <  53>  356.500  38.470                                                
  52 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:31:33     1844.43  39.76  11  <  55>  353.300   0.000                                                
  53 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-14         G   10:33:20     1843.97  40.52   4  <  53>  356.500  38.410                                                
  53 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            10:33:20     1843.97  40.52   5  <  82>  356.500  38.410                                                
  55 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-16-            10:31:36     1843.95  42.05  12  <  56>  353.300   0.000                                                
  56 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:31:41     1843.14  42.81  13  <  62>  353.300   0.000                                                
  57 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 10:30:37     1842.91  43.58   2  <  75>  351.290  38.280          38.63                                 
  58 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-15---       GSM 10:27:40     1842.58  44.34  15-  2-  2  345.790  38.250          38.60                                 
  59 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GSM 10:28:01     1842.50  45.11  39-  7-  7  346.420  38.220          38.58                                 
  60 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GSM 10:38:58     1842.27  45.87   2  <  72>  366.550  38.190          38.55                                 
  61 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:26:57     1841.99  46.64   6  <  66>  344.360  38.160  46.636  38.53                                 
  62 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17-        G   10:31:49     1841.86  47.40  14  <  69>  353.300   0.000                                                
  63 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-17-         G   10:31:09     1841.49  48.17  18-  4-  4  352.000  38.100                                                
  64 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-03-18--        GCM 10:27:07     1840.88  48.93  14-  2-  2  344.460  38.070  48.930  38.45                                 
  65 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18           M 10:42:06     1840.82  49.69  11-  3-  3  372.030  38.040                                                
  66 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   10:27:06     1840.51  50.46   7  <  74>  344.360  38.010                                                
  67 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:35:39     1840.23  51.22   4  < 221>  360.040  37.980                                                
  68 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          GSM 10:39:51     1839.78  51.99  28-  9-  7  367.680  37.950          38.36                                 
  69 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-478-18-            10:32:03     1839.63  52.75  15  <  77>  353.300   0.000                                                
  70 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         GCM 10:42:15     1839.46  53.52   2  < 245>  372.030  37.890  53.517  38.31                                 
  71 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          G   10:40:03     1837.94  54.28   2  < 122>  367.680  37.850                                                
  72 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        GCM 10:39:31     1837.19  55.05   3  <  73>  366.550  37.820  55.046  38.26                                 
  73 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM 10:39:34     1836.73  55.81   4  <  84>  366.550  37.790  55.810  38.23                                 
  74 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             10:27:30     1836.59  56.57   8  <  91>  344.360   0.000                                                
  75 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        G   10:31:23     1835.53  57.34   3  < 127>  351.290  37.730                                                
  76 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            10:33:57     1835.47  58.10  16  <  79>  355.990   0.000                                                
  77 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:32:30     1835.33  58.87  16  <  81>  353.300   0.000                                                
  78 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   10:28:51     1834.37  59.63   2  < 114>  346.420  37.640                                                
  79 BARANOWSKI TEAM            1 PL-385-15-            10:34:06     1834.06  60.40  17  <  96>  355.990   0.000                                                
  80 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-15-        GSM 10:33:15     1833.89  61.16   7  <  83>  354.400  37.580          38.06                                 
  81 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:32:41     1833.58  61.93  17  < 133>  353.300   0.000                                                
  82 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-13-            10:34:38     1831.65  62.69   6  <  85>  356.500  37.520                                                
  83 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            10:33:30     1831.53  63.46   8  <  89>  354.400   0.000                                                
  84 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        GSM 10:40:09     1831.38  64.22   5  <  87>  366.550  37.460          37.96                                 
  85 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            10:34:40     1831.34  64.98   7  <  90>  356.500  37.430                                                
  86 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-16         GSM 10:28:07     1831.10  65.75   2          344.460  37.390          37.91                                 
  87 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         G   10:40:11     1831.07  66.51   6  <  94>  366.550  37.360                                                
  87 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         GCM 10:38:15     1831.07  66.51   3  < 100>  363.010  37.360  66.514  37.89                                 
  89 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         G   10:33:33     1831.05  68.04   9  <  91>  354.400   0.000                                                
  90 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-13-            10:34:42     1831.02  68.81   8  <  95>  356.500   0.000                                                
  91 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GSM 10:33:34     1830.89  69.57  10  < 129>  354.400   0.000          37.79                                 
  91 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-326-18         GCM 10:28:05     1830.89  69.57   9  <  93>  344.360   0.000          37.79                                 
  93 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   10:28:06     1830.73  71.10  10  < 102>  344.360   0.000                                                
  94 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         GCM 10:40:14     1830.61  71.87   7  <  97>  366.550  37.150  71.865  37.72                                 
  95 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        G   10:34:45     1830.55  72.63   9  < 108>  356.500   0.000                                                
  96 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 10:34:29     1830.44  73.39  18  <  98>  355.990   0.000                                                
  97 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GSM 10:40:16     1830.31  74.16   8  < 126>  366.550   0.000                                                
  98 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             10:34:30     1830.28  74.92  19  <  98>  355.990   0.000                                                
  98 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-14         GCM 10:34:30     1830.28  74.92  20  < 101>  355.990   0.000                                                
 100 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 10:38:21     1830.15  76.45   4  < 107>  363.010  36.970  76.453  37.57                                 
 101 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GSM 10:34:31     1830.13  77.22  21  < 104>  355.990   0.000                                                
 102 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18             10:28:10     1830.08  77.98  11  < 102>  344.360   0.000                                                
 102 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18         GSM 10:28:10     1830.08  77.98  12  < 128>  344.360   0.000          37.52                                 
 104 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GSM 10:34:36     1829.34  79.51  22  < 184>  355.990   0.000                                                
 105 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-17         GSM 10:29:56     1828.12  80.28  21-  4-  4  347.220  36.810          37.45                                 
 106 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-18         GSM 10:29:50     1827.55  81.04   7-  2-  2  346.930  36.780          37.42                                 
 107 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-10-18-         G   10:38:42     1826.93  81.80   5  < 109>  363.010  36.750                                                
 108 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        GCM 10:35:10     1826.64  82.57  10  < 113>  356.500   0.000  82.569  37.37                                 
 109 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         G   10:38:44     1826.62  83.33   6  < 146>  363.010  36.690                                                
 110 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GC  10:29:12     1826.43  84.10   2  < 188>  345.560  36.660  84.098  37.33                                 
 111 WÓJCIK PIOTR               7 PL-473-18         GCM 10:42:22     1825.94  84.86   8-  3-  3  369.510  36.630  84.862  37.30                                 
 112 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-18--       G   10:30:48     1825.47  85.63  27-  6-  6  348.300  36.600                                                
 113 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         G   10:35:23     1824.62  86.39  11  < 117>  356.500   0.000                                                
 114 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GCM 10:29:58     1823.58  87.16   3  < 197>  346.420  36.540  87.156  37.23                                 
 115 MALINOWSKI TADEUSZ         4 PL-003-17-        G   10:29:30     1823.06  87.92   5-  1-  1  345.470  36.510                                                
 116 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-18--       G   10:31:05     1822.77  88.69   2  < 207>  348.300  36.480                                                
 117 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-2011-              10:35:35     1822.75  89.45  12  < 120>  356.500   0.000                                                
 118 SIWIK JERZY                5 PL-003-16         GSM 10:40:39     1822.38  90.21  19-  2-  2  365.660  36.410          37.13                                 
 119 CZARNOGÓRSKI MARCIN        7 PL-473-16-        GCM 10:41:09     1822.27  90.98   3-  1-  1  366.550  36.380  90.979  37.10                                 
 120 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        GSM 10:35:41     1821.82  91.74  13  < 131>  356.500   0.000          37.08                                 
 121 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-18         G   10:37:29     1821.47  92.51  22-  1-  1  359.710  36.320                                                
 122 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          G   10:42:09     1818.85  93.27   3  < 123>  367.680  36.290                                                
 123 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 10:42:11     1818.55  94.04   4  < 161>  367.680  36.260  94.037  37.01                                 
 124 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-16-         GCM 10:30:24     1818.12  94.80   2  < 189>  346.170  36.230  94.801  36.98                                 
 125 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-452-18-        GCM 10:31:52     1817.67  95.57  15-  7-  7  348.750  36.200  95.566  36.96                                 
 126 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             10:41:44     1817.00  96.33   9  < 167>  366.550   0.000                                                
 127 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-162-17         G   10:33:21     1816.86  97.09   4  < 199>  351.290  36.140                                                
 128 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GSM 10:29:38     1815.93  97.86  13  < 132>  344.360   0.000                                                
 129 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           10:35:13     1815.42  98.62  11  < 130>  354.400   0.000                                                
 130 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-16             10:35:14     1815.26  99.39  12  < 136>  354.400   0.000                                                
 131 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        GCM 10:36:24     1815.17 100.15  14  < 135>  356.500   0.000 100.153  36.81                                 
 132 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-15         G   10:29:43     1815.13 100.92  14  < 170>  344.360   0.000                                                
 133 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-12---          10:34:39     1815.05 101.68  18  < 134>  353.300   0.000                                                
 134 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17-            10:34:41     1814.74 102.45  19  < 151>  353.300   0.000                                                
 135 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17--       G   10:36:29     1814.40 103.21  15  < 149>  356.500   0.000                                                
 136 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GCM 10:35:23     1813.87 103.98  13  < 136>  354.400   0.000 103.976  36.69                                 
 136 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            10:35:23     1813.87 103.98  14  < 136>  354.400   0.000                                                
 136 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--       G   10:35:23     1813.87 103.98  15  < 139>  354.400   0.000                                                
 139 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             10:35:25     1813.56 106.27  16  < 140>  354.400   0.000                                                
 140 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           10:35:27     1813.25 107.03  17  < 141>  354.400   0.000                                                
 141 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             10:35:31     1812.63 107.80  18  < 142>  354.400   0.000                                                
 142 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            10:35:32     1812.48 108.56  19  < 144>  354.400   0.000                                                
 143 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-18         GCM 10:41:17     1812.37 109.33  10-  7-  7  364.800  35.650 109.327  36.52                                 
 144 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             10:35:33     1812.32 110.09  20  < 147>  354.400   0.000                                                
 145 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-18         GSM 10:41:20     1811.92 110.86   2  < 155>  364.800  35.590          36.47                                 
 146 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-17--        G   10:40:21     1811.88 111.62   7  < 190>  363.010  35.560                                                
 147 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             10:35:36     1811.86 112.39  21  < 148>  354.400   0.000                                                
 148 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            10:35:38     1811.55 113.15  22  < 155>  354.400   0.000                                                
 149 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GSM 10:36:50     1811.18 113.91  16  < 149>  356.500   0.000          36.37                                 
 149 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        G   10:36:50     1811.18 113.91  17  < 186>  356.500   0.000                                                
 151 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        G   10:35:08     1810.56 115.44  20  < 154>  353.300   0.000                                                
 152 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-03-18-         GSM 10:32:40     1810.12 116.21   2  < 153>  348.750  35.370          36.29                                 
 153 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-03-18-         GCM 10:32:42     1809.81 116.97   3  < 181>  348.750  35.340 116.972  36.27                                 
 154 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17-        G   10:35:17     1809.17 117.74  21  < 157>  353.300   0.000                                                
 155 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-18         GCM 10:41:40     1808.93 118.50   3  < 163>  364.800  35.280 118.502  36.22                                 
 155 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            10:35:55     1808.93 118.50  23  < 204>  354.400   0.000                                                
 157 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GCM 10:35:20     1808.70 120.03  22  < 158>  353.300   0.000 120.031  36.17                                 
 158 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-466-14         GSM 10:35:26     1807.78 120.80  23  < 171>  353.300   0.000          36.15                                 
 159 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        G   10:32:46     1807.16 121.56   9-  1-  1  348.360  35.160                                                
 160 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17--       GSM 10:43:57     1807.11 122.32   2  < 219>  368.560  35.130          36.10                                 
 161 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GCM 10:43:28     1807.08 123.09   5  < 225>  367.680  35.100 123.089  36.07                                 
 162 GRABSKI MICHAŁ             3 PL-003-17         G   10:39:08     1807.03 123.85  14-  2-  2  359.840  35.070                                                
 163 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GCM 10:41:53     1806.98 124.62   4  < 164>  364.800  35.030 124.618  36.02                                 
 164 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 10:41:54     1806.84 125.38   5  < 169>  364.800  35.000          36.00                                 
 165 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-18---       GSM 10:31:11     1806.38 126.15  10-  2-  2  345.350  34.970          35.98                                 
 166 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-003-17-        GSM 10:41:47     1805.75 126.91  12-  1-  1  364.370  34.940          35.95                                 
 167 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GSM 10:43:02     1805.37 127.68  10  < 175>  366.550   0.000                                                
 167 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 10:37:23     1805.37 127.68  13-  2-  2  356.350  34.910 127.676  35.93                                 
 169 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GSM 10:42:06     1805.05 129.20   6  < 255>  364.800  34.850                                                
 170 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         G   10:30:50     1804.51 129.97  15  < 172>  344.360   0.000                                                
 171 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           10:35:50     1804.09 130.73  24  < 240>  353.300   0.000                                                
 172 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   10:30:53     1804.03 131.50  16  < 174>  344.360   0.000                                                
 173 GRABSKI MICHAŁ             3 PL-003-17         G   10:39:28     1804.01 132.26   2          359.840  34.730                                                
 174 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 10:30:57     1803.40 133.03  17  < 218>  344.360   0.000                                                
 175 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18         G   10:43:22     1802.41 133.79  11  < 235>  366.550   0.000                                                
 176 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-16-        G   10:31:41     1802.14 134.56  12-  1-  1  345.440  34.640                                                
 177 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-246-17--       GSM 10:32:31     1802.08 135.32   2          346.930  34.610          35.68                                 
 178 WÓJCIK PIOTR               7 PL-003-18         GCM 10:45:03     1802.05 136.09   2  < 183>  369.510  34.570 136.086  35.66                                 
 179 ROGALA ROBERT              1 PL-0473-17        GCM 10:45:16     1802.00 136.85  10-  1-  1  369.890  34.540 136.850  35.63                                 
 180 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GSM 10:32:43     1801.71 137.61   2  < 209>  347.220  34.510          35.61                                 
 181 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-03-18-         G   10:33:38     1801.09 138.38   4  < 208>  348.750  34.480                                                
 181 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        G   10:32:17     1801.09 138.38  23-  3-  3  346.320  34.480                                                
 183 WÓJCIK PIOTR               7 PL-003-18         GCM 10:45:10     1801.02 139.91   3          369.510  34.420 139.908  35.53                                 
 184 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            10:37:41     1800.81 140.67  23  < 185>  355.990   0.000                                                
 185 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             10:37:43     1800.51 141.44  24  < 187>  355.990   0.000                                                
 186 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            10:38:02     1800.20 142.20  18  < 193>  356.500   0.000                                                
 187 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            10:37:46     1800.05 142.97  25          355.990   0.000                                                
 188 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-14-        GC  10:32:00     1799.79 143.73   3  < 192>  345.560  34.270 143.731  35.41                                 
 189 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-16-         GCM 10:32:23     1799.38 144.50   3  < 223>  346.170  34.240 144.495  35.39                                 
 190 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-17--        GCM 10:41:48     1798.86 145.26   8  < 196>  363.010   0.000 145.260  35.36                                 
 191 SIWIK JERZY                5 PL-003-17-        GSM 10:43:17     1798.77 146.02   2          365.660  34.180          35.34                                 
 192 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-09         G   10:32:13     1797.76 146.79   4  < 194>  345.560  34.150                                                
 193 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        G   10:38:19     1797.63 147.55  19          356.500   0.000                                                
 194 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-16--       GC  10:32:14     1797.61 148.32   5  < 232>  345.560  34.080 148.318  35.26                                 
 195 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GCM 10:33:07     1797.57 149.08  19-  1-  1  347.140  34.050 149.083  35.24                                 
 196 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         GCM 10:42:01     1796.93 149.85   9  < 200>  363.010   0.000          35.21                                 
 197 FALBA JAN                  2 PL-03-18-             10:32:49     1796.63 150.61   4  < 201>  346.420  33.990                                                
 198 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         GSM 10:32:41     1796.58 151.38  59-  2-  2  346.170  33.960          35.17                                 
 199 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 10:35:34     1796.27 152.14   5          351.290  33.930 152.141  35.14                                 
 200 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         GSM 10:42:07     1796.04 152.91  10  < 214>  363.010   0.000          35.12                                 
 201 FALBA JAN                  2 PL-17-18--            10:32:53     1796.01 153.67   5  < 251>  346.420  33.870                                                
 202 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 10:38:25     1795.97 154.43   2          356.350  33.840 154.434  35.07                                 
 203 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GCM 10:38:28     1795.72 155.20  13-  4-  4  356.390  33.810 155.199  35.04                                 
 204 SADOWSKI PATRYK            3 PL-473-15-        GCM 10:37:22     1795.64 155.96  24  < 206>  354.400   0.000 155.963  35.02                                 
 205 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17--       GCM 10:38:30     1795.42 156.73   2  < 242>  356.390  33.750 156.728  34.99                                 
 206 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         GCM 10:37:24     1795.34 157.49  25  < 234>  354.400   0.000                                                
 207 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-13         G   10:34:06     1794.44 158.26   3  < 210>  348.300  33.690                                                
 208 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-03-18-         GCM 10:34:27     1793.52 159.02   5  < 211>  348.750  33.660 159.021  34.92                                 
 209 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-406-15-        GSM 10:33:39     1793.03 159.79   3  < 241>  347.220  33.620          34.90                                 
 210 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-14         G   10:34:20     1792.28 160.55   4  < 212>  348.300  33.590                                                
 211 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-124-15         G   10:34:38     1791.83 161.31   6  < 227>  348.750  33.560                                                
 212 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-18--       G   10:34:24     1791.67 162.08   5  < 213>  348.300  33.530                                                
 213 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-16         G   10:34:25     1791.51 162.84   6          348.300  33.500                                                
 214 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-03-18-         G   10:42:39     1791.32 163.61  11  < 216>  363.010   0.000                                                
 215 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GCM 10:45:48     1790.96 164.37   9-  1-  1  368.580  33.440 164.373  34.75                                 
 216 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-292-18-            10:42:42     1790.87 165.14  12  < 217>  363.010   0.000                                                
 217 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GSM 10:42:47     1790.14 165.90  13  < 261>  363.010   0.000                                                
 218 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GSM 10:32:22     1790.12 166.67  18  < 243>  344.360   0.000                                                
 219 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        G   10:46:03     1788.69 167.43   3  < 228>  368.560  33.320                                                
 220 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-17-         G   10:33:51     1786.54 168.20   2  < 224>  346.320  33.290                                                
 221 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:41:32     1786.50 168.96   5  < 236>  360.040  33.260                                                
 222 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-00-        G   10:33:47     1786.38 169.72   2          346.170  33.230                                                
 223 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-18-         GCM 10:33:50     1785.92 170.49   4          346.170  33.200          34.55                                 
 224 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-18-         G   10:33:57     1785.62 171.25   3          346.320  33.160                                                
 225 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 10:45:59     1785.00 172.02   6  < 225>  367.680  33.130 172.018  34.50                                 
 225 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0473-14        GCM 10:45:59     1785.00 172.02   7  < 230>  367.680  33.130          34.50                                 
 227 BUDZIŃSKI MARIAN           2 PL-452-18-        G   10:35:23     1784.95 173.55   7          348.750  33.070                                                
 228 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GCM 10:46:32     1784.51 174.31   4  < 229>  368.560  33.040 174.312  34.43                                 
 229 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         GSM 10:46:33     1784.36 175.08   5  < 254>  368.560  33.010          34.40                                 
 230 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 10:46:06     1783.99 175.84   8  < 231>  367.680   0.000                                                
 231 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GSM 10:46:07     1783.84 176.61   9          367.680   0.000                                                
 232 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GS  10:33:44     1783.69 177.37   6  < 250>  345.560  32.920          34.33                                 
 233 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-18---       GCM 10:33:44     1782.61 178.13   2          345.350  32.890 178.135  34.31                                 
 234 SADOWSKI PATRYK            3 PL-473-14-        GSM 10:38:49     1782.55 178.90  26  < 256>  354.400   0.000                                                
 235 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM 10:45:39     1782.40 179.66  12  < 237>  366.550   0.000                                                
 236 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:42:00     1782.38 180.43   6          360.040  32.800                                                
 237 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-18             10:45:41     1782.11 181.19  13          366.550   0.000                                                
 238 KACZMARCZYK STEFAN         6 PL-03-17-         GSM 10:35:16     1781.97 181.96   8-  1-  1  347.960  32.740          34.18                                 
 239 LĘGAS TADEUSZ              1 PL-003-16-        GSM 10:43:43     1781.59 182.72  15-  2-  2  362.940  32.700          34.16                                 
 240 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 10:38:21     1781.20 183.49  25          353.300   0.000 183.486                                        
 241 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GCM 10:34:57     1781.07 184.25   4          347.220  32.640 184.251  34.11                                 
 242 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GCM 10:40:12     1780.17 185.02   3  < 244>  356.390  32.610 185.015  34.09                                 
 243 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17             10:33:27     1780.10 185.78  19          344.360   0.000                                                
 244 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        G   10:40:13     1780.02 186.54   4          356.390  32.550                                                
 245 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         GSM 10:49:02     1779.76 187.31   3          372.030  32.520          34.01                                 
 246 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-15-         GSM 10:37:47     1779.73 188.07   2  < 247>  352.000  32.490          33.99                                 
 247 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-17-         GSM 10:37:49     1779.43 188.84   3  < 248>  352.000  32.460          33.96                                 
 248 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-16-         G   10:37:50     1779.28 189.60   4          352.000  32.430                                                
 249 JABŁOŃSKI ROBERT           1 PL-003-17-        GSM 10:42:17     1778.00 190.37   3          359.660  32.400          33.91                                 
 250 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-15-        GS  10:34:22     1777.88 191.13   7          345.560  32.370                                                
 251 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         G   10:34:53     1777.58 191.90   6  < 262>  346.420  32.340                                                
 252 LĘGAS TADEUSZ              1 PL-003-18-          M 10:44:11     1777.52 192.66   2          362.940  32.310                                                
 253 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-12--        GCM 10:34:33     1777.38 193.43   2          345.790  32.280 193.425  33.82                                 
 254 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         GCM 10:47:25     1776.91 194.19   6          368.560  32.250 194.190  33.79                                 
 255 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GCM 10:45:20     1776.62 194.95   7          364.800  32.210                                                
 256 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-15-        G   10:39:29     1776.59 195.72  27  < 257>  354.400   0.000                                                
 257 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             10:39:30     1776.44 196.48  28  < 258>  354.400   0.000                                                
 258 SADOWSKI PATRYK            3 PL-060-18-            10:39:32     1776.14 197.25  29          354.400   0.000                                                
 259 KRÓL MAREK                 1 PL-03-18          GCM 10:42:58     1775.81 198.01   4-  1-  1  360.430  32.090 198.012  33.67                                 
 260 ONIŚK PIOTR                7 PL-0473-17        G   10:49:15     1775.68 198.78  18-  1-  1  371.560  32.060                                                
 261 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GSM 10:44:29     1775.26 199.54  14          363.010   0.000                                                
 262 FALBA JAN                  2 PL-12-18-             10:35:10     1775.00 200.31   7          346.420  32.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 263 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   10:40:36     1774.63   0.00  26          355.990   0.000                                                
 264 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-14--       GSM 10:47:44     1774.29   0.00   2          368.580   0.000          33.55                                 
 265 BRZEZIŃSKI JACEK           2 PL-003-16-        GCM 10:38:19     1774.13   0.00   9-  0-  0  351.840   0.000          33.52                                 
 266 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   10:34:08     1773.83   0.00  20          344.360   0.000                                                
 267 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   10:34:12     1773.22   0.00  21          344.360   0.000                                                
 268 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-16-        G   10:35:14     1773.11   0.00   3          346.170   0.000                                                
 269 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15             10:41:04     1773.04   0.00  20          356.500   0.000                                                
 270 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         G   10:41:05     1772.90   0.00  21          356.500   0.000                                                
 271 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            10:41:08     1772.46   0.00  22          356.500   0.000                                                
 272 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            10:41:08     1772.46   0.00  23          356.500   0.000                                                
 273 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            10:41:09     1772.31   0.00  24          356.500   0.000                                                
 274 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            10:41:11     1772.02   0.00  25          356.500   0.000                                                
 275 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         GCM 10:35:57     1771.98   0.00   5          347.220   0.000          33.28                                 
 276 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         G   10:35:52     1771.72   0.00  17-  0-  0  347.020   0.000                                                
 277 ROJEK RAFAŁ                2 PL-003-18         GSM 10:31:36     1771.71   0.00  26-  0-  0  339.460   0.000          33.23                                 
 278 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          G   10:47:33     1771.53   0.00  10          367.680   0.000                                                
 279 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        GSM 10:48:03     1771.50   0.00   7          368.560   0.000                                                
 280 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18         G   10:43:16     1771.27   0.00   7          360.040   0.000                                                
 281 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          GSM 10:47:36     1771.10   0.00  11          367.680   0.000                                                
 282 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        G   10:34:26     1771.10   0.00  22          344.360   0.000                                                
 283 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:43:18     1770.98   0.00   8          360.040   0.000                                                
 284 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-15-        G   10:37:31     1770.79   0.00  18-  0-  0  349.760   0.000                                                
 285 ONIŚK PIOTR                7 PL-03-18              10:49:53     1770.32   0.00   2          371.560   0.000                                                
 286 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-16-        G   10:37:35     1770.19   0.00   2          349.760   0.000                                                
 287 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:43:24     1770.11   0.00   9          360.040   0.000                                                
 288 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        G   10:36:50     1769.82   0.00   2          348.360   0.000                                                
 289 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-18         G   10:37:16     1769.33   0.00  15-  0-  0  349.030   0.000                                                
 290 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-18         G   10:37:18     1769.03   0.00   2          349.030   0.000                                                
 291 FALBA JAN                  2 PL-03-18-           M 10:35:50     1768.95   0.00   8          346.420   0.000                                                
 292 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 10:47:52     1768.83   0.00  12          367.680   0.000                                                
 293 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-18         GSM 10:48:24     1768.52   0.00   8          368.560   0.000                                                
 294 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-13         G   10:43:35     1768.51   0.00  10          360.040   0.000                                                
 295 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       G   10:39:48     1768.27   0.00  26          353.300   0.000                                                
 296 KANIEWSKI MAREK            3 PL-452-18         G   10:37:48     1768.25   0.00   3          349.760   0.000                                                
 297 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-003-16-        GCM 10:46:05     1768.07   0.00   2          364.370   0.000          32.74                                 
 298 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GSM 10:39:51     1767.83   0.00  27          353.300   0.000                                                
 299 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         GCM 10:50:28     1767.64   0.00   4          372.030   0.000          32.69                                 
 300 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-18--        G   10:36:25     1767.37   0.00   2          347.140   0.000                                                
 301 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14-        G   10:39:59     1766.65   0.00  28          353.300   0.000                                                
 302 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-            10:40:02     1766.21   0.00  29          353.300   0.000                                                
 303 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-17-         G   10:35:47     1766.19   0.00   3          345.790   0.000                                                
 304 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           10:40:41     1765.97   0.00  30          354.400   0.000                                                
 305 ROGALA ROBERT              1 PL-0473-17        GSM 10:49:28     1765.87   0.00   2          369.890   0.000          32.54                                 
 306 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GC  10:35:42     1765.76   0.00   8          345.560   0.000                                                
 307 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-14--        GCM 10:35:50     1765.74   0.00  26-  0-  0  345.790   0.000          32.49                                 
 308 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-        G   10:40:43     1765.67   0.00  31          354.400   0.000                                                
 309 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-14--        GCM 10:36:15     1765.55   0.00   8-  0-  0  346.490   0.000          32.44                                 
 310 PERNACH ZBIGNIEW           5 PL-003-17-            10:50:53     1765.38   0.00  64-  0-  0  372.290   0.000                                                
 311 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         GSM 10:40:45     1765.38   0.00  32          354.400   0.000                                                
 312 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-17         G   10:45:40     1765.04   0.00  15          363.010   0.000                                                
 313 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-16--       G   10:35:49     1764.71   0.00   9          345.560   0.000                                                
 314 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        G   10:36:15     1764.69   0.00   4          346.320   0.000                                                
 315 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-16--        G   10:39:30     1764.41   0.00   5          352.000   0.000                                                
 316 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-002-15-        GSM 10:36:40     1764.05   0.00   3          346.930   0.000          32.27                                 
 317 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-18--       G   10:37:27     1763.99   0.00   7          348.300   0.000                                                
 318 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-18             10:36:26     1762.28   0.00   4          346.170   0.000                                                
 319 PERNACH ZBIGNIEW           5 PL-003-17-            10:51:16     1762.18   0.00   2          372.290   0.000                                                
 320 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-18-        G   10:37:07     1761.50   0.00   6          347.220   0.000                                                
 321 MURAWSKI ZBIGNIEW          6 PL-003-17         G   10:37:38     1761.24   0.00  20-  0-  0  348.080   0.000                                                
 322 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-18---       GCM 10:36:09     1760.64   0.00   3          345.350   0.000          32.12                                 
 323 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          G   10:48:51     1760.50   0.00  13          367.680   0.000                                                
 324 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         GCM 10:51:20     1760.39   0.00   5          372.030   0.000          32.07                                 
 325 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-16--        G   10:39:58     1760.29   0.00   6          352.000   0.000                                                
 326 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:44:33     1760.16   0.00  11          360.040   0.000                                                
 327 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-13         G   10:36:41     1760.04   0.00   5          346.170   0.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                              
 328 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-18             10:44:34     1760.01   0.00  12          360.040   0.000                                                
 329 BRZEZIŃSKI JACEK           2 PL-003-17         GCM 10:39:55     1759.93   0.00   2          351.840   0.000                                                
 330 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         G   10:39:37     1759.82   0.00   6          351.290   0.000                                                
 331 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-18         GSM 10:51:25     1759.70   0.00   6          372.030   0.000                                                
 332 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-18--       G   10:37:57     1759.54   0.00   8          348.300   0.000                                                
 333 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-478-18-        G   10:40:48     1759.46   0.00  30          353.300   0.000                                                
 334 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-18         GSM 10:37:11     1759.43   0.00   4          346.930   0.000                                                
 335 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-18-        GSM 10:42:34     1759.17   0.00   3          356.350   0.000                                                
 336 SIWIK JERZY                5 PL-003-13         GSM 10:47:52     1759.11   0.00   3          365.660   0.000                                                
 337 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-18--        GCM 10:37:03     1758.39   0.00   2          346.490   0.000                                                
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 21, z dnia 07.07.19 GOSTOMIA 3                               
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    32    7    25   278.66     
              2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    43    7    25   276.91     
              3 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    30    7    19   273.96     
              4 SADOWSKI        PATRYK          3    53    7    29   272.09     
              5 PIEKUT          SYLWESTER       1    42    7    19   268.34     
              6 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    20    7    13   264.33     
              7 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    25    7    14   261.95     
              8 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    28    7     9   249.71     
              9 FALBA           JAN             2    39    7     7   244.60     
             10 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    10    7     7   243.61     
             11 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    21    7     7   243.41     
             12 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    15    7     7   241.68     
             13 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    38    6     6   220.34     
             14 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    27    6     6   207.39     
             15 GIEREJ          DANIEL          7    21    6     6   205.77     
             16 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    25    5     5   185.41     
             17 STAŃCZAK        ROBERT          3     9    4     4   142.93     
             18 MICHALIK        PAWEŁ           3    21    4     4   137.58     
             19 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    18    4     4   135.48     
             20 ŁOKIETEK        DANIEL          3    13    4     4   132.72     
             21 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    19    3     3   110.40     
             22 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    11    3     3   108.45     
             23 WÓJCIK          PIOTR           7     8    3     3   105.62     
             24 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    23    3     3   100.93     
             25 KULESZA         KRZYSZTOF       6    14    2     2    75.46     
             26 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     7    2     2    71.39     
             27 SIWIK           JERZY           5    19    2     2    70.59     
             28 PIEŃCZUK        JACEK           3    15    2     2    70.53     
             29 GRABSKI         MICHAŁ          3    14    2     2    69.80     
             30 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1    13    2     2    68.75     
             31 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    10    2     2    67.86     
             32 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    59    2     2    67.19     
             33 LĘGAS           TADEUSZ         1    15    2     2    65.01     
             34 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     5    1     1    36.51     
             35 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1    36.38     
             36 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    22    1     1    36.32     
             37 TRYC            ŁUKASZ          4     9    1     1    35.16     
             38 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    12    1     1    34.94     
             39 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    12    1     1    34.64     
             40 ROGALA          ROBERT          1    10    1     1    34.54     
             41 SUTKOWSKI       JACEK           6    19    1     1    34.05     
             42 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     9    1     1    33.44     
             43 KACZMARCZYK     STEFAN          6     8    1     1    32.74     
             44 KRÓL            MAREK           1     4    1     1    32.09     
             45 ONIŚK           PIOTR           7    18    1     1    32.06     
             46 BEREZA          GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             47 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    17    0     0     0.00     
             48 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3    14    0     0     0.00     
             49 KOZIOŁ          RYSZARD         1     7    0     0     0.00     
             50 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    15    0     0     0.00     
             51 POWIERŻA        PATRYK          2     2    0     0     0.00     
             52 NIDA            JERZY           4     4    0     0     0.00     
             53 KALISZ          MARCIN          2     1    0     0     0.00     
             54 KANIEWSKI       MAREK           3    18    0     0     0.00     
             55 OSMAN           KRZYSZTOF       4     8    0     0     0.00     
             56 ROJEK           RAFAŁ           2    26    0     0     0.00     
             57 CHAWŁOWSKI      MAREK           2    13    0     0     0.00     
             58 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    26    0     0     0.00     
             59 JACKIEWICZ      PIOTR           5     6    0     0     0.00     
             60 KUKUŁKA         MARIAN          5    19    0     0     0.00     
             61 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    22    0     0     0.00     
             62 PATOKA          LECH            5     4    0     0     0.00     
             63 PERNACH         ZBIGNIEW        5    64    0     0     0.00     
             64 BOK             WIESŁAW         5     6    0     0     0.00     
             65 PERGOŁ          PIOTR           4     7    0     0     0.00     
             66 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     9    0     0     0.00     
             67 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     9    0     0     0.00     
             68 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    0     0     0.00     
             69 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5    11    0     0     0.00     
             70 LUBIAK          STANISŁAW       6    13    0     0     0.00     
             71 DANIELSKI       PAWEŁ           6    17    0     0     0.00     
             72 RURKA           STANISŁAW       6     2    0     0     0.00     
             73 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    18    0     0     0.00     
             74 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    20    0     0     0.00     
             75 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6     4    0     0     0.00     
             76 KULIGOWSKI      ROBERT          6    13    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│17│18│19│20│konk.│punkty │Wkł.%│                                   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                   
    1    1 BARANOWSKI      TEAM            1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7   67   2648.66  57.0                                
    2    2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7   67   2636.35  44.3                                
    3    3 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7   67   2612.20  49.0                                
    4    4 SADOWSKI        PATRYK          3  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7   67   2608.66  39.3                                
    5    5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7   67   2561.07  46.5                                
    6    6 PIEKUT          SYLWESTER       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7   67   2550.01  42.5                                
    7    7 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7   67   2534.04  38.1                                
    8    8 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7   67   2507.75  32.0                                
    9    9 GIEREJ          DANIEL          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  6   66   2452.72  33.1                                
   10   10 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5  7  2 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  6   61   2327.78  23.8                                
   11   12 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  7 --  3 --  1 --  7   63   2252.45  47.2                                
   12   11 MICHALIK        PAWEŁ           3  7  5 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  4 --  3 --  4   61   2233.22  22.0                                
   13   14 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7  7  5 --  5  5  0  7 -- -- --  5 --  4  0  7 --  5 --  3 --  3   56   2084.90  28.9                                
   14   13 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1  7  7  0  7  7  0  7 -- -- --  5 --  5  0  4 --  3 --  3 --  2   57   2067.50  17.7                                
   15   16 ŁOKIETEK        DANIEL          3  7  7 --  7  5 --  7 -- -- --  5 --  5 --  7 --  5 --  0 --  4   59   2061.85  41.4                                
   16   18 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6  7  7 --  7  5 --  4 -- -- --  5 --  5 --  1 --  5 --  3 --  5   54   2017.53  24.3                                
   17   21 FALBA           JAN             2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  5 --  5 --  7 --  3 --  0 --  7   59   1959.98  13.0                                
   18   15 BOROWSKI        PIOTR           4  7  7  0  7  7 --  7 -- -- --  3 --  5  0  7 --  5 --  1 -- --   56   1952.08  30.2                                
   19   17 PIEŃCZUK        JACEK           3  7  7 --  7  7 --  6 -- -- --  5 --  4  0  3 --  4 --  3 --  2   55   1938.58  22.8                                
   20   22 GODLEŚ          MIROSŁAW        4  7  7 --  7  4 --  7 -- -- --  5 --  2 --  4 --  2 --  3 --  7   55   1860.54  25.9                                
   21   19 KANIEWSKI       MAREK           3  6 -- --  7  6 --  5 -- -- --  5 --  5 --  4 --  5 --  3 --  0   46   1799.66  23.4                                
   22   20 TRYC            STANISŁAW       1  7  7 --  7  7 --  7 -- -- --  5 --  5 --  4 --  3 -- -- -- --   52   1751.26  28.4                                
   23   23 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3  6  7 --  7  7 --  3 -- -- --  5 --  3  0  5 --  0 --  2 --  6   51   1682.97  17.4                                
   24   24 SIWIK           JERZY           5  7  0 --  2  7 --  7 -- -- --  5 --  5 -- -- --  5 -- -- --  2   40   1523.05  22.0                                
   25   31 BUDZIŃSKI       MARIAN          2  7  7 --  7  7 --  4 -- -- --  3 --  3 --  2 --  0 -- -- --  7   47   1416.21  22.7                                
   26   25 DANIELSKI       PAWEŁ           6  7  7 --  0  7 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0 --  2 --  3 --  0   38   1390.64  14.8                                
   27   27 SUTKOWSKI       JACEK           6  5  4 --  4  5 --  3 -- -- --  4 --  1 --  2 --  5 --  3 --  1   37   1375.74  15.5                                
   28   28 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2  7  4  0  5  7 --  5 -- -- --  5 --  3  0  0 --  1 --  1 --  4   42   1375.25  12.9                                
   29   26 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2  7  7  0  7  4 --  3 -- -- --  5 --  4  0  2 --  2 --  1 -- --   42   1347.87  24.4                                
   30   29 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1  5  3 --  3  6 --  5 -- -- --  5 --  3  0 -- --  3 --  1 --  2   36   1300.56  24.2                                
   31   30 KULESZA         KRZYSZTOF       6 --  3 --  4  6 --  1 -- -- --  5 --  3 --  3 --  4 --  1 --  2   32   1273.78  15.8                                
   32   34 REJNUŚ          MIROSŁAW        2  6  7 --  7  5 --  3 -- -- --  5 --  0 --  1 --  0 --  3 --  3   40   1237.41  13.9                                
   33   32 GÓRECKI         MIROSŁAW        3  7  3 --  7  5 --  7 -- -- --  2 --  3  0  3 --  1 -- -- --  0   38   1156.53  18.8                                
   34   33 KOWALCZYK       SYLWESTER       6  6 -- --  1  5 --  3 -- -- --  4 --  3 --  3 --  2 --  3 --  0   30   1149.65  10.2                                
   35   36 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5  4  2 --  6  7 --  1 -- -- --  5 --  0 -- -- --  2 --  3 --  1   31   1143.75  20.4                                
   36   35 KĄDZIELA        DARIUSZ         7  7  6  0  4  7  0  0 -- -- --  4 --  0  0  3 --  1 --  3 --  0   35   1117.33  19.0                                
   37   38 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3  7  4 --  6  4 --  2 -- -- --  3 --  2  0  3 --  1 --  2 --  1   35   1112.80  12.0                                
   38   37 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5  7  0 --  2  7 --  3 -- -- --  5 --  2 -- -- --  3 --  1 --  0   30   1099.09  18.3                                
   39   39 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6  3  5 --  0  2 --  2 -- -- --  5 --  5 --  0 --  1 --  3 --  0   26   1074.33   9.2                                
   40   40 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3  7  5 --  4  2 --  2 -- -- --  5 --  3  0  3 --  2 --  0 --  0   33   1057.48  12.4                                
   41   41 WRÓBEL DAMIAN   i PIOTR         1  7  7 --  7  6 --  7 -- -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   36   1014.18  34.5                                
   42   43 GRABSKI         MICHAŁ          3  7  6 --  7  6 --  1 -- -- --  3 --  1  0  0 --  2 -- -- --  2   35    972.26  12.5                                
   43   42 KULIGOWSKI      ROBERT          6  3  3 --  1  5 --  0 -- -- --  5 --  4 --  0 --  0 --  2 --  0   23    920.78  11.9                                
   44   44 OSMAN           KRZYSZTOF       4  6  2 --  4  1 --  2 -- -- --  4 --  1 --  2 --  2 --  2 --  0   26    895.39  19.3                                
   45   45 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7  4  4  0  4  4  0  1 -- -- --  5 --  0  0  1 --  2 --  1 --  1   27    889.64  14.7                                
   46   49 KRAWCZYK        DARIUSZ         3  4 -- --  0  4 --  4 -- -- --  4 --  1 --  2 --  1 --  1 --  2   23    873.69  17.0                                
   47   46 ONIŚK           PIOTR           7  5  2  0  4  7  0  2 -- -- --  3 --  1  0  1 -- -- --  1 --  1   27    869.53   8.0                                
   48   52 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4  6  7 --  3  3 --  7 -- -- --  0 --  1  0  2 --  1 --  0 --  2   32    863.64  19.6                                
   49   48 TRYC            ŁUKASZ          4  5  6 --  6  2 --  1 -- -- --  3 --  3 --  2 --  0 -- -- --  1   29    851.27  26.6                                
   50   51 ROGALA          ROBERT          1  7  2 --  3  4 --  3 -- -- --  3 --  2 --  0 --  0 --  1 --  1   26    833.76  15.9                                
   51   47 BRZEZIŃSKI      JACEK           2  3  3  0  2  6 --  2 -- -- --  5 --  2 --  1 --  0 --  0 --  0   24    825.93  14.9                                
   52   50 ŚWIDERSKI       MARCIN          5  4  1 --  7  6 --  4 -- -- --  2 --  2 -- -- --  0 -- -- -- --   26    802.23  14.7                                
   53   55 JABŁOŃSKI       ROBERT          1  0  4 --  7  2 --  4 -- -- --  2 --  2 --  1 -- -- -- -- --  3   25    791.36  11.1                                
   54   60 WÓJCIK          PIOTR           7  5  3  0  3  1  0  2 -- -- --  2 --  1  0  3 --  0 --  1 --  3   24    737.34  16.5                                
   55   53 PISKOREK        IGOR            6 --  4 --  1  4 --  4 -- -- --  5 --  2 -- -- --  0 -- -- -- --   20    736.99   9.3                                
   56   64 STAŃCZAK        ROBERT          3  6  2 --  3  2 --  2 -- -- --  1 -- --  0  0 --  4 -- -- --  4   24    715.43  22.4                                
   57   54 KUKUŁKA         MARIAN          5  6  0 --  1  5 --  3 -- -- --  3 --  1 -- -- --  2 -- -- --  0   21    691.99  11.8                                
   58   61 LĘGAS           TADEUSZ         1  4  5  0 --  4 --  4 -- -- --  3 -- --  0  0 --  1 --  0 --  2   23    683.88   9.3                                
   59   58 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4  5  3 --  1  4 --  0 -- -- --  4 --  2 --  0 --  1 -- -- --  1   21    678.40  11.3                                
   60   56 PERNACH         ZBIGNIEW        5  4  0 --  7  7 --  3 -- -- --  1 --  0 -- -- --  1 -- -- --  0   23    674.76   4.6                                
   61   57 SOBOTKA         KAMIL           5  6  5 --  6  6 --  4 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --   27    661.96  16.2                                
   62   59 GMUR            SEBASTIAN       7  6  3  0  6  4 --  2 -- -- --  1 --  2 -- -- --  0 --  0 -- --   24    636.29  13.3                                
   63   62 NOWAK           ANDRZEJ         7 -- --  0  1  1  0  3 -- -- --  1 --  0 --  0 --  5 --  2 -- --   13    607.95   9.4                                
   64   63 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4  2  2 --  4  1 --  1 -- -- --  4 --  1  0  1 --  1 --  0 --  0   17    575.41  10.6                                
   65   65 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3  5  3 --  7  3 --  2 -- -- --  0 --  0  0  0 --  2 -- -- -- --   22    569.85  15.9                                
   66   66 ROJEK           RAFAŁ           2  7  3 --  4  4 --  2 -- -- --  1 --  0 --  0 --  1 -- -- --  0   22    556.41  10.0                                
   67   67 POBUDKIEWICZ    ZBIGNIEW        1  7  4 --  2  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --   19    471.00  11.8                                
   68   68 CIOK            ZBIGNIEW        1  6  2  0  4  2 --  1 -- -- --  3 --  0 -- -- --  0 -- -- -- --   18    456.78   9.5                                
   69   70 MALINOWSKI      TADEUSZ         4  4  4 --  1  0 --  0 -- -- --  4 --  1 --  0 --  0 -- -- --  1   15    439.05  13.8                                
   70   69 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5  2  0 --  2  3 -- -- -- -- --  3 --  1 -- -- --  1 -- -- --  0   12    425.85   4.8                                
   71   71 KONCEWICZ       WALDEMAR        3  6  3 --  2  2 --  3 -- -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- -- -- --   17    383.27  21.5                                
   72   72 KALISZ          MARCIN          2  5  4 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0  0  0 -- -- -- -- --  0   15    370.22  11.8                                
   73   73 WRÓBLEWSKI      JAN             5  4  0 --  0  5 --  1 -- -- --  0 --  1 -- -- --  1 -- -- -- --   12    359.42   8.2                                
   74   74 MROCZEK         ARKADIUSZ       3  4  1 --  2  0 --  1 -- -- --  3 --  0 --  0 --  0 --  0 -- --   11    296.78   9.2                                
   75   75 LUBIAK          STANISŁAW       6  4  6 --  6  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0   16    291.44   7.0                                
   76   76 BOK             WIESŁAW         5  1  0 --  1  3 --  0 -- -- --  2 --  0 -- -- --  1 --  0 --  0    8    288.91   6.3                                
   77   77 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5  2  0 --  0 -- --  4 -- -- --  1 -- -- -- -- --  1 -- -- --  0    8    277.28   6.9                                
   78   78 MARSZAŁ         ANDRZEJ         3  6  0 --  1  3 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   11    253.75   7.4                                
   79   79 PERGOŁ          PIOTR           4  3  0 --  0  0 --  0 -- -- --  4 --  0 --  0 -- -- -- -- --  0    7    253.41   8.2                                
   80   80 SZEWCZAK ROBERT GERARD          5  3  0 --  0  4 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    8    233.25   5.8                                
   81   81 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5  2  0 --  1  0 --  1 -- -- --  1 --  1 --  1 --  0 -- -- -- --    7    219.97   7.1                                
   82   85 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7  3  0  0  1  2  0  1 -- -- --  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --  1    8    204.55  10.3                                
   83   82 BIEŃKOWSKI      LESZEK          1 -- -- --  5 -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    184.44  10.6                                
   84   83 CZARNAK         PRZEMYSŁAW      7  3  0  0 -- --  0  1 -- -- --  2 -- --  0 -- -- -- -- -- -- --    6    173.52   7.4                                
   85   84 KOSIM           ZENON           5  5 -- --  1  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    8    170.95   8.2                                
   86   86 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5  4  0 --  0 -- --  0 -- -- --  2 -- -- -- -- --  0 -- -- -- --    6    167.63   5.2                                
   87   87 WIERZCHOŁOWSKI  DANIEL          7  3  1 --  1  0  0  1 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    167.08  10.0                                
   88   88 LUBIAK          STEFAN          1  3  4 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- --    9    166.54   9.9                                
   89   89 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6  1 -- --  0  0 --  0 -- -- --  2 --  1 --  0 -- -- --  0 --  0    4    164.37   3.2                                
   90   90 KRUK            MIROSŁAW        3  2  0 --  3  2 --  0 -- -- -- -- --  0 -- -- --  0 -- -- -- --    7    163.98   4.4                                
   91   91 STĘPIEŃ         ROBERT          3  5  0 -- --  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    154.71   5.6                                
   92   95 KACZMARCZYK     STEFAN          6  0  1 --  0  0 --  0 -- -- --  1 --  1 --  0 --  0 --  0 --  1    4    154.16   2.4                                
   93   92 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3  4  2 --  1 -- --  0 -- -- -- -- -- --  0  1 -- -- -- -- --  0    8    145.32   6.5                                
   94   93 ROSTEK          ANDRZEJ         7 -- -- -- --  1 --  0 -- -- --  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    3    144.45   8.3                                
   95   94 JACKIEWICZ      PIOTR           5  2  0 --  0  2 --  1 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0    5    139.51   8.1                                
   96   96 MROCZEK         SŁAWOMIR        3  5  0 --  0 -- --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    6    118.55   7.6                                
   97  105 KRÓL            MAREK           1 --  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 -- -- -- -- --  0 -- -- --  1    3    118.27   4.2                                
   98   97 POLOWIEC        DARIUSZ         3  7  1 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    114.88  13.4                                
   99   98 NIDA            JERZY           4  4  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0    7    102.70   6.4                                
  100   99 PATOKA          LECH            5  1  0 --  0  1 --  0 -- -- --  1 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0    3    101.53   5.8                                
  101  100 ROMAŃSKI        STANISŁAW       3  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7     93.59  34.8                                
  102  101 MACIEJEWSKI     PRZEMYSŁAW      5 --  1 --  0  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     92.80   3.6                                
  103  102 CHAWŁOWSKI      MAREK           2  7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- --  0    7     91.49   8.6                                
  104  103 JAKUBOWSKI      BOGDAN          2  2  1 --  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5     90.65   5.2                                
  105  104 UFNAL JANUSZ i  PRZEMYSŁAW      7  1  1  0  1 --  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     87.76   8.3                                
  106  106 RURKA           STANISŁAW       6  2  3 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0    5     79.99   5.0                                
  107  107 DELUGA          DAWID           4  2  1 --  0  0 --  1 -- -- -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- --    4     74.46   7.7                                
  108  108 JACKIEWICZ      CZESŁAW         5  0  0 --  0  2 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     70.82   2.9                                
  109  109 BOROWSKI        DARIUSZ         4  1  0 --  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     70.71   3.5                                
  110  110 KUCHAREK        SŁAWOMIR        7  0  1  0 --  0 --  0 -- -- --  1 --  0  0 -- -- -- -- -- -- --    2     69.11   8.3                                
  111  111 POWIERŻA        KRZYSZTOF       4  3  0 --  1  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     60.05   8.2                                
  112  112 KOSTKO          MAREK           1  4 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     56.36   9.3                                
  113  113 POWIERŻA        MICHAŁ          2  0  0 --  0  0 -- -- -- -- --  0 --  0 --  0 --  1 -- -- -- --    1     48.67   4.0                                
  114  114 RUDNIK          SZYMON          1  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     48.61  26.7                                
  115  115 BEREZA          GRZEGORZ        1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0    0      0.00   0.0                                
  116  116 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                
  117  117 DĄBROWSKI       ADAM            1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                
  118  118 KOZIOŁ          KAMIL           1  0  0 --  0 -- --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                                
  119  119 KIĆ             TADEUSZ         1 --  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                
  120  120 DAMĘTKA         KAZIMIERZ       7 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                
  121  121 RADZKI          KRZYSZTOF       1 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                
  122  122 KOZIOŁ          RYSZARD         1  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0                                
  123  123 POWIERŻA        PATRYK          2  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0                                
  124  124 DURKA           TADEUSZ         2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                                
  125  125 PYŚK            RADOSŁAW        6  0  0 --  0  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                                

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 21, z dnia 07.07.19 GOSTOMIA 3                               
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    32    5    26   197.52     
              2 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    30    5    22   193.50     
              3 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    20    5    13   190.72     
              4 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    43    5    29   189.87     
              5 PIEKUT          SYLWESTER       1    42    5    25   186.92     
              6 SADOWSKI        PATRYK          3    53    5    32   186.43     
              7 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    21    5     9   181.50     
              8 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    10    5     7   181.23     
              9 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    25    5    15   181.15     
             10 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    28    5    13   180.44     
             11 GIEREJ          DANIEL          7    21    5     8   177.93     
             12 MICHALIK        PAWEŁ           3    21    5     6   175.35     
             13 STAŃCZAK        ROBERT          3     9    4     4   146.33     
             14 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    15    4     7   144.44     
             15 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    11    4     5   137.08     
             16 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    25    3     5   113.23     
             17 WÓJCIK          PIOTR           7     8    3     3   108.49     
             18 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     7    3     3   105.37     
             19 ŁOKIETEK        DANIEL          3    13    3     4   104.12     
             20 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    10    3     3   102.41     
             21 KULESZA         KRZYSZTOF       6    14    2     2    76.36     
             22 FALBA           JAN             2    39    2     8    75.81     
             23 SIWIK           JERZY           5    19    2     2    72.47     
             24 PIEŃCZUK        JACEK           3    15    2     3    72.42     
             25 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1    13    2     2    71.00     
             26 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    12    2     2    68.69     
             27 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     9    2     2    68.30     
             28 ROGALA          ROBERT          1    10    2     2    68.17     
             29 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    18    2     6    67.95     
             30 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    38    1    11    38.80     
             31 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1    37.10     
             32 SUTKOWSKI       JACEK           6    19    1     2    35.24     
             33 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    59    1     5    35.17     
             34 KACZMARCZYK     STEFAN          6     8    1     1    34.18     
             35 LĘGAS           TADEUSZ         1    15    1     2    34.16     
             36 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    19    1     3    33.91     
             37 KRÓL            MAREK           1     4    1     1    33.67     
             38 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     9    1     1    33.52     
             39 ROJEK           RAFAŁ           2    26    1     1    33.23     
             40 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    26    1     1    32.49     
             41 OSMAN           KRZYSZTOF       4     8    1     1    32.44     
             42 KANIEWSKI       MAREK           3    18    0     3     0.00     
             43 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    27    0     7     0.00     
             44 DANIELSKI       PAWEŁ           6    17    0     1     0.00     
             45 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    23    0     4     0.00     
             46 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    18    0     0     0.00     
             47 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    0     0     0.00     
             48 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    22    0     1     0.00     
             49 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    17    0     0     0.00     
             50 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    20    0     1     0.00     
             51 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    15    0     2     0.00     
             52 GRABSKI         MICHAŁ          3    14    0     2     0.00     
             53 KULIGOWSKI      ROBERT          6    13    0     0     0.00     
             54 ONIŚK           PIOTR           7    18    0     2     0.00     
             55 TRYC            ŁUKASZ          4     9    0     2     0.00     
             56 KUKUŁKA         MARIAN          5    19    0     0     0.00     
             57 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    12    0     1     0.00     
             58 PERNACH         ZBIGNIEW        5    64    0     2     0.00     
             59 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     9    0     0     0.00     
             60 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     5    0     1     0.00     
             61 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    22    0     0     0.00     
             62 KALISZ          MARCIN          2     1    0     0     0.00     
             63 LUBIAK          STANISŁAW       6    13    0     0     0.00     
             64 BOK             WIESŁAW         5     6    0     0     0.00     
             65 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5    11    0     0     0.00     
             66 PERGOŁ          PIOTR           4     7    0     0     0.00     
             67 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6     4    0     0     0.00     
             68 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3    14    0     0     0.00     
             69 JACKIEWICZ      PIOTR           5     6    0     0     0.00     
             70 NIDA            JERZY           4     4    0     0     0.00     
             71 PATOKA          LECH            5     4    0     0     0.00     
             72 CHAWŁOWSKI      MAREK           2    13    0     0     0.00     
             73 RURKA           STANISŁAW       6     2    0     0     0.00     
             74 BEREZA          GRZEGORZ        1    16    0     0     0.00     
             75 KOZIOŁ          RYSZARD         1     7    0     0     0.00     
             76 POWIERŻA        PATRYK          2     2    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 21, z dnia 07.07.19 GOSTOMIA 3                               
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    30    3    19   58.869     
              2 BARANOWSKI      TEAM            1    32    3    25   64.984     
              3 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    20    3    13  182.721     
              4 STAŃCZAK        ROBERT          3     9    3     4  258.409     
              5 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    25    3    14  288.227     
              6 SADOWSKI        PATRYK          3    53    3    29  295.872     
              7 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    43    3    25  321.866     
              8 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7    10    3     7  352.447     
              9 WÓJCIK          PIOTR           7     8    3     3  360.856     
             10 BUDZIŃSKI       MARIAN          2    15    3     7  371.559     
             11 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    21    3     7  376.147     
             12 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    28    3     9  389.144     
             13 GIEREJ          DANIEL          7    21    3     6  393.731     
             14 ŁOKIETEK        DANIEL          3    13    3     4  496.942     
             15 PIEKUT          SYLWESTER       1    42    2    19  182.722     
             16 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1    13    2     2  282.110     
             17 KULESZA         KRZYSZTOF       6    14    1     2   48.930     
             18 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7    11    1     3   53.517     
             19 FALBA           JAN             2    39    1     7   87.156     
             20 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1   90.979     
             21 ROGALA          ROBERT          1    10    1     1  136.850     
             22 SUTKOWSKI       JACEK           6    19    1     1  149.083     
             23 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    25    1     5  152.141     
             24 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     9    1     1  164.373     
             25 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    10    1     2  178.135     
             26 MICHALIK        PAWEŁ           3    21    1     4  184.251     
             27 PIEŃCZUK        JACEK           3    15    1     2  193.425     
             28 KRÓL            MAREK           1     4    1     1  198.012     
             29 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    38    0     6    0.000     
             30 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    59    0     2    0.000     
             31 KANIEWSKI       MAREK           3    18    0     0    0.000     
             32 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    27    0     6    0.000     
             33 SIWIK           JERZY           5    19    0     2    0.000     
             34 DANIELSKI       PAWEŁ           6    17    0     0    0.000     
             35 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    18    0     4    0.000     
             36 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    23    0     3    0.000     
             37 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    26    0     0    0.000     
             38 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    18    0     0    0.000     
             39 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     9    0     0    0.000     
             40 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    22    0     1    0.000     
             41 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5    17    0     0    0.000     
             42 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6    20    0     0    0.000     
             43 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3    15    0     0    0.000     
             44 GRABSKI         MICHAŁ          3    14    0     2    0.000     
             45 KULIGOWSKI      ROBERT          6    13    0     0    0.000     
             46 OSMAN           KRZYSZTOF       4     8    0     0    0.000     
             47 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7    12    0     1    0.000     
             48 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     7    0     2    0.000     
             49 ONIŚK           PIOTR           7    18    0     1    0.000     
             50 TRYC            ŁUKASZ          4     9    0     1    0.000     
             51 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     9    0     0    0.000     
             52 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    19    0     3    0.000     
             53 KUKUŁKA         MARIAN          5    19    0     0    0.000     
             54 LĘGAS           TADEUSZ         1    15    0     2    0.000     
             55 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    12    0     1    0.000     
             56 PERNACH         ZBIGNIEW        5    64    0     0    0.000     
             57 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     9    0     0    0.000     
             58 ROJEK           RAFAŁ           2    26    0     0    0.000     
             59 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     5    0     1    0.000     
             60 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    22    0     0    0.000     
             61 KALISZ          MARCIN          2     1    0     0    0.000     
             62 LUBIAK          STANISŁAW       6    13    0     0    0.000     
             63 BOK             WIESŁAW         5     6    0     0    0.000     
             64 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5    11    0     0    0.000     
             65 PERGOŁ          PIOTR           4     7    0     0    0.000     
             66 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6     4    0     0    0.000     
             67 KACZMARCZYK     STEFAN          6     8    0     1    0.000     
             68 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3    14    0     0    0.000     
             69 JACKIEWICZ      PIOTR           5     6    0     0    0.000     
             70 NIDA            JERZY           4     4    0     0    0.000     
             71 PATOKA          LECH            5     4    0     0    0.000     
             72 CHAWŁOWSKI      MAREK           2    13    0     0    0.000     
             73 RURKA           STANISŁAW       6     2    0     0    0.000     
             74 BEREZA          GRZEGORZ        1    16    0     0    0.000     
             75 KOZIOŁ          RYSZARD         1     7    0     0    0.000     
             76 POWIERŻA        PATRYK          2     2    0     0    0.000     

 
                                                                                                                                                                
                                     Punktacja Główna [1]                                                                                                       
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                 Wyniki z lotow: 1,2,4,5,7,8,9,10,11,12,13,15,16,17,18,19,20                                                                                    
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0  10    422.680  3975.960                                                                       
        2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  0   9    166.480  3800.630                                                                       
        3 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-14        G  0   9    231.700  3968.990                                                                       
        4 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-16-       G  1   9    409.220  3209.050                                                                       
        5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-15--      G  0   9    581.630  3921.430                                                                       
        6 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-17        G  0   9    592.560  3495.850                                                                       
        7 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-250-16-       G  0   9    636.910  3505.740                                                                       
        8 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-15-       G  0   9    654.240  3298.720                                                                       
        9 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-14--      G  0   9    763.960  3495.850                                                                       
       10 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  0   9    877.510  3288.810                                                                       
       11 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   8    178.370  3097.480                                                                       
       12 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   8    231.350  2954.320                                                                       
       13 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-16-       G  1   8    344.470  3190.490                                                                       
       14 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-18--         0   8    349.130  3382.260                                                                       
       15 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   8    367.050  2813.780                                                                       
       16 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   8    374.060  2954.320                                                                       
       17 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-16-       G  0   8    420.620  2827.680                                                                       
       18 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   8    424.560  2954.320                                                                       
       19 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  1   8    522.240  3330.620                                                                       
       20 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-16-       G  1   8    577.940  3250.470                                                                       
       21 KOWALCZYK       ARKADIUSZ      1 PL-0473-14       G  0   8    689.540  3283.210                                                                       
       22 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-15           1   8    767.690  3801.040                                                                       
       23 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY        5 PL-003-15-       G  0   8   1002.710  3382.090                                                                       
       24 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-176-15--      G  0   7    113.440  2411.280                                                                       
       25 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-15        G  0   7    229.590  2923.430                                                                       
       26 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-003-17-       G  0   7    242.950  2693.490                                                                       
       27 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    264.220  2538.510                                                                       
       28 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-17        G  0   7    308.560  2159.820                                                                       
       29 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    308.870  2234.120                                                                       
       30 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-       G  0   7    322.430  2924.140                                                                       
       31 RĘBOWSKI        MARIUSZ        6 PL-03-18--       G  0   7    354.900  3010.620                                                                       
       32 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   7    391.330  2842.190                                                                       
       33 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-          0   7    394.690  2411.280                                                                       
       34 ŁOKIETEK        DANIEL         3 PL-003-17        G  1   7    401.860  2413.180                                                                       
       35 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-16-       G  0   7    403.490  3109.990                                                                       
       36 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-14--      G  0   7    471.170  2582.210                                                                       
       37 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-478-18-          0   7    491.290  2606.880                                                                       
       38 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-473-16-       G  0   7    507.610  3111.300                                                                       
       39 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-       G  0   7    520.850  2476.260                                                                       
       40 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-473-16-       G  0   7    544.570  2636.880                                                                       
       41 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    546.110  2538.510                                                                       
       42 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-17---     G  1   7    580.000  2174.880                                                                       
       43 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-15        G  1   7    583.180  3233.490                                                                       
       44 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-18--         0   7    594.180  2789.250                                                                       
       45 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-15        G  0   7    595.160  2577.950                                                                       
       46 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-17--      G  1   7    595.640  2621.900                                                                       
       47 ŁOKIETEK        DANIEL         3 PL-003-15-       G  0   7    628.790  2693.400                                                                       
       48 RĘBOWSKI        MARIUSZ        6 PL-03-18--       G  0   7    655.250  2566.740                                                                       
       49 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-16        G  0   7    690.580  2608.420                                                                       
       50 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-16        G  1   7    701.430  2608.420