PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 23                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GODENSTORF 2 z dnia 15.07.19                     
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:14:21.0 N 10:05:14.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  776.709 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   61                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   597                           
      5.Ilość konkursów.......................:  120                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1269.55                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   968.65                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,40,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,05,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:3 godz. 25 min.  5 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  80.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ SEKCJA ŁOCHÓW           │    8   │   97   │   30  │30.93│      
          │ 02 │ SEKCJA WYSZKÓW          │   10   │  105   │   17  │16.19│      
          │ 03 │ SEKCJA TŁUSZCZ          │   13   │  133   │   21  │15.79│      
          │ 04 │ SEKCJA MOSTÓWKA         │    5   │   60   │   14  │23.33│      
          │ 05 │ SEKCJA KĄTY BORUCZA     │    5   │   29   │    5  │17.24│      
          │ 06 │ SEKCJA KURPIE BIAŁE     │   10   │  101   │   16  │15.84│      
          │ 07 │ SEKCJA OGRODNIKI        │   10   │   72   │   17  │23.61│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   61   │  597   │  120  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 23. Lot do MP w kat.C, M.                                                                                  
                                     z lotu GODENSTORF 2, w dniu 15.07.19                                                                                       
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                
   1 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 16:40:45     1269.55   1.68  30- 10-  3  775.380  80.000   1.675  80.00                                 
   2 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM 16:53:18     1266.39   3.35  10-  3-  3  789.340  79.870   3.350  79.89                                 
   3 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-473-16-        GCM 16:54:22     1261.47   5.03   5-  3-  3  787.620  79.730   5.025  79.79                                 
   4 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            17:05:19     1225.37   6.70  15-  6-  3  778.500  79.600                                                
   5 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-003-17-        GSM 17:18:55     1216.40   8.38   2  <  53>  789.340  79.460          79.57                                 
   6 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         G   17:07:22     1209.10  10.05  15-  7-  3  770.640  79.330                                                
   7 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       G   17:17:23     1197.71  11.73   2  <  10>  775.380  79.190                                                
   8 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17-        GCM 17:33:07     1193.98  13.40   8-  3-  3  791.750  79.060  13.400  79.25                                 
   9 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-373-17         GSM 17:15:07     1191.96  15.08  14-  3-  3  768.950  78.920          79.14                                 
  10 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GSM 17:22:12     1188.87  16.75   3  <  11>  775.380  78.790          79.03                                 
  11 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-478-18-            17:27:20     1179.58  18.43   4  <  19>  775.380   0.000                                                
  12 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-17-        GCM 17:40:25     1174.82  20.10   2  <  63>  787.620  78.520  20.101  78.82                                 
  13 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 17:25:49     1169.40  21.78  23-  4-  3  766.910  78.390  21.776  78.71                                 
  14 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 17:36:56     1167.61  23.45   5-  3-  3  778.720  78.250  23.451  78.60                                 
  15 CHAWŁOWSKI MAREK           2 PL-003-16-        GCM 17:27:42     1167.30  25.13   7-  1-  1  767.730  78.120  25.126  78.50                                 
  16 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         GCM 17:28:49     1166.99  26.80  31-  9-  3  768.830  77.980  26.801  78.39                                 
  17 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-14         GCM 17:38:08     1165.19  28.48   2  <  18>  778.500  77.850  28.476  78.28                                 
  18 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             17:38:26     1164.66  30.15   3  <  23>  778.500  77.710                                                
  19 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 17:36:06     1164.06  31.83   5  <  33>  775.380   0.000  31.826  78.07                                 
  20 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        GCM 17:40:28     1161.65  33.50  12-  5-  3  778.850  77.450  33.501  77.96                                 
  21 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-15         G   17:34:32     1154.06  35.18   2  <  46>  766.910  77.310                                                
  22 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         GCM 17:36:54     1153.02  36.85   2  <  30>  768.950  77.180  36.851  77.74                                 
  23 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 17:45:21     1152.74  38.53   4  <  64>  778.500   0.000  38.526  77.64                                 
  24 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GSM 17:58:06     1150.63  40.20   2  <  96>  791.750  76.910          77.53                                 
  25 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-16-        GCM 17:48:22     1147.93  41.88   2  <  70>  778.720  76.770  41.876  77.42                                 
  26 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-15-        G   17:42:58     1145.93  43.55  20-  3-  3  771.170  76.640                                                
  27 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         GSM 17:45:15     1138.59  45.23   2  <  36>  768.830  76.500          77.21                                 
  28 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-15-        GSM 17:46:00     1135.75  46.90  10-  3-  3  767.770  76.370          77.10                                 
  29 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17         G   17:55:43     1132.35  48.58  23-  4-  3  776.470  76.240                                                
  30 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GCM 17:49:21     1131.89  50.25   3          768.950  76.100  50.251  76.89                                 
  31 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-16--        GSM 17:54:50     1131.63  51.93  18-  5-  3  774.980  75.970          76.78                                 
  32 CZARNOGÓRSKI MARCIN        7 PL-473-16-        GCM 18:08:52     1129.46  53.60   3-  1-  1  789.340  75.830  53.601  76.67                                 
  33 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       G   17:58:41     1125.89  55.28   6  <  38>  775.380   0.000                                                
  34 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GSM 17:54:51     1125.02  56.95  14-  1-  1  770.470  75.560          76.46                                 
  35 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GSM 18:00:41     1124.21  58.63   2  <  68>  776.470  75.430          76.35                                 
  36 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-13         GCM 17:58:15     1117.08  60.30   3  <  39>  768.830  75.290  60.302  76.24                                 
  37 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        GCM 17:59:11     1115.77  61.98  11-  6-  3  768.970  75.160  61.977  76.13                                 
  38 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-466-14         GCM 18:06:57     1112.53  63.65   7  <  51>  775.380   0.000  63.652  76.03                                 
  39 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-15         G   18:02:09     1110.79  65.33   4  <  40>  768.830   0.000                                                
  40 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-12--       G   18:02:30     1110.22  67.00   5  <  49>  768.830   0.000                                                
  41 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GCM 18:02:09     1109.02  68.68   7-  2-  2  767.610  74.620  68.677  75.70                                 
  42 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GSM 18:27:54     1107.54  70.35   8-  3-  3  795.100  74.490          75.60                                 
  43 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-15-         GSM 18:11:25     1104.88  72.03   2  <  55>  774.980  74.350          75.49                                 
  44 MAKOWSKI ZBIGNIEW          5 PL-003-15-        G   18:23:15     1104.59  73.70  13-  3-  3  787.850  74.220                                                
  45 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-003-17-        GSM 18:30:58     1102.83  75.38   2  <  80>  795.100  74.080          75.28                                 
  46 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-103-15-        GSM 18:05:41     1102.38  77.05   3  <  90>  766.910  73.950          75.17                                 
  47 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-16-        GCM 18:16:51     1101.86  78.73   2  <  79>  778.850  73.820  78.727  75.06                                 
  48 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-12--        GCM 18:06:47     1101.65  80.40   2          767.610  73.680  80.402  74.95                                 
  49 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-14         GSM 18:08:02     1101.42  82.08   6  <  86>  768.830   0.000          74.85                                 
  50 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-14--        GCM 18:10:46     1097.33  83.75   2  <  74>  768.970  73.410  83.752  74.74                                 
  51 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-13         GCM 18:18:44     1094.04  85.43   8  < 111>  775.380   0.000          74.63                                 
  52 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GSM 18:20:59     1093.96  87.10   8-  2-  2  777.790  73.140          74.52                                 
  53 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-15--       GCM 18:31:58     1093.32  88.78   3          789.340  73.010  88.777  74.42                                 
  54 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-003-13-        GCM 18:29:54     1093.19  90.45   3-  2-  2  786.990  72.870  90.452  74.31                                 
  55 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-14-         G   18:18:57     1093.14  92.13   3  <  57>  774.980  72.740                                                
  56 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0473-14        GCM 18:33:28     1092.20  93.80  10-  6-  3  790.170  72.610  93.802  74.09                                 
  57 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-16-         GCM 18:19:46     1091.88  95.48   4  <  81>  774.980   0.000  95.477  73.99                                 
  58 ŁOTARSKI SYLWESTER         7 PL-473-15-        GCM 18:31:22     1090.97  97.15   2          786.990  72.340  97.152  73.88                                 
  59 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 18:39:03     1083.84  98.83   2  <  62>  790.170  72.200  98.827  73.77                                 
  60 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-09         GCM 18:19:12     1082.59 100.50   2  <  69>  767.770  72.070 100.503  73.66                                 
  61 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-14         G   18:22:44     1081.99 102.18   2  <  76>  771.170  71.930                                                
  62 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 18:41:50     1079.71 103.85   3  <  87>  790.170  71.800          73.45                                 
  63 CZARNOGÓRSKI ŁUKASZ        7 PL-003-18         GCM 18:40:40     1077.95 105.53   3          787.620  71.660 105.528  73.34                                 
  64 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 18:33:29     1076.04 107.20   5  < 107>  778.500   0.000 107.203  73.23                                 
  65 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         G   18:27:07     1074.64 108.88   2  <  72>  770.640  71.390                                                
  66 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-16         GSM 18:26:18     1074.61 110.55   9-  3-  3  769.740  71.260          73.02                                 
  67 KALINOWSKI PAWEŁ i KAROL   3 PL-003-15-        G   18:37:25     1074.08 112.23  11-  1-  1  781.300  71.130                                                
  68 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        G   18:33:24     1073.36 113.90   3  <  89>  776.470  70.990                                                
  69 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-13         GCM 18:25:53     1072.48 115.58   3          767.770  70.860 115.578  72.70                                 
  70 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 18:37:26     1070.50 117.25   3          778.720  70.720 117.253  72.59                                 
  71 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-16-         GCM 18:29:05     1066.62 118.93   6-  1-  1  766.990  70.590 118.928  72.48                                 
  72 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-16         GCM 18:32:36     1066.48 120.60   3  < 113>  770.640  70.450 120.603  72.38                                 
  73 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        G   18:37:10     1065.38 122.28  19-  4-  3  774.710  70.320                                                
  74 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-15-         GSM 18:33:40     1062.60 123.95   3  <  83>  768.970  70.180          72.16                                 
  75 KUCZYŃSKI TOMASZ           2 PL-03-15-         GCM 18:37:02     1061.07 125.63   4-  1-  1  771.430  70.050 125.628  72.05                                 
  76 KANIEWSKI MAREK            3 PL-003-13         G   18:37:27     1060.10 127.30   3          771.170  69.920                                                
  77 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-406-15-        GSM 18:42:42     1057.54 128.98   9-  2-  2  774.860  69.780          71.84                                 
  78 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GSM 18:46:25     1056.18 130.65   2          777.790  69.650          71.73                                 
  79 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 18:47:43     1055.76 132.33   3  <  84>  778.850  69.510 132.328  71.62                                 
  80 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GCM 19:03:13     1055.61 134.00   3          795.100  69.380 134.003  71.52                                 
  81 PUŁAWSKI SYLWESTER         2 PL-03-14-         GCM 18:44:57     1054.47 135.68   5          774.980   0.000 135.678  71.41                                 
  82 ZAWADZKI WŁADYSŁAW         5 PL-003-16         GCM 18:51:00     1053.87 137.35   8-  1-  1  780.920  69.110 137.353  71.30                                 
  83 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        GCM 18:40:07     1053.22 139.03   4  <  94>  768.970   0.000 139.028  71.19                                 
  84 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-12-            18:51:09     1050.87 140.70   4  < 116>  778.850   0.000                                                
  85 SZOŁKOWSKI TADEUSZ         3 PL-003-13         GSM 18:44:04     1049.54 142.38   6-  1-  1  770.430  68.710          70.98                                 
  86 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-13         G   18:44:51     1046.24 144.05   7  <  95>  768.830   0.000                                                
  87 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17            M 19:10:00     1039.70 145.73   4  < 100>  790.170   0.000                                                
  88 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GSM 18:51:39     1038.94 147.40  10-  1-  1  770.530  68.300          70.66                                 
  89 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GCM 18:59:29     1036.01 149.08   4          776.470   0.000 149.079  70.55                                 
  90 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 18:51:34     1034.18 150.75   4          766.910   0.000 150.754  70.44                                 
  91 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GSM 19:02:06     1030.06 152.43   2  <  97>  774.710  67.900          70.34                                 
  92 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 19:18:50     1026.23 154.10   7-  2-  2  789.000  67.760 154.104  70.23                                 
  93 KOWALCZYK SYLWESTER        6 PL-003-12-        GCM 19:11:18     1017.81 155.78   2          774.860  67.630 155.779  70.12                                 
  94 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-11--        G   19:07:25     1015.25 157.45   5  < 110>  768.970   0.000                                                
  95 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         G   19:07:18     1015.23 159.13   8  < 102>  768.830   0.000                                                
  96 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        GCM 19:29:58     1015.11 160.80   3          791.750  67.230 160.804  69.80                                 
  97 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 19:14:31     1013.33 162.48   3  <  99>  774.710  67.090 162.479  69.69                                 
  98 ŁUKASIEWICZ KAZIMIERZ      6 PL-003-17         GCM 19:11:05     1012.04 164.15   3-  1-  1  770.250  66.960 164.154  69.58                                 
  99 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-17-         GCM 19:18:14     1008.43 165.83   4          774.710   0.000 165.829  69.48                                 
 100 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 19:34:53     1006.74 167.50   5  < 105>  790.170   0.000 167.504  69.37                                 
 101 LUBIAK STANISŁAW           6 PL-03-18--        GSM 19:15:48     1006.43 169.18  14-  1-  1  770.720  66.550          69.26                                 
 102 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-16-        GSM 19:15:26     1004.44 170.85   9          768.830   0.000          69.15                                 
 103 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-14         GSM 19:16:25     1004.34 172.53   2  < 109>  769.740  66.290          69.05                                 
 104 KRAWCZYK DARIUSZ           3 PL-003-17         GSM 19:15:42     1003.44 174.20   7-  1-  1  768.330  66.150          68.94                                 
 105 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17            M 19:37:59     1002.78 175.88   6          790.170   0.000                                                
 106 MAKOWSKI ZBIGNIEW          5 PL-003-14-        GSM 19:36:06     1002.23 177.55   2  < 115>  787.850  65.880          68.72                                 
 107 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            19:26:57     1002.00 179.23   6          778.500   0.000                                                
 108 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 19:37:59     1001.29 180.90   2          789.000  65.610 180.905  68.51                                 
 109 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-15--       GSM 19:19:42     1000.05 182.58   3          769.740  65.480          68.40                                 
 110 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        GSM 19:19:55      998.77 184.25   6          768.970   0.000          68.30                                 
 111 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GSM 19:26:31      998.54 185.93   9  < 118>  775.380   0.000                                                
 112 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GCM 19:40:51      998.04 187.60   5-  1-  1  789.300  65.080 187.605  68.08                                 
 113 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         G   19:22:28      997.64 189.28   4  < 114>  770.640   0.000                                                
 114 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-12--       GSM 19:24:35      994.91 190.95   5  < 119>  770.640   0.000          67.87                                 
 115 MAKOWSKI ZBIGNIEW          5 PL-003-17-        G   19:44:01      992.23 192.63   3          787.850  64.670                                                
 116 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 19:44:04      980.84 194.30   5          778.850   0.000          67.65                                 
 117 ROGALA ROBERT              1 PL-0255-16        GCM 20:05:50      972.07 195.98   7-  1-  1  793.050  64.400 195.980  67.54                                 
 118 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-16-        GSM 19:48:28      971.09 197.65  10          775.380   0.000                                                
 119 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         GSM 19:43:38      971.03 199.33   6  < 120>  770.640   0.000          67.33                                 
 120 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-406-16         G   19:45:35      968.65 201.01   7          770.640   0.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 121 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-13-            19:49:31      961.62   0.00  10          768.830   0.000                                                
 122 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-17         GSM 19:52:26      958.27   0.00   4          768.950   0.000          67.01                                 
 123 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-15             19:50:38      957.88   0.00   5          766.910   0.000                                                
 124 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-13-         GSM 19:53:01      955.91   0.00   3          767.610   0.000          66.79                                 
 125 BARANOWSKI TEAM            1 PL-385-15-            20:09:01      950.53   0.00   7          778.500   0.000                                                
 126 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-15---       GCM 20:00:32      947.04   0.00   4          767.610   0.000          66.58                                 
 127 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 20:13:04      945.85   0.00   8          778.500   0.000          66.47                                 
 128 WÓJCIK PIOTR               7 PL-473-17         GCM 20:29:51      943.85   0.00   6-  0-  0  792.690   0.000          66.36                                 
 129 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        GSM 20:12:49      943.67   0.00   5          776.470   0.000          66.26                                 
 130 BOK WIESŁAW                5 PL-003-18         GCM 20:34:41      941.36   0.00   1-  0-  0  795.150   0.000          66.15                                 
 131 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-16-        G   20:09:14      938.48   0.00  11          768.830   0.000                                                
 132 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-16-        GCM 20:09:42      935.60   0.00   6          766.910   0.000          65.93                                 
 133 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-14-        GCM 20:14:04      931.68   0.00   4          767.770   0.000          65.83                                 
 134 DŁUSKI KRZYSZTOF i KAM.    7 PL-473-16-        GCM 20:36:15      928.18   0.00  13-  0-  0  785.470   0.000          65.72                                 
 135 GMUR SEBASTIAN             7 PL-0473-14        GCM 20:38:07      923.80   0.00   9-  0-  0  783.490   0.000          65.61                                 
 136 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-15         G   20:32:26      912.63   0.00  12          768.830   0.000                                                
 137 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-15         GCM 20:32:50      912.20   0.00  13          768.830   0.000                                                
 138 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-13-         GCM 20:31:02      912.19   0.00   5-  0-  0  767.180   0.000          65.29                                 
 139 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-473-16-        GSM 20:55:53      911.21   0.00   3          789.000   0.000          65.18                                 
 140 KĄDZIELA DARIUSZ           7 PL-003-17-        GCM 20:56:15      910.82   0.00   4          789.000   0.000          65.07                                 
 141 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-14-        GSM 20:38:20      907.36   0.00   4          769.740   0.000          64.97                                 
 142 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-17-         GSM 20:38:08      906.66   0.00   7          768.970   0.000                                                
 143 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-18         G   20:42:19      899.80   0.00   7          766.910   0.000                                                
 144 FALBA JAN                  2 PL-03-17-         GCM 20:47:20      897.33   0.00  17-  0-  0  769.310   0.000          64.64                                 
 145 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-13-        GSM 20:49:17      893.73   0.00  10-  0-  0  767.970   0.000          64.54                                 
 146 STAŃCZAK ROBERT            3 PL-03-17-         GCM 20:54:43      887.48   0.00   6-  0-  0  767.420   0.000          64.43                                 
 147 KULESZA KRZYSZTOF          6 PL-406-15-        GCM 20:56:11      886.61   0.00   2          767.970   0.000          64.32                                 
 148 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 21:30:09      865.10   0.00   4          778.720   0.000          64.21                                 
 149 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GSM  4:38:55  2    803.84   0.00   6          778.850   0.000          64.11                                
 150 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         GSM  4:42:52  2    792.13   0.00   8          770.640   0.000          64.00                                
 ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                              
 151 MAKOWSKI ZBIGNIEW          5 PL-003-13         G    5:04:42  2    792.05   0.00   4          787.850   0.000                                               
 152 REJNUŚ MIROSŁAW            2 PL-03-16--        GSM  4:46:41  2    787.33   0.00   8          768.970   0.000                                               
 153 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM  5:20:37  2    781.05   0.00   4          789.340   0.000                                               
 154 JABŁOŃSKI ROBERT           1 PL-357-14-        GCM  5:12:25  2    780.30   0.00  11-  0-  0  782.190   0.000                                               
 155 CZARNOGÓRSKI PIOTR i JARE  7 PL-473-16-        GCM  5:23:47  2    778.61   0.00   5          789.340   0.000                                               
 156 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-14--        GCM  4:58:23  2    776.63   0.00   5          767.610   0.000                                               
 157 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--            5:20:10  2    767.58   0.00  11          775.380   0.000                                               
 158 KŁÓSEK ANDRZEJ             7 PL-473-16-        GCM  5:46:00  2    767.47   0.00   4          795.100   0.000                                               
 159 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GSM  5:14:31  2    767.07   0.00   2          770.530   0.000                                               
 160 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GCM  5:40:12  2    767.01   0.00   7          790.170   0.000                                               
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 23, z dnia 15.07.19 GODENSTORF 2                             
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    30    3    10   237.98     
              2 BARANOWSKI      TEAM            1    15    3     6   235.16     
              3 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    10    3     3   232.34     
              4 MICHALIK        PAWEŁ           3    14    3     3   232.20     
              5 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7     5    3     3   229.91     
              6 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    31    3     9   229.77     
              7 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    23    3     4   229.65     
              8 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     5    3     3   225.74     
              9 GIEREJ          DANIEL          7     8    3     3   223.20     
             10 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    18    3     5   223.06     
             11 SADOWSKI        PATRYK          3    23    3     4   222.66     
             12 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    3     7   221.17     
             13 PIEKUT          SYLWESTER       1    12    3     5   220.78     
             14 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    10    3     3   219.30     
             15 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    11    3     6   218.75     
             16 KANIEWSKI       MAREK           3    20    3     3   218.49     
             17 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7     8    3     3   217.95     
             18 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    10    3     6   216.61     
             19 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    19    3     4   205.31     
             20 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    13    3     3   204.77     
             21 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3     9    3     3   203.03     
             22 PIEŃCZUK        JACEK           3     7    2     2   148.30     
             23 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7     3    2     2   145.21     
             24 ŁOKIETEK        DANIEL          3     8    2     2   142.79     
             25 KOWALCZYK       SYLWESTER       6     9    2     2   137.41     
             26 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     7    2     2   133.37     
             27 CHAWŁOWSKI      MAREK           2     7    1     1    78.12     
             28 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1    75.83     
             29 SUTKOWSKI       JACEK           6    14    1     1    75.56     
             30 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    11    1     1    71.13     
             31 GÓRECKI         MIROSŁAW        3     6    1     1    70.59     
             32 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2     4    1     1    70.05     
             33 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5     8    1     1    69.11     
             34 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3     6    1     1    68.71     
             35 TRYC            ŁUKASZ          4    10    1     1    68.30     
             36 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6     3    1     1    66.96     
             37 LUBIAK          STANISŁAW       6    14    1     1    66.55     
             38 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     7    1     1    66.15     
             39 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     5    1     1    65.08     
             40 ROGALA          ROBERT          1     7    1     1    64.40     
             41 KOZIOŁ          RYSZARD         1     6    0     0     0.00     
             42 GMUR            SEBASTIAN       7     9    0     0     0.00     
             43 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3     8    0     0     0.00     
             44 FALBA           JAN             2    17    0     0     0.00     
             45 POWIERŻA        PATRYK          2     7    0     0     0.00     
             46 POWIERŻA        MICHAŁ          2     9    0     0     0.00     
             47 KONCEWICZ       WALDEMAR        3     8    0     0     0.00     
             48 PATOKA          LECH            5     2    0     0     0.00     
             49 BOK             WIESŁAW         5     1    0     0     0.00     
             50 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             51 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     5    0     0     0.00     
             52 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     5    0     0     0.00     
             53 BUDZIŃSKI       MARIAN          2     4    0     0     0.00     
             54 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    11    0     0     0.00     
             55 STAŃCZAK        ROBERT          3     6    0     0     0.00     
             56 KULESZA         KRZYSZTOF       6    10    0     0     0.00     
             57 RURKA           STANISŁAW       6     4    0     0     0.00     
             58 KACZMARCZYK     STEFAN          6     5    0     0     0.00     
             59 KULIGOWSKI      ROBERT          6     8    0     0     0.00     
             60 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    13    0     0     0.00     
             61 WÓJCIK          PIOTR           7     6    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│17│18│19│20│konk.│punkty │Wkł.%│                                   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                   
    1    1 BARANOWSKI      TEAM            1  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3   70   2883.82  56.6                          
    2    2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4  7 --  7  0  7 --  7 --  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3   70   2874.33  43.8                          
    3    3 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7 --  3   70   2841.85  47.7                          
    4    4 SADOWSKI        PATRYK          3  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3   70   2831.32  38.6                          
    5    5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3   70   2793.41  46.1                          
    6    6 PIEKUT          SYLWESTER       1  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3   70   2770.79  42.4                          
    7    8 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7 --  3   70   2724.36  32.7                          
    8    9 GIEREJ          DANIEL          7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  6 --  3   69   2675.92  33.1                          
    9    7 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7 --  0   67   2534.04  36.9                          
   10   11 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  3 --  1 --  7 --  3   66   2482.36  47.4                          
   11   12 MICHALIK        PAWEŁ           3  7 --  5 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  4 --  3 --  4 --  3   64   2465.42  22.0                          
   12   10 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5  7 --  2 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  6 -- --   61   2327.78  23.8                          
   13   13 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7  7 --  5 --  5 --  5  0  7 --  5 --  4  0  7 --  5 --  3 --  3 --  3   59   2302.85  29.1                          
   14   14 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  4 --  3 --  3 --  2 --  3   60   2297.27  18.1                          
   15   16 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6  7 --  7 --  7 --  5 --  4 --  5 --  5 --  1 --  5 --  3 --  5 --  3   57   2222.84  24.2                          
   16   15 ŁOKIETEK        DANIEL          3  7 --  7 --  7 --  5 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  0 --  4 --  2   61   2204.64  40.8                          
   17   19 PIEŃCZUK        JACEK           3  7 --  7 --  7 --  7 --  6 --  5 --  4  0  3 --  4 --  3 --  2 --  2   57   2086.88  22.9                          
   18   20 GODLEŚ          MIROSŁAW        4  7 --  7 --  7 --  4 --  7 --  5 --  2 --  4 --  2 --  3 --  7 --  3   58   2079.84  26.0                          
   19   21 KANIEWSKI       MAREK           3  6 -- -- --  7 --  6 --  5 --  5 --  5 --  4 --  5 --  3 --  0 --  3   49   2018.15  22.7                          
   20   17 FALBA           JAN             2  7 --  7 --  7 --  7 --  4 --  5 --  5 --  7 --  3 --  0 --  7 --  0   59   1959.98  12.6                          
   21   18 BOROWSKI        PIOTR           4  7 --  7  0  7 --  7 --  7 --  3 --  5  0  7 --  5 --  1 -- -- -- --   56   1952.08  30.2                          
   22   23 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3  6 --  7 --  7 --  7 --  3 --  5 --  3  0  5 --  0 --  2 --  6 --  3   54   1886.00  17.9                          
   23   22 TRYC            STANISŁAW       1  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  4 --  3 -- -- -- -- -- --   52   1751.26  28.4                          
   24   26 DANIELSKI       PAWEŁ           6  7 --  7 --  0 --  7 --  2 --  5 --  5 --  0 --  2 --  3 --  0 --  3   41   1611.81  16.5                          
   25   28 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2  7 --  4  0  5 --  7 --  5 --  5 --  3  0  0 --  1 --  1 --  4 --  3   45   1598.31  13.6                          
   26   30 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1  5 --  3 --  3 --  6 --  5 --  5 --  3  0 -- --  3 --  1 --  2 --  3   39   1526.30  25.3                          
   27   24 SIWIK           JERZY           5  7 --  0 --  2 --  7 --  7 --  5 --  5 -- -- --  5 -- -- --  2 -- --   40   1523.05  22.0                          
   28   32 REJNUŚ          MIROSŁAW        2  6 --  7 --  7 --  5 --  3 --  5 --  0 --  1 --  0 --  3 --  3 --  3   43   1456.16  15.4                          
   29   27 SUTKOWSKI       JACEK           6  5 --  4 --  4 --  5 --  3 --  4 --  1 --  2 --  5 --  3 --  1 --  1   38   1451.30  15.1                          
   30   29 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2  7 --  7  0  7 --  4 --  3 --  5 --  4  0  2 --  2 --  1 -- -- --  1   43   1417.92  24.4                          
   31   25 BUDZIŃSKI       MARIAN          2  7 --  7 --  7 --  7 --  4 --  3 --  3 --  2 --  0 -- -- --  7 --  0   47   1416.21  22.4                          
   32   34 KOWALCZYK       SYLWESTER       6  6 -- -- --  1 --  5 --  3 --  4 --  3 --  3 --  2 --  3 --  0 --  2   32   1287.06  10.6                          
   33   31 KULESZA         KRZYSZTOF       6 -- --  3 --  4 --  6 --  1 --  5 --  3 --  3 --  4 --  1 --  2 --  0   32   1273.78  15.1                          
   34   36 KĄDZIELA        DARIUSZ         7  7 --  6  0  4 --  7  0  0 --  4 --  0  0  3 --  1 --  3 --  0 --  2   37   1250.70  19.3                          
   35   33 GÓRECKI         MIROSŁAW        3  7 --  3 --  7 --  5 --  7 --  2 --  3  0  3 --  1 -- -- --  0 --  1   39   1227.12  18.8                          
   36   35 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5  4 --  2 --  6 --  7 --  1 --  5 --  0 -- -- --  2 --  3 --  1 --  1   32   1208.83  20.4                          
   37   37 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3  7 --  4 --  6 --  4 --  2 --  3 --  2  0  3 --  1 --  2 --  1 --  1   36   1183.93  11.9                          
   38   38 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5  7 --  0 --  2 --  7 --  3 --  5 --  2 -- -- --  3 --  1 --  0 --  1   31   1168.20  18.1                          
   39   39 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6  3 --  5 --  0 --  2 --  2 --  5 --  5 --  0 --  1 --  3 --  0 -- --   26   1074.33   9.2                          
   40   40 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3  7 --  5 --  4 --  2 --  2 --  5 --  3  0  3 --  2 --  0 --  0 --  0   33   1057.48  12.0                          
   41   45 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7  4 --  4  0  4 --  4  0  1 --  5 --  0  0  1 --  2 --  1 --  1 --  2   29   1034.85  15.5                          
   42   41 WRÓBEL DAMIAN   i PIOTR         1  7 --  7 --  7 --  6 --  7 --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   36   1014.18  34.5                          
   43   42 GRABSKI         MICHAŁ          3  7 --  6 --  7 --  6 --  1 --  3 --  1  0  0 --  2 -- -- --  2 -- --   35    972.26  12.5                          
   44   46 KRAWCZYK        DARIUSZ         3  4 -- -- --  0 --  4 --  4 --  4 --  1 --  2 --  1 --  1 --  2 --  1   24    939.84  16.9                          
   45   43 KULIGOWSKI      ROBERT          6  3 --  3 --  1 --  5 --  0 --  5 --  4 --  0 --  0 --  2 --  0 --  0   23    920.78  11.4                          
   46   49 TRYC            ŁUKASZ          4  5 --  6 --  6 --  2 --  1 --  3 --  3 --  2 --  0 -- -- --  1 --  1   30    919.57  25.2                          
   47   50 ROGALA          ROBERT          1  7 --  2 --  3 --  4 --  3 --  3 --  2 --  0 --  0 --  1 --  1 --  1   27    898.16  15.9                          
   48   44 OSMAN           KRZYSZTOF       4  6 --  2 --  4 --  1 --  2 --  4 --  1 --  2 --  2 --  2 --  0 -- --   26    895.39  19.3                          
   49   47 ONIŚK           PIOTR           7  5 --  2  0  4 --  7  0  2 --  3 --  1  0  1 -- -- --  1 --  1 -- --   27    869.53   8.0                          
   50   48 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4  6 --  7 --  3 --  3 --  7 --  0 --  1  0  2 --  1 --  0 --  2 --  0   32    863.64  19.0                          
   51   51 BRZEZIŃSKI      JACEK           2  3 --  3  0  2 --  6 --  2 --  5 --  2 --  1 --  0 --  0 --  0 --  0   24    825.93  14.4                          
   52   52 ŚWIDERSKI       MARCIN          5  4 --  1 --  7 --  6 --  4 --  2 --  2 -- -- --  0 -- -- -- -- -- --   26    802.23  14.7                          
   53   53 JABŁOŃSKI       ROBERT          1  0 --  4 --  7 --  2 --  4 --  2 --  2 --  1 -- -- -- -- --  3 --  0   25    791.36  10.6                          
   54   54 WÓJCIK          PIOTR           7  5 --  3  0  3 --  1  0  2 --  2 --  1  0  3 --  0 --  1 --  3 --  0   24    737.34  15.9                          
   55   55 PISKOREK        IGOR            6 -- --  4 --  1 --  4 --  4 --  5 --  2 -- -- --  0 -- -- -- -- -- --   20    736.99   9.3                          
   56   56 STAŃCZAK        ROBERT          3  6 --  2 --  3 --  2 --  2 --  1 -- --  0  0 --  4 -- -- --  4 --  0   24    715.43  21.2                          
   57   57 KUKUŁKA         MARIAN          5  6 --  0 --  1 --  5 --  3 --  3 --  1 -- -- --  2 -- -- --  0 -- --   21    691.99  11.8                          
   58   58 LĘGAS           TADEUSZ         1  4 --  5  0 -- --  4 --  4 --  3 -- --  0  0 --  1 --  0 --  2 -- --   23    683.88   9.3                          
   59   59 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4  5 --  3 --  1 --  4 --  0 --  4 --  2 --  0 --  1 -- -- --  1 -- --   21    678.40  11.3                          
   60   60 PERNACH         ZBIGNIEW        5  4 --  0 --  7 --  7 --  3 --  1 --  0 -- -- --  1 -- -- --  0 -- --   23    674.76   4.6                          
   61   61 SOBOTKA         KAMIL           5  6 --  5 --  6 --  6 --  4 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   27    661.96  16.2                          
   62   65 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3  5 --  3 --  7 --  3 --  2 --  0 --  0  0  0 --  2 -- -- -- -- --  1   23    638.56  15.9                          
   63   62 GMUR            SEBASTIAN       7  6 --  3  0  6 --  4 --  2 --  1 --  2 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0   24    636.29  12.6                          
   64   70 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5  2 --  0 --  2 --  3 -- -- --  3 --  1 -- -- --  1 -- -- --  0 --  3   15    630.62   5.7                          
   65   63 NOWAK           ANDRZEJ         7 -- -- --  0  1 --  1  0  3 --  1 --  0 --  0 --  5 --  2 -- -- -- --   13    607.95   9.4                          
   66   64 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4  2 --  2 --  4 --  1 --  1 --  4 --  1  0  1 --  1 --  0 --  0 --  0   17    575.41  10.3                          
   67   66 ROJEK           RAFAŁ           2  7 --  3 --  4 --  4 --  2 --  1 --  0 --  0 --  1 -- -- --  0 -- --   22    556.41  10.0                          
   68   67 POBUDKIEWICZ    ZBIGNIEW        1  7 --  4 --  2 --  2 --  1 --  3 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   19    471.00  11.8                          
   69   68 CIOK            ZBIGNIEW        1  6 --  2  0  4 --  2 --  1 --  3 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- --   18    456.78   9.5                          
   70   69 MALINOWSKI      TADEUSZ         4  4 --  4 --  1 --  0 --  0 --  4 --  1 --  0 --  0 -- -- --  1 -- --   15    439.05  13.8                          
   71   71 KONCEWICZ       WALDEMAR        3  6 --  3 --  2 --  2 --  3 -- -- -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- --  0   17    383.27  19.5                          
   72   72 KALISZ          MARCIN          2  5 --  4 --  1 --  3 --  0 --  2 --  0  0  0 -- -- -- -- --  0 -- --   15    370.22  11.8                          
   73   73 WRÓBLEWSKI      JAN             5  4 --  0 --  0 --  5 --  1 --  0 --  1 -- -- --  1 -- -- -- -- -- --   12    359.42   8.2                          
   74   75 LUBIAK          STANISŁAW       6  4 --  6 --  6 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  1   17    357.99   7.0                          
   75   74 MROCZEK         ARKADIUSZ       3  4 --  1 --  2 --  0 --  1 --  3 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- -- --   11    296.78   9.2                          
   76   76 BOK             WIESŁAW         5  1 --  0 --  1 --  3 --  0 --  2 --  0 -- -- --  1 --  0 --  0 --  0    8    288.91   6.3                          
   77   82 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7  3 --  0  0  1 --  2  0  1 --  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --  1 --  1    9    280.38  11.1                          
   78   77 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5  2 --  0 --  0 -- -- --  4 --  1 -- -- -- -- --  1 -- -- --  0 -- --    8    277.28   6.9                          
   79   78 MARSZAŁ         ANDRZEJ         3  6 --  0 --  1 --  3 --  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   11    253.75   7.4                          
   80   79 PERGOŁ          PIOTR           4  3 --  0 --  0 --  0 --  0 --  4 --  0 --  0 -- -- -- -- --  0 -- --    7    253.41   8.2                          
   81   80 SZEWCZAK ROBERT GERARD          5  3 --  0 --  0 --  4 --  0 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    233.25   5.8                          
   82   89 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6  1 -- -- --  0 --  0 --  0 --  2 --  1 --  0 -- -- --  0 --  0 --  1    5    231.33   3.9                          
   83   81 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5  2 --  0 --  1 --  0 --  1 --  1 --  1 --  1 --  0 -- -- -- -- -- --    7    219.97   7.1                          
   84   83 BIEŃKOWSKI      LESZEK          1 -- -- -- --  5 -- -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    184.44  10.6                          
   85   84 CZARNAK         PRZEMYSŁAW      7  3 --  0  0 -- -- --  0  1 --  2 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    6    173.52   7.4                          
   86   85 KOSIM           ZENON           5  5 -- -- --  1 --  1 --  0 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    170.95   8.2                          
   87  103 CHAWŁOWSKI      MAREK           2  7 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- --  0 --  1    8    169.61   9.1                          
   88   86 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5  4 --  0 --  0 -- -- --  0 --  2 -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- --    6    167.63   5.2                          
   89   87 WIERZCHOŁOWSKI  DANIEL          7  3 --  1 --  1 --  0  0  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    167.08  10.0                          
   90   88 LUBIAK          STEFAN          1  3 --  4 --  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- --    9    166.54   9.9                          
   91   90 KRUK            MIROSŁAW        3  2 --  0 --  3 --  2 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- --    7    163.98   4.4                          
   92   91 STĘPIEŃ         ROBERT          3  5 --  0 -- -- --  1 --  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    154.71   5.6                          
   93   92 KACZMARCZYK     STEFAN          6  0 --  1 --  0 --  0 --  0 --  1 --  1 --  0 --  0 --  0 --  1 --  0    4    154.16   2.3                          
   94   93 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3  4 --  2 --  1 -- -- --  0 -- -- -- --  0  1 -- -- -- -- --  0 -- --    8    145.32   6.5                          
   95   94 ROSTEK          ANDRZEJ         7 -- -- -- -- -- --  1 --  0 --  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3    144.45   8.3                          
   96   95 JACKIEWICZ      PIOTR           5  2 --  0 --  0 --  2 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- --    5    139.51   8.1                          
   97   96 MROCZEK         SŁAWOMIR        3  5 --  0 --  0 -- -- --  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    6    118.55   7.6                          
   98   97 KRÓL            MAREK           1 -- --  0 --  0 --  1 --  0 --  1 -- -- -- -- --  0 -- -- --  1 -- --    3    118.27   4.2                          
   99   98 POLOWIEC        DARIUSZ         3  7 --  1 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    114.88  13.4                          
  100   99 NIDA            JERZY           4  4 --  3 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 -- --    7    102.70   6.4                          
  101  100 PATOKA          LECH            5  1 --  0 --  0 --  1 --  0 --  1 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0    3    101.53   5.6                          
  102  101 ROMAŃSKI        STANISŁAW       3  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7     93.59  34.8                          
  103  102 MACIEJEWSKI     PRZEMYSŁAW      5 -- --  1 --  0 --  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     92.80   3.6                          
  104  104 JAKUBOWSKI      BOGDAN          2  2 --  1 --  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5     90.65   5.2                          
  105  105 UFNAL JANUSZ i  PRZEMYSŁAW      7  1 --  1  0  1 -- --  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     87.76   8.3                          
  106  106 RURKA           STANISŁAW       6  2 --  3 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0    5     79.99   4.8                          
  107  107 DELUGA          DAWID           4  2 --  1 --  0 --  0 --  1 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    4     74.46   7.7                          
  108  108 JACKIEWICZ      CZESŁAW         5  0 --  0 --  0 --  2 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     70.82   2.9                          
  109  109 BOROWSKI        DARIUSZ         4  1 --  0 --  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     70.71   3.5                          
  110  110 KUCHAREK        SŁAWOMIR        7  0 --  1  0 -- --  0 --  0 --  1 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     69.11   8.3                          
  111  111 POWIERŻA        KRZYSZTOF       4  3 --  0 --  1 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     60.05   8.2                          
  112  112 KOSTKO          MAREK           1  4 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     56.36   9.3                          
  113  113 POWIERŻA        MICHAŁ          2  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  1 -- -- -- -- --  0    1     48.67   2.9                          
  114  114 RUDNIK          SZYMON          1  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     48.61  26.7                          
  115  115 BEREZA          GRZEGORZ        1  0 --  0 --  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                          
  116  116 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1  0 --  0 --  0 --  0  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                          
  117  117 DĄBROWSKI       ADAM            1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                          
  118  118 KOZIOŁ          KAMIL           1  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0                          
  119  119 KIĆ             TADEUSZ         1 -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                          
  120  120 DAMĘTKA         KAZIMIERZ       7 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                          
  121  121 RADZKI          KRZYSZTOF       1 -- -- -- --  0 -- --  0 -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                          
  122  122 KOZIOŁ          RYSZARD         1  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 --  0    0      0.00   0.0                          
  123  123 POWIERŻA        PATRYK          2  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0    0      0.00   0.0                          
  124  124 DURKA           TADEUSZ         2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                          
  125  125 PYŚK            RADOSŁAW        6  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                          

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 23, z dnia 15.07.19 GODENSTORF 2                             
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    30    5    10   387.76     
              2 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    31    5    13   375.84     
              3 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    11    5     7   362.52     
              4 PIEKUT          SYLWESTER       1    12    5     6   356.40     
              5 MICHALIK        PAWEŁ           3    14    4     4   300.78     
              6 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    18    4     5   297.67     
              7 BARANOWSKI      TEAM            1    15    4     8   295.62     
              8 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     5    4     4   292.82     
              9 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    10    4     6   290.68     
             10 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    23    4     7   290.25     
             11 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    10    4     4   289.29     
             12 PIEŃCZUK        JACEK           3     7    4     4   284.02     
             13 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3     9    4     4   275.44     
             14 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    4     8   271.58     
             15 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     7    4     4   268.99     
             16 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    10    3     3   233.88     
             17 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7     5    3     3   231.95     
             18 GIEREJ          DANIEL          7     8    3     3   226.58     
             19 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7     8    3     3   222.40     
             20 SADOWSKI        PATRYK          3    23    3     5   213.16     
             21 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    19    3     4   209.51     
             22 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7     3    2     2   148.19     
             23 ŁOKIETEK        DANIEL          3     8    2     2   146.25     
             24 KOWALCZYK       SYLWESTER       6     9    2     2   141.96     
             25 KULESZA         KRZYSZTOF       6    10    2     2   128.86     
             26 CHAWŁOWSKI      MAREK           2     7    1     1    78.50     
             27 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1    76.67     
             28 SUTKOWSKI       JACEK           6    14    1     1    76.46     
             29 GÓRECKI         MIROSŁAW        3     6    1     1    72.48     
             30 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2     4    1     1    72.05     
             31 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5     8    1     1    71.30     
             32 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3     6    1     1    70.98     
             33 TRYC            ŁUKASZ          4    10    1     1    70.66     
             34 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6     3    1     1    69.58     
             35 LUBIAK          STANISŁAW       6    14    1     1    69.26     
             36 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     7    1     1    68.94     
             37 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    13    1     3    68.72     
             38 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     5    1     1    68.08     
             39 ROGALA          ROBERT          1     7    1     1    67.54     
             40 WÓJCIK          PIOTR           7     6    1     1    66.36     
             41 BOK             WIESŁAW         5     1    1     1    66.15     
             42 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    13    1     1    65.72     
             43 GMUR            SEBASTIAN       7     9    1     1    65.61     
             44 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4     5    1     1    65.29     
             45 FALBA           JAN             2    17    1     1    64.64     
             46 STAŃCZAK        ROBERT          3     6    1     1    64.43     
             47 KANIEWSKI       MAREK           3    20    0     3     0.00     
             48 BUDZIŃSKI       MARIAN          2     4    0     0     0.00     
             49 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    11    0     1     0.00     
             50 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3     8    0     0     0.00     
             51 KULIGOWSKI      ROBERT          6     8    0     0     0.00     
             52 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     5    0     0     0.00     
             53 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    11    0     0     0.00     
             54 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     5    0     0     0.00     
             55 KONCEWICZ       WALDEMAR        3     8    0     0     0.00     
             56 KACZMARCZYK     STEFAN          6     5    0     0     0.00     
             57 PATOKA          LECH            5     2    0     0     0.00     
             58 RURKA           STANISŁAW       6     4    0     0     0.00     
             59 POWIERŻA        MICHAŁ          2     9    0     0     0.00     
             60 KOZIOŁ          RYSZARD         1     6    0     0     0.00     
             61 POWIERŻA        PATRYK          2     7    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 23, z dnia 15.07.19 GODENSTORF 2                             
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    30    3    10   97.153     
              2 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7     5    3     3  130.654     
              3 BARANOWSKI      TEAM            1    15    3     6  174.205     
              4 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     5    3     3  182.580     
              5 PIEKUT          SYLWESTER       1    12    3     5  244.556     
              6 REJNUŚ          MIROSŁAW        2    11    3     6  284.757     
              7 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    10    3     6  360.133     
              8 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    31    2     9   87.103     
              9 MICHALIK        PAWEŁ           3    14    2     3   87.102     
             10 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7    10    2     3   92.127     
             11 PIEŃCZUK        JACEK           3     7    2     2  149.079     
             12 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    23    2     4  172.530     
             13 GIEREJ          DANIEL          7     8    2     3  174.204     
             14 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7     3    2     2  187.604     
             15 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    10    2     3  216.081     
             16 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2    18    2     5  231.155     
             17 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6    19    2     4  328.308     
             18 KĄDZIELA        DARIUSZ         7     7    2     2  335.009     
             19 CHAWŁOWSKI      MAREK           2     7    1     1   25.126     
             20 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7     3    1     1   53.601     
             21 GÓRECKI         MIROSŁAW        3     6    1     1  118.928     
             22 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    1     7  120.603     
             23 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2     4    1     1  125.628     
             24 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7     8    1     3  134.003     
             25 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5     8    1     1  137.353     
             26 SADOWSKI        PATRYK          3    23    1     4  149.079     
             27 KOWALCZYK       SYLWESTER       6     9    1     2  155.779     
             28 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6     3    1     1  164.154     
             29 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     5    1     1  187.605     
             30 ROGALA          ROBERT          1     7    1     1  195.980     
             31 KOZIOŁ          RYSZARD         1     6    0     0    0.000     
             32 GMUR            SEBASTIAN       7     9    0     0    0.000     
             33 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3     8    0     0    0.000     
             34 SUTKOWSKI       JACEK           6    14    0     1    0.000     
             35 TRYC            ŁUKASZ          4    10    0     1    0.000     
             36 FALBA           JAN             2    17    0     0    0.000     
             37 POWIERŻA        PATRYK          2     7    0     0    0.000     
             38 POWIERŻA        MICHAŁ          2     9    0     0    0.000     
             39 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3     6    0     1    0.000     
             40 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3     9    0     3    0.000     
             41 KANIEWSKI       MAREK           3    20    0     3    0.000     
             42 KONCEWICZ       WALDEMAR        3     8    0     0    0.000     
             43 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3    11    0     1    0.000     
             44 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5    13    0     3    0.000     
             45 PATOKA          LECH            5     2    0     0    0.000     
             46 BOK             WIESŁAW         5     1    0     0    0.000     
             47 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     7    0     1    0.000     
             48 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4     5    0     0    0.000     
             49 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     5    0     0    0.000     
             50 BRZEZIŃSKI      JACEK           2     5    0     0    0.000     
             51 BUDZIŃSKI       MARIAN          2     4    0     0    0.000     
             52 JABŁOŃSKI       ROBERT          1    11    0     0    0.000     
             53 ŁOKIETEK        DANIEL          3     8    0     2    0.000     
             54 STAŃCZAK        ROBERT          3     6    0     0    0.000     
             55 KULESZA         KRZYSZTOF       6    10    0     0    0.000     
             56 LUBIAK          STANISŁAW       6    14    0     1    0.000     
             57 RURKA           STANISŁAW       6     4    0     0    0.000     
             58 KACZMARCZYK     STEFAN          6     5    0     0    0.000     
             59 KULIGOWSKI      ROBERT          6     8    0     0    0.000     
             60 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7    13    0     0    0.000     
             61 WÓJCIK          PIOTR           7     6    0     0    0.000