PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 25                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  NEUBRANDENBURG 4 z dnia 22.07.19                 
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.7 N 13:15:19.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  567.497 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   37                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   493                           
      5.Ilość konkursów.......................:   99                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1786.23                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1529.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,13,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,19,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  5 min. 44 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  60.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna [ 1]                                             
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ SEKCJA ŁOCHÓW           │    6   │  130   │   39  │30.00│      
          │ 02 │ SEKCJA WYSZKÓW          │    1   │   21   │    2  │ 9.52│      
          │ 03 │ SEKCJA TŁUSZCZ          │   11   │  145   │   19  │13.10│      
          │ 04 │ SEKCJA MOSTÓWKA         │    9   │   94   │   30  │31.91│      
          │ 05 │ SEKCJA KĄTY BORUCZA     │    4   │   41   │    7  │17.07│      
          │ 06 │ SEKCJA KURPIE BIAŁE     │    5   │   51   │    1  │ 1.96│      
          │ 07 │ SEKCJA OGRODNIKI        │    1   │   11   │    1  │ 9.09│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   37   │  493   │   99  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                           
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                 Lista konkursowa nr 25. Lot do MP w kat.B, C.                                                                                  
                                   z lotu NEUBRANDENBURG 4, w dniu 22.07.19                                                                                     
┌───┬─────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┬──────────────┐                                
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ            │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │    PUNKTY    │                                
│   │                         │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │InterM.  GMP  │                                
└───┴─────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┴──────────────┘                                
   1 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-17         GCM 11:13:45     1786.23   2.03  13-  5-  3  560.430  60.000   2.028  60.00                                 
   2 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-18         GSM 11:28:41     1716.21   4.06   5-  2-  2  564.090  59.880          59.90                                 
   3 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-159-12-        G M 11:28:46     1705.13   6.09  17-  4-  3  560.590  59.760                                                
   4 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-17         GCM 11:31:10     1692.29   8.11   2  <   5>  560.430  59.630   8.114  59.71                                 
   5 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-16-        G M 11:36:20     1666.29  10.14   3  <   7>  560.430  59.510                                                
   6 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-18             11:41:16     1644.20  12.17  35-  3-  3  561.110  59.390                                                
   7 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-17         GCM 11:42:16     1637.41  14.20   4  <  96>  560.430   0.000  14.199  59.41                                 
   8 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        GCM 11:51:47     1623.04  16.23  28- 18-  3  570.960  59.140  16.227  59.32                                 
   9 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        G   11:52:13     1622.58  18.26  36- 10-  3  571.500  59.020                                                
  10 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        G   11:52:18     1622.20  20.28   2  <  20>  571.500  58.900                                                
  11 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GCM 11:48:20     1617.39  22.31   7-  5-  3  563.390  58.780  22.312  59.02                                 
  12 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   11:53:31     1615.09  24.34   2  <  13>  570.960  58.650                                                
  13 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 11:53:32     1615.01  26.37   3  <  13>  570.960  58.530  26.369  58.83                                 
  13 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            11:53:32     1615.01  26.37   4  <  15>  570.960   0.000                                                
  15 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            11:53:33     1614.93  30.43   5  <  16>  570.960   0.000                                                
  16 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 11:54:10     1612.12  32.45   6  <  17>  570.960   0.000          58.54                                 
  17 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-16-        GSM 11:54:15     1611.74  34.48   7  <  34>  570.960   0.000          58.44                                 
  18 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-17-         GCM 11:50:02     1602.31  36.51  16-  3-  3  560.860  57.920  36.511  58.34                                 
  19 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           11:54:56     1601.26  38.54  29- 14-  3  568.340  57.800                                                
  20 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        GSM 11:57:04     1600.54  40.57   3  <  25>  571.500  57.670          58.15                                 
  21 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--       GSM 11:56:16     1595.27  42.60   2  <  22>  568.340  57.550          58.05                                 
  22 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 11:56:20     1594.97  44.62   3  <  23>  568.340  57.430  44.625  57.95                                 
  23 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           11:56:25     1594.59  46.65   4  <  29>  568.340   0.000                                                
  24 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GCM 12:06:42     1588.90  48.68  23-  8-  3  582.650  57.180  48.682  57.76                                 
  25 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        G   12:00:06     1587.06  50.71   4  <  27>  571.500   0.000                                                
  26 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           11:58:50     1586.95  52.74  49-  8-  3  569.450  56.940                                                
  27 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-        G   12:00:21     1585.96  54.77   5  <  42>  571.500   0.000                                                
  28 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-17-         GSM 11:54:06     1583.90  56.80   2  <  81>  560.860  56.690          57.37                                 
  29 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17-        G   11:58:54     1583.56  58.82   5  <  31>  568.340   0.000                                                
  30 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        G   11:59:38     1583.42  60.85   2  <  68>  569.450  56.450                                                
  31 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-17-        G   11:58:57     1583.34  62.88   6  <  33>  568.340   0.000                                                
  32 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        GCM 12:03:19     1582.67  64.91  17-  4-  3  575.010  56.200  64.909  56.98                                 
  33 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-478-18-            11:59:18     1581.80  66.94   7  <  35>  568.340   0.000                                                
  34 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GSM 12:01:19     1580.22  68.97   8  <  36>  570.960   0.000          56.78                                 
  35 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           11:59:41     1580.11  70.99   8  <  37>  568.340   0.000                                                
  36 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15             12:01:31     1579.35  73.02   9  <  44>  570.960   0.000                                                
  37 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--         M 11:59:58     1578.87  75.05   9  <  37>  568.340   0.000                                                
  37 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           11:59:58     1578.87  75.05  10  <  39>  568.340   0.000                                                
  39 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-14--       GSM 12:00:00     1578.72  79.11  11  <  65>  568.340   0.000          56.29                                 
  40 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17          GSM 12:09:14     1578.00  81.14   2  <  41>  582.650  55.220          56.20                                 
  41 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 12:09:19     1577.64  83.16   3  <  45>  582.650  55.100  83.164  56.10                                 
  42 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            12:02:38     1575.97  85.19   6  <  48>  571.500   0.000                                                
  43 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-15-        GCM 12:04:54     1575.80  87.22   2  <  62>  575.010  54.860  87.221  55.90                                 
  44 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            12:02:22     1575.64  89.25  10  <  46>  570.960   0.000                                                
  45 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0473-14        GCM 12:09:57     1574.94  91.28   4  <  58>  582.650   0.000  91.278  55.71                                 
  46 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-14         GCM 12:02:50     1573.62  93.31  11  <  47>  570.960   0.000  93.306                                        
  47 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-        GCM 12:03:00     1572.89  95.33  12  <  56>  570.960   0.000                                                
  48 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-14         GSM 12:03:32     1572.07  97.36   7  <  50>  571.500   0.000          55.41                                 
  49 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-103-15-        GSM 11:56:12     1570.27  99.39  21-  2-  2  559.330  54.120          55.32                                 
  50 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            12:04:07     1569.55 101.42   8  <  85>  571.500   0.000                                                
  51 WALCZAK MACIEJ i DARIUSZ   2 PL-003-17         GCM 11:56:22     1569.54 103.45   2          559.330  53.880 103.448  55.12                                 
  52 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-14-        GCM 11:58:46     1567.29 105.48  20-  1-  1  562.290  53.760 105.477  55.02                                 
  53 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GCM 11:59:34     1566.86 107.51   2  <  54>  563.390  53.630 107.505  54.93                                 
  54 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GCM 11:59:37     1566.64 109.53   3  <  75>  563.390  53.510 109.533  54.83                                 
  55 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17--       GSM 12:04:47     1566.60 111.56   9-  3-  3  571.470  53.390          54.73                                 
  56 BARANOWSKI TEAM            1 PL-385-15-            12:05:30     1562.13 113.59  13  <  57>  570.960   0.000                                                
  57 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            12:05:31     1562.06 115.62  14  <  60>  570.960   0.000                                                
  58 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-17              12:13:17     1560.88 117.65   5  <  66>  582.650   0.000                                                
  59 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 12:02:44     1559.60 119.68   9-  1-  1  565.720  52.900 119.675  54.34                                 
  60 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-15         GCM 12:07:23     1554.13 121.70  15  <  61>  570.960   0.000                                                
  61 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-17-            12:07:28     1553.77 123.73  16  <  79>  570.960   0.000                                                
  62 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-17-        G   12:10:25     1552.33 125.76   3  <  92>  575.010  52.530                                                
  63 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-15--       GSM 12:03:02     1551.87 127.79  10-  1-  1  563.380  52.410          53.95                                 
  64 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-17-        GCM 12:15:51     1551.74 129.82  11-  1-  1  583.220  52.290 129.817  53.85                                 
  65 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           12:06:28     1550.86 131.85  12  <  80>  568.340   0.000                                                
  66 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 12:16:12     1548.78 133.87   6  <  77>  582.650   0.000          53.66                                 
  67 PIEŃCZUK JACEK             3 PL-03-17-         GSM 12:02:31     1547.16 135.90  13-  1-  1  560.870  51.920          53.56                                 
  68 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-16-        G   12:08:10     1546.72 137.93   3  <  69>  569.450  51.800                                                
  69 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           12:08:12     1546.58 139.96   4  <  72>  569.450   0.000                                                
  70 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-17         GCM 12:09:43     1545.70 141.99   2  <  71>  571.470  51.550 141.988  53.27                                 
  71 ŁOKIETEK DANIEL            3 PL-003-15-        GCM 12:09:46     1545.49 144.02   3          571.470  51.430 144.016  53.17                                 
  72 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             12:08:33     1545.11 146.04   5  <  74>  569.450   0.000                                                
  73 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         G   12:03:10     1545.05 148.07   2  <  89>  561.110  51.180                                                
  74 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-17--           12:08:34     1545.04 150.10   6  <  88>  569.450   0.000                                                
  75 TRYC ŁUKASZ                4 PL-0162-16        GSM 12:04:42     1544.80 152.13   4  <  84>  563.390   0.000          52.78                                 
  76 OSMAN KRZYSZTOF            4 PL-03-14--        GCM 12:03:34     1544.59 154.16   7-  1-  1  561.560  50.820 154.158  52.68                                 
  77 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-0250-16        GCM 12:17:52     1541.95 156.19   7  <  78>  582.650   0.000                                                
  78 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18              12:17:54     1541.81 158.22   8          582.650   0.000                                                
  79 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            12:10:20     1541.75 160.24  17  <  83>  570.960   0.000                                                
  80 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-473-15-        GCM 12:08:54     1540.63 162.27  13  <  93>  568.340   0.000 162.272  52.29                                 
  81 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-16-         GCM 12:04:05     1540.47 164.30   3          560.860  50.200 164.300  52.20                                 
  82 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-17         GSM 12:06:18     1539.97 166.33   2          564.090  50.080          52.10                                 
  83 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        GSM 12:10:46     1539.94 168.36  18          570.960   0.000                                                
  84 TRYC ŁUKASZ                4 PL-003-17-        GCM 12:06:01     1539.25 170.39   5          563.390   0.000          51.90                                 
  85 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-17---      G   12:11:21     1538.98 172.41   9  <  94>  571.500   0.000                                                
  86 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-14--       GCM 12:19:15     1538.91 174.44   8-  2-  2  583.630  49.590 174.442  51.71                                 
  87 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-17-        GCM 12:04:24     1538.39 176.47   2  <  91>  560.590  49.470 176.471  51.61                                 
  88 SADOWSKI PATRYK            3 PL-250-18-            12:10:13     1538.15 178.50   7  <  99>  569.450   0.000                                                
  89 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-18             12:04:49     1538.06 180.53   3          561.110  49.220                                                
  90 GRZĘDA DARIUSZ i PIOTR     5 PL-003-15-        GCM 12:19:29     1537.96 182.56   2          583.630  49.100 182.556  51.32                                 
  91 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-14-        GSM 12:04:33     1537.76 184.58   3  <  98>  560.590  48.980          51.22                                 
  92 SŁOWIK DAMIAN i JERZY      5 PL-003-16         GSM 12:14:02     1537.32 186.61   4          575.010   0.000          51.12                                 
  93 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-466-14         GCM 12:10:04     1535.78 188.64  14          568.340   0.000 188.641  51.02                                 
  94 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         G   12:12:08     1535.74 190.67  10          571.500   0.000                                                
  95 PERGÓŁ KAZIMIERZ           4 PL-03-15-         GCM 12:05:21     1532.94 192.70   4-  1-  1  560.060  48.490 192.698  50.83                                 
  96 KOSTRZEWA ZDZISŁAW         4 PL-003-17         GSM 12:06:04     1530.95 194.73   5          560.430   0.000          50.73                                 
  97 ZAWADZKI WŁADYSŁAW         5 PL-003-18         GSM 12:16:32     1530.91 196.75   9-  1-  1  576.440  48.240          50.63                                 
  98 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-159-12-        G M 12:06:34     1529.30 198.78   4          560.590   0.000                                                
  99 SADOWSKI PATRYK            3 PL-045-17-        G   12:12:23     1529.20 200.81   8          569.450   0.000                                                
 ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                            
 -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                              
 100 SUTKOWSKI JACEK            6 PL-03-17-         GCM 12:07:24     1528.82   0.00  10-  0-  0  561.690   0.000          50.34                                 
 101 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            12:14:00     1528.08   0.00  11          571.500   0.000                                                
 102 SADOWSKI PATRYK            3 PL-003-18             12:12:51     1527.29   0.00   9          569.450   0.000                                                
 103 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-272-18-        G   12:08:10     1527.27   0.00   2          562.290   0.000                                                
 104 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-        G   12:14:15     1525.61   0.00  19          570.960   0.000                                                
 105 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         GCM 12:08:44     1524.92   0.00   3          562.290   0.000          49.85                                 
 106 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 12:14:50     1524.68   0.00  12          571.500   0.000          49.76                                 
 107 ZAWADZKI WŁADYSŁAW         5 PL-003-18         GCM 12:18:10     1524.30   0.00   2          576.440   0.000          49.66                                 
 108 KOWALCZYK ARKADIUSZ        1 PL-03-18          G   12:22:39     1522.67   0.00   9          582.650   0.000                                                
 109 GÓRECKI MIROSŁAW           3 PL-03-18-         G   12:08:25     1522.35   0.00   4          560.860   0.000                                                
 110 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-13         G   12:09:23     1522.24   0.00   4          562.290   0.000                                                
 111 SADOWSKI PATRYK            3 PL-473-15-        G   12:14:10     1521.92   0.00  10          569.450   0.000                                                
 112 PERGOŁ PIOTR               4 PL-473-18--       GCM 12:08:37     1521.85   0.00   2-  0-  0  560.980   0.000          49.17                                 
 113 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 12:15:29     1521.64   0.00   3-  0-  0  571.350   0.000          49.07                                 
 114 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           12:13:42     1520.85   0.00  15          568.340   0.000                                                
 115 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            12:16:03     1519.75   0.00  13          571.500   0.000                                                
 116 CZERWIŃSKI SŁAWOMIR        4 PL-003-18--           12:14:00     1519.63   0.00  16          568.340   0.000                                                
 117 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-003-18-        GCM 12:10:01     1519.63   0.00   5          562.290   0.000          48.78                                 
 118 DANIELSKI PAWEŁ            6 PL-003-17         GSM 12:09:19     1519.21   0.00  15-  0-  0  561.070   0.000          48.59                                 
 119 SKONIECZNY KRZYSZTOF       3 PL-003-17         GSM 12:11:03     1518.34   0.00   2          563.380   0.000          48.49                                 
 120 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-16-        GCM 12:24:35     1516.50   0.00   2          583.220   0.000          48.39                                 
 121 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-15         GCM 12:16:56     1516.18   0.00  14          571.500   0.000          48.29                                 
 122 PIEKUT SYLWESTER           1 PL-003-18-            12:16:58     1516.05   0.00  15          571.500   0.000                                                
 123 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-16--       G M 12:09:54     1515.52   0.00   5          560.590   0.000                                                
 124 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         GCM 12:10:25     1514.81   0.00   4          561.110   0.000          48.00                                 
 ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów 1:4                                                              
 125 PERGÓŁ ANDRZEJ             4 PL-03-18---       GCM 12:10:01     1514.61   0.00  11-  0-  0  560.430   0.000                                                
 126 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-17         GSM 12:10:40     1513.79   0.00   5          561.110   0.000                                                
 127 BIERNACKI WŁADYSŁAW        1 PL-003-13             12:10:52     1512.97   0.00   6          561.110   0.000                                                
 128 GODLEŚ MIROSŁAW            4 PL-003-09         GSM 12:10:38     1512.52   0.00   6          560.590   0.000                                                
 129 RĘBOWSKI MARIUSZ           6 PL-03-18--        GCM 12:14:24     1511.00   0.00   2          565.720   0.000                                                
 130 SZYMAŃSKI MARIUSZ          3 PL-003-16         GSM 12:13:20     1510.96   0.00   3          564.090   0.000                                                
 131 BARANOWSKI TEAM            1 PL-003-18-            12:17:58     1510.61   0.00  20          570.960   0.000                                                
 132 GIEREJ DANIEL              7 PL-473-15-        GCM 12:26:05     1510.61   0.00   3          583.220   0.000                                                
 133 MICHALIK PAWEŁ             3 PL-373-17         GSM 12:12:22     1510.04   0.00   6          562.290   0.000                                                
 134 OŁÓWKA ZBIGNIEW            1 PL-003-17-        GCM 12:18:33     1509.31   0.00   2          571.350   0.000                                                
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 25, z dnia 22.07.19 NEUBRANDENBURG 4                         
            Punktacja Główna [ 1]                                               
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    28    5    18   293.14     
              2 PIEKUT          SYLWESTER       1    36    5    10   289.47     
              3 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    13    5     5   286.78     
              4 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    29    5    14   286.66     
              5 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    23    5     8   275.13     
              6 SADOWSKI        PATRYK          3    49    5     8   268.17     
              7 TRYC            ŁUKASZ          4     7    5     5   266.70     
              8 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    17    4     4   212.45     
              9 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    17    4     4   206.33     
             10 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    16    3     3   164.81     
             11 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    35    3     3   159.79     
             12 ŁOKIETEK        DANIEL          3     9    3     3   156.37     
             13 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3     5    2     2   109.96     
             14 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    21    2     2   108.00     
             15 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     8    2     2    98.69     
             16 MICHALIK        PAWEŁ           3    20    1     1    53.76     
             17 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6     9    1     1    52.90     
             18 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    10    1     1    52.41     
             19 GIEREJ          DANIEL          7    11    1     1    52.29     
             20 PIEŃCZUK        JACEK           3    13    1     1    51.92     
             21 OSMAN           KRZYSZTOF       4     7    1     1    50.82     
             22 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     4    1     1    48.49     
             23 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5     9    1     1    48.24     
             24 BEREZA          GRZEGORZ        1     5    0     0     0.00     
             25 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     3    0     0     0.00     
             26 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00     
             27 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3     8    0     0     0.00     
             28 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     4    0     0     0.00     
             29 STAŃCZAK        ROBERT          3     5    0     0     0.00     
             30 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     4    0     0     0.00     
             31 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    11    0     0     0.00     
             32 PERGOŁ          PIOTR           4     2    0     0     0.00     
             33 BOK             WIESŁAW         5     7    0     0     0.00     
             34 SUTKOWSKI       JACEK           6    10    0     0     0.00     
             35 LUBIAK          STANISŁAW       6     5    0     0     0.00     
             36 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    0     0     0.00     
             37 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    12    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                                                                                                  
                         PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                                                                                                            
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                                                                                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                                                                                                         
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐                                   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│                                   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │5 │6 │7 │8 │9 │10│11│12│13│14│15│16│17│18│19│20│konk.│punkty │Wkł.%│                                   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘                                   
    1    1 BARANOWSKI      TEAM            1  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3 --  5   75   3176.96  56.9                    
    2    2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4  7 --  7  0  7 --  7 --  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3 --  5   75   3160.99  44.0                    
    3    4 SADOWSKI        PATRYK          3  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3 --  5   75   3099.49  37.1                    
    4    6 PIEKUT          SYLWESTER       1  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3 --  5   75   3060.26  41.5                    
    5    7 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7 --  3 --  5   75   2999.49  32.9                    
    6    3 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7 --  3 --  2   72   2949.85  46.2                    
    7    5 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JAREK   7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  7 --  3 -- --   70   2793.41  46.1                    
    8    8 GIEREJ          DANIEL          7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  5 --  3 --  6 --  3 --  1   70   2728.21  32.6                    
    9   12 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5  7 --  2 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  6 -- -- --  4   65   2540.23  23.8                    
   10    9 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.          7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  3 --  7 --  0 -- --   67   2534.04  36.9                    
   11   11 MICHALIK        PAWEŁ           3  7 --  5 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  7 --  4 --  3 --  4 --  3 --  1   65   2519.18  21.2                    
   12   10 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ          7  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  7 --  3 --  1 --  7 --  3 -- --   66   2482.36  47.4                    
   13   14 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1  7 --  7  0  7 --  7  0  7 --  5 --  5  0  4 --  3 --  3 --  2 --  3 --  3   63   2457.06  17.8                    
   14   16 ŁOKIETEK        DANIEL          3  7 --  7 --  7 --  5 --  7 --  5 --  5 --  7 --  5 --  0 --  4 --  2 --  3   64   2361.01  40.5                    
   15   13 KŁÓSEK          ANDRZEJ         7  7 --  5 --  5 --  5  0  7 --  5 --  4  0  7 --  5 --  3 --  3 --  3 -- --   59   2302.85  29.1                    
   16   18 GODLEŚ          MIROSŁAW        4  7 --  7 --  7 --  4 --  7 --  5 --  2 --  4 --  2 --  3 --  7 --  3 --  4   62   2286.17  25.9                    
   17   15 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6  7 --  7 --  7 --  5 --  4 --  5 --  5 --  1 --  5 --  3 --  5 --  3 --  1   58   2275.74  23.9                    
   18   17 PIEŃCZUK        JACEK           3  7 --  7 --  7 --  7 --  6 --  5 --  4  0  3 --  4 --  3 --  2 --  2 --  1   58   2138.80  22.3                    
   19   19 KANIEWSKI       MAREK           3  6 -- -- --  7 --  6 --  5 --  5 --  5 --  4 --  5 --  3 --  0 --  3 -- --   49   2018.15  22.7                    
   20   20 FALBA           JAN             2  7 --  7 --  7 --  7 --  4 --  5 --  5 --  7 --  3 --  0 --  7 --  0 -- --   59   1959.98  12.6                    
   21   21 BOROWSKI        PIOTR           4  7 --  7  0  7 --  7 --  7 --  3 --  5  0  7 --  5 --  1 -- -- -- -- -- --   56   1952.08  30.2                    
   22   22 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3  6 --  7 --  7 --  7 --  3 --  5 --  3  0  5 --  0 --  2 --  6 --  3 --  1   55   1938.41  17.6                    
   23   23 TRYC            STANISŁAW       1  7 --  7 --  7 --  7 --  7 --  5 --  5 --  4 --  3 -- -- -- -- -- -- -- --   52   1751.26  28.4                    
   24   24 DANIELSKI       PAWEŁ           6  7 --  7 --  0 --  7 --  2 --  5 --  5 --  0 --  2 --  3 --  0 --  3 --  0   41   1611.81  15.7                    
   25   25 PUŁAWSKI        SYLWESTER       2  7 --  4  0  5 --  7 --  5 --  5 --  3  0  0 --  1 --  1 --  4 --  3 -- --   45   1598.31  13.6                    
   26   26 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1  5 --  3 --  3 --  6 --  5 --  5 --  3  0 -- --  3 --  1 --  2 --  3 --  0   39   1526.30  24.8                    
   27   27 SIWIK           JERZY           5  7 --  0 --  2 --  7 --  7 --  5 --  5 -- -- --  5 -- -- --  2 -- -- -- --   40   1523.05  22.0                    
   28   28 REJNUŚ          MIROSŁAW        2  6 --  7 --  7 --  5 --  3 --  5 --  0 --  1 --  0 --  3 --  3 --  3 -- --   43   1456.16  15.4                    
   29   29 SUTKOWSKI       JACEK           6  5 --  4 --  4 --  5 --  3 --  4 --  1 --  2 --  5 --  3 --  1 --  1 --  0   38   1451.30  14.5                    
   30   30 KUCZYŃSKI       TOMASZ          2  7 --  7  0  7 --  4 --  3 --  5 --  4  0  2 --  2 --  1 -- -- --  1 -- --   43   1417.92  24.4                    
   31   31 BUDZIŃSKI       MARIAN          2  7 --  7 --  7 --  7 --  4 --  3 --  3 --  2 --  0 -- -- --  7 --  0 -- --   47   1416.21  22.4                    
   32   35 GÓRECKI         MIROSŁAW        3  7 --  3 --  7 --  5 --  7 --  2 --  3  0  3 --  1 -- -- --  0 --  1 --  3   42   1391.93  18.8                    
   33   36 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5  4 --  2 --  6 --  7 --  1 --  5 --  0 -- -- --  2 --  3 --  1 --  1 --  2   34   1307.52  20.6                    
   34   32 KOWALCZYK       SYLWESTER       6  6 -- -- --  1 --  5 --  3 --  4 --  3 --  3 --  2 --  3 --  0 --  2 --  0   32   1287.06  10.2                    
   35   33 KULESZA         KRZYSZTOF       6 -- --  3 --  4 --  6 --  1 --  5 --  3 --  3 --  4 --  1 --  2 --  0 -- --   32   1273.78  15.1                    
   36   34 KĄDZIELA        DARIUSZ         7  7 --  6  0  4 --  7  0  0 --  4 --  0  0  3 --  1 --  3 --  0 --  2 -- --   37   1250.70  19.3                    
   37   38 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5  7 --  0 --  2 --  7 --  3 --  5 --  2 -- -- --  3 --  1 --  0 --  1 --  1   32   1216.44  17.8                    
   38   46 TRYC            ŁUKASZ          4  5 --  6 --  6 --  2 --  1 --  3 --  3 --  2 --  0 -- -- --  1 --  1 --  5   35   1186.27  27.8                    
   39   37 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3  7 --  4 --  6 --  4 --  2 --  3 --  2  0  3 --  1 --  2 --  1 --  1 --  0   36   1183.93  11.6                    
   40   40 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3  7 --  5 --  4 --  2 --  2 --  5 --  3  0  3 --  2 --  0 --  0 --  0 --  2   35   1167.44  12.5                    
   41   39 MURAWSKI        ZBIGNIEW        6  3 --  5 --  0 --  2 --  2 --  5 --  5 --  0 --  1 --  3 --  0 -- -- -- --   26   1074.33   9.2                    
   42   41 ŁOTARSKI        SYLWESTER       7  4 --  4  0  4 --  4  0  1 --  5 --  0  0  1 --  2 --  1 --  1 --  2 -- --   29   1034.85  15.5                    
   43   42 WRÓBEL DAMIAN   i PIOTR         1  7 --  7 --  7 --  6 --  7 --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   36   1014.18  34.5                    
   44   43 GRABSKI         MICHAŁ          3  7 --  6 --  7 --  6 --  1 --  3 --  1  0  0 --  2 -- -- --  2 -- -- -- --   35    972.26  12.5                    
   45   59 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4  5 --  3 --  1 --  4 --  0 --  4 --  2 --  0 --  1 -- -- --  1 -- -- --  5   26    965.18  13.1                    
   46   48 OSMAN           KRZYSZTOF       4  6 --  2 --  4 --  1 --  2 --  4 --  1 --  2 --  2 --  2 --  0 -- -- --  1   27    946.21  19.0                    
   47   44 KRAWCZYK        DARIUSZ         3  4 -- -- --  0 --  4 --  4 --  4 --  1 --  2 --  1 --  1 --  2 --  1 --  0   24    939.84  16.4                    
   48   45 KULIGOWSKI      ROBERT          6  3 --  3 --  1 --  5 --  0 --  5 --  4 --  0 --  0 --  2 --  0 --  0 -- --   23    920.78  11.4                    
   49   47 ROGALA          ROBERT          1  7 --  2 --  3 --  4 --  3 --  3 --  2 --  0 --  0 --  1 --  1 --  1 -- --   27    898.16  15.9                    
   50   49 ONIŚK           PIOTR           7  5 --  2  0  4 --  7  0  2 --  3 --  1  0  1 -- -- --  1 --  1 -- -- -- --   27    869.53   8.0                    
   51   50 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4  6 --  7 --  3 --  3 --  7 --  0 --  1  0  2 --  1 --  0 --  2 --  0 --  0   32    863.64  18.0                    
   52   51 BRZEZIŃSKI      JACEK           2  3 --  3  0  2 --  6 --  2 --  5 --  2 --  1 --  0 --  0 --  0 --  0 -- --   24    825.93  14.4                    
   53   52 ŚWIDERSKI       MARCIN          5  4 --  1 --  7 --  6 --  4 --  2 --  2 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --   26    802.23  14.7                    
   54   53 JABŁOŃSKI       ROBERT          1  0 --  4 --  7 --  2 --  4 --  2 --  2 --  1 -- -- -- -- --  3 --  0 -- --   25    791.36  10.6                    
   55   54 WÓJCIK          PIOTR           7  5 --  3  0  3 --  1  0  2 --  2 --  1  0  3 --  0 --  1 --  3 --  0 -- --   24    737.34  15.9                    
   56   55 PISKOREK        IGOR            6 -- --  4 --  1 --  4 --  4 --  5 --  2 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --   20    736.99   9.3                    
   57   56 STAŃCZAK        ROBERT          3  6 --  2 --  3 --  2 --  2 --  1 -- --  0  0 --  4 -- -- --  4 --  0 --  0   24    715.43  20.3                    
   58   57 KUKUŁKA         MARIAN          5  6 --  0 --  1 --  5 --  3 --  3 --  1 -- -- --  2 -- -- --  0 -- -- -- --   21    691.99  11.8                    
   59   58 LĘGAS           TADEUSZ         1  4 --  5  0 -- --  4 --  4 --  3 -- --  0  0 --  1 --  0 --  2 -- -- -- --   23    683.88   9.3                    
   60   60 PERNACH         ZBIGNIEW        5  4 --  0 --  7 --  7 --  3 --  1 --  0 -- -- --  1 -- -- --  0 -- -- -- --   23    674.76   4.6                    
   61   61 SOBOTKA         KAMIL           5  6 --  5 --  6 --  6 --  4 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   27    661.96  16.2                    
   62   62 SZOŁKOWSKI      TADEUSZ         3  5 --  3 --  7 --  3 --  2 --  0 --  0  0  0 --  2 -- -- -- -- --  1 -- --   23    638.56  15.9                    
   63   63 GMUR            SEBASTIAN       7  6 --  3  0  6 --  4 --  2 --  1 --  2 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 -- --   24    636.29  12.6                    
   64   64 MAKOWSKI        ZBIGNIEW        5  2 --  0 --  2 --  3 -- -- --  3 --  1 -- -- --  1 -- -- --  0 --  3 -- --   15    630.62   5.7                    
   65   66 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4  2 --  2 --  4 --  1 --  1 --  4 --  1  0  1 --  1 --  0 --  0 --  0 --  1   18    623.90  10.7                    
   66   65 NOWAK           ANDRZEJ         7 -- -- --  0  1 --  1  0  3 --  1 --  0 --  0 --  5 --  2 -- -- -- -- -- --   13    607.95   9.4                    
   67   67 ROJEK           RAFAŁ           2  7 --  3 --  4 --  4 --  2 --  1 --  0 --  0 --  1 -- -- --  0 -- -- -- --   22    556.41  10.0                    
   68   68 POBUDKIEWICZ    ZBIGNIEW        1  7 --  4 --  2 --  2 --  1 --  3 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   19    471.00  11.8                    
   69   69 CIOK            ZBIGNIEW        1  6 --  2  0  4 --  2 --  1 --  3 --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --   18    456.78   9.5                    
   70   70 MALINOWSKI      TADEUSZ         4  4 --  4 --  1 --  0 --  0 --  4 --  1 --  0 --  0 -- -- --  1 -- -- --  0   15    439.05  13.3                    
   71   71 KONCEWICZ       WALDEMAR        3  6 --  3 --  2 --  2 --  3 -- -- -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- --  0 -- --   17    383.27  19.5                    
   72   72 KALISZ          MARCIN          2  5 --  4 --  1 --  3 --  0 --  2 --  0  0  0 -- -- -- -- --  0 -- -- -- --   15    370.22  11.8                    
   73   73 WRÓBLEWSKI      JAN             5  4 --  0 --  0 --  5 --  1 --  0 --  1 -- -- --  1 -- -- -- -- -- -- -- --   12    359.42   8.2                    
   74   74 LUBIAK          STANISŁAW       6  4 --  6 --  6 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  1 --  0   17    357.99   6.9                    
   75   75 MROCZEK         ARKADIUSZ       3  4 --  1 --  2 --  0 --  1 --  3 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- -- -- -- --   11    296.78   9.2                    
   76   76 BOK             WIESŁAW         5  1 --  0 --  1 --  3 --  0 --  2 --  0 -- -- --  1 --  0 --  0 --  0 --  0    8    288.91   6.0                    
   77   77 CZARNOGÓRSKI    MARCIN          7  3 --  0  0  1 --  2  0  1 --  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --  1 --  1 -- --    9    280.38  11.1                    
   78   78 ROGALA          PRZEMYSŁAW      5  2 --  0 --  0 -- -- --  4 --  1 -- -- -- -- --  1 -- -- --  0 -- -- -- --    8    277.28   6.9                    
   79   79 MARSZAŁ         ANDRZEJ         3  6 --  0 --  1 --  3 --  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   11    253.75   7.4                    
   80   80 PERGOŁ          PIOTR           4  3 --  0 --  0 --  0 --  0 --  4 --  0 --  0 -- -- -- -- --  0 -- -- --  0    7    253.41   8.0                    
   81   81 SZEWCZAK ROBERT GERARD          5  3 --  0 --  0 --  4 --  0 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    233.25   5.8                    
   82   82 ŁUKASIEWICZ     KAZIMIERZ       6  1 -- -- --  0 --  0 --  0 --  2 --  1 --  0 -- -- --  0 --  0 --  1 -- --    5    231.33   3.9                    
   83   83 NOWICKI ANDRZEJ DAMIAN          5  2 --  0 --  1 --  0 --  1 --  1 --  1 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    7    219.97   7.1                    
   84   84 BIEŃKOWSKI      LESZEK          1 -- -- -- --  5 -- -- --  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    184.44  10.6                    
   85   85 CZARNAK         PRZEMYSŁAW      7  3 --  0  0 -- -- --  0  1 --  2 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    6    173.52   7.4                    
   86   86 KOSIM           ZENON           5  5 -- -- --  1 --  1 --  0 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    170.95   8.2                    
   87   87 CHAWŁOWSKI      MAREK           2  7 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- --  0 --  1 -- --    8    169.61   9.1                    
   88   88 PRZESMYCKI      FRANCISZEK      5  4 --  0 --  0 -- -- --  0 --  2 -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    6    167.63   5.2                    
   89   89 WIERZCHOŁOWSKI  DANIEL          7  3 --  1 --  1 --  0  0  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    167.08  10.0                    
   90   90 LUBIAK          STEFAN          1  3 --  4 --  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    9    166.54   9.9                    
   91   91 KRUK            MIROSŁAW        3  2 --  0 --  3 --  2 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    7    163.98   4.4                    
   92   92 STĘPIEŃ         ROBERT          3  5 --  0 -- -- --  1 --  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    154.71   5.6                    
   93   93 KACZMARCZYK     STEFAN          6  0 --  1 --  0 --  0 --  0 --  1 --  1 --  0 --  0 --  0 --  1 --  0 -- --    4    154.16   2.3                    
   94   94 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3  4 --  2 --  1 -- -- --  0 -- -- -- --  0  1 -- -- -- -- --  0 -- -- --  0    8    145.32   6.2                    
   95   95 ROSTEK          ANDRZEJ         7 -- -- -- -- -- --  1 --  0 --  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3    144.45   8.3                    
   96   96 JACKIEWICZ      PIOTR           5  2 --  0 --  0 --  2 --  1 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- --    5    139.51   8.1                    
   97   97 MROCZEK         SŁAWOMIR        3  5 --  0 --  0 -- -- --  0 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    6    118.55   7.6                    
   98   98 KRÓL            MAREK           1 -- --  0 --  0 --  1 --  0 --  1 -- -- -- -- --  0 -- -- --  1 -- -- -- --    3    118.27   4.2                    
   99   99 POLOWIEC        DARIUSZ         3  7 --  1 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    8    114.88  13.4                    
  100  100 NIDA            JERZY           4  4 --  3 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 -- -- -- --    7    102.70   6.4                    
  101  101 PATOKA          LECH            5  1 --  0 --  0 --  1 --  0 --  1 --  0 -- -- --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    3    101.53   5.6                    
  102  102 ROMAŃSKI        STANISŁAW       3  7 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7     93.59  34.8                    
  103  103 MACIEJEWSKI     PRZEMYSŁAW      5 -- --  1 --  0 --  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     92.80   3.6                    
  104  104 JAKUBOWSKI      BOGDAN          2  2 --  1 --  2 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5     90.65   5.2                    
  105  105 UFNAL JANUSZ i  PRZEMYSŁAW      7  1 --  1  0  1 -- --  0  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     87.76   8.3                    
  106  106 RURKA           STANISŁAW       6  2 --  3 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  0 -- --    5     79.99   4.8                    
  107  107 DELUGA          DAWID           4  2 --  1 --  0 --  0 --  1 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     74.46   7.7                    
  108  108 JACKIEWICZ      CZESŁAW         5  0 --  0 --  0 --  2 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     70.82   2.9                    
  109  109 BOROWSKI        DARIUSZ         4  1 --  0 --  1 --  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     70.71   3.5                    
  110  110 KUCHAREK        SŁAWOMIR        7  0 --  1  0 -- --  0 --  0 --  1 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     69.11   8.3                    
  111  111 POWIERŻA        KRZYSZTOF       4  3 --  0 --  1 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     60.05   8.2                    
  112  112 KOSTKO          MAREK           1  4 -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     56.36   9.3                    
  113  113 POWIERŻA        MICHAŁ          2  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 --  1 -- -- -- -- --  0 -- --    1     48.67   2.9                    
  114  114 RUDNIK          SZYMON          1  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    4     48.61  26.7                    
  115  115 BEREZA          GRZEGORZ        1  0 --  0 --  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0                    
  116  116 DĘBIEC          KRZYSZTOF       1  0 --  0 --  0 --  0  0  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    
  117  117 DĄBROWSKI       ADAM            1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    
  118  118 KOZIOŁ          KAMIL           1  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    
  119  119 KIĆ             TADEUSZ         1 -- --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    
  120  120 DAMĘTKA         KAZIMIERZ       7 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    
  121  121 RADZKI          KRZYSZTOF       1 -- -- -- --  0 -- --  0 -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    
  122  122 KOZIOŁ          RYSZARD         1  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                    
  123  123 POWIERŻA        PATRYK          2  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- --    0      0.00   0.0                    
  124  124 DURKA           TADEUSZ         2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    
  125  125 PYŚK            RADOSŁAW        6  0 --  0 --  0 --  0 --  0 --  0 -- -- --  0 --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0                    

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 25, z dnia 22.07.19 NEUBRANDENBURG 4                         
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BARANOWSKI      TEAM            1    28    5    19   291.91     
              2 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    23    5     9   279.43     
              3 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    29    5    16   275.60     
              4 TRYC            ŁUKASZ          4     7    5     5   273.46     
              5 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    13    4     5   229.85     
              6 PIEKUT          SYLWESTER       1    36    4    15   211.61     
              7 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    16    3     4   167.91     
              8 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    17    3     4   164.00     
              9 ŁOKIETEK        DANIEL          3     9    3     3   161.17     
             10 MICHALIK        PAWEŁ           3    20    3     5   153.65     
             11 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3     5    2     2   112.00     
             12 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    21    2     2   110.44     
             13 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     8    2     2   103.03     
             14 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    17    2     5   102.83     
             15 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    10    2     2   102.44     
             16 GIEREJ          DANIEL          7    11    2     2   102.24     
             17 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5     9    2     2   100.29     
             18 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6     9    1     1    54.34     
             19 PIEŃCZUK        JACEK           3    13    1     1    53.56     
             20 OSMAN           KRZYSZTOF       4     7    1     1    52.68     
             21 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     4    1     1    50.83     
             22 SUTKOWSKI       JACEK           6    10    1     1    50.34     
             23 PERGOŁ          PIOTR           4     2    1     1    49.17     
             24 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     3    1     1    49.07     
             25 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    1     1    48.59     
             26 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    35    1     4    48.00     
             27 SADOWSKI        PATRYK          3    49    0    10     0.00     
             28 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    12    0     0     0.00     
             29 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3     8    0     0     0.00     
             30 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     4    0     0     0.00     
             31 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    11    0     0     0.00     
             32 STAŃCZAK        ROBERT          3     5    0     0     0.00     
             33 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     4    0     0     0.00     
             34 LUBIAK          STANISŁAW       6     5    0     0     0.00     
             35 BOK             WIESŁAW         5     7    0     0     0.00     
             36 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00     
             37 BEREZA          GRZEGORZ        1     5    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                          PZHGP o/WARSZAWA, rok 2019.                           
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 25, z dnia 22.07.19 NEUBRANDENBURG 4                         
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 KOSTRZEWA       ZDZISŁAW        4    13    3     5   24.341     
              2 BARANOWSKI      TEAM            1    28    3    18  135.902     
              3 KOWALCZYK       ARKADIUSZ       1    23    3     8  223.124     
              4 TRYC            ŁUKASZ          4     7    3     5  239.350     
              5 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR        4    29    3    14  395.538     
              6 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY         5    17    2     4  152.130     
              7 GÓRECKI         MIROSŁAW        3    16    2     3  200.811     
              8 ŁOKIETEK        DANIEL          3     9    2     3  286.004     
              9 GRZĘDA DARIUSZ  i PIOTR         5     8    2     2  356.998     
             10 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ       2    21    1     2  103.448     
             11 MICHALIK        PAWEŁ           3    20    1     1  105.477     
             12 RĘBOWSKI        MARIUSZ         6     9    1     1  119.675     
             13 GIEREJ          DANIEL          7    11    1     1  129.817     
             14 OSMAN           KRZYSZTOF       4     7    1     1  154.158     
             15 GODLEŚ          MIROSŁAW        4    17    1     4  176.471     
             16 PERGÓŁ          KAZIMIERZ       4     4    1     1  192.698     
             17 SADOWSKI        PATRYK          3    49    0     8    0.000     
             18 PIEKUT          SYLWESTER       1    36    0    10    0.000     
             19 BIERNACKI       WŁADYSŁAW       1    35    0     3    0.000     
             20 PIEŃCZUK        JACEK           3    13    0     1    0.000     
             21 SKONIECZNY      KRZYSZTOF       3    10    0     1    0.000     
             22 DANIELSKI       PAWEŁ           6    15    0     0    0.000     
             23 OŁÓWKA          ZBIGNIEW        1     3    0     0    0.000     
             24 SUTKOWSKI       JACEK           6    10    0     0    0.000     
             25 KOWALCZYK       SYLWESTER       6    12    0     0    0.000     
             26 ZAWADZKI        WŁADYSŁAW       5     9    0     1    0.000     
             27 KALINOWSKI PAWE i KAROL         3     8    0     0    0.000     
             28 SZYMAŃSKI       MARIUSZ         3     5    0     2    0.000     
             29 KRAWCZYK        DARIUSZ         3     4    0     0    0.000     
             30 PERGÓŁ          ANDRZEJ         4    11    0     0    0.000     
             31 STAŃCZAK        ROBERT          3     5    0     0    0.000     
             32 MALINOWSKI      TADEUSZ         4     4    0     0    0.000     
             33 LUBIAK          STANISŁAW       6     5    0     0    0.000     
             34 BOK             WIESŁAW         5     7    0     0    0.000     
             35 PERGOŁ          PIOTR           4     2    0     0    0.000     
             36 SKONIECZNY      ZBIGNIEW        3     6    0     0    0.000     
             37 BEREZA          GRZEGORZ        1     5    0     0    0.000     

 
                                                                                                                                                                
                                     Punktacja Główna [1]                                                                                                       
                     Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów                                                                                       
                      Wyniki z lotow: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25                                                                                         
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ CEOFIC.│KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0  13    559.380  5646.560                                                                       
        2 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  0  12    231.130  5497.650                                                                       
        3 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-14        G  0  12    428.410  5674.440                                                                       
        4 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  0  12   1255.100  4985.830                                                                       
        5 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-14--      G  0  11    963.100  4417.490                                                                       
        6 KOWALCZYK       ARKADIUSZ      1 PL-0473-14       G  0  11   1046.640  5023.710                                                                       
        7 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-18--         0  10    408.780  4303.900                                                                       
        8 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-16-       G  1  10    416.410  4117.440                                                                       
        9 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0  10    512.530  3966.200                                                                       
       10 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-15        G  0  10    535.710  4628.880                                                                       
       11 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-15-       G  1  10    569.570  4459.300                                                                       
       12 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-          0  10    611.230  4116.730                                                                       
       13 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-478-18-          0  10    629.410  4303.900                                                                       
       14 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-15--      G  0  10    670.410  4710.770                                                                       
       15 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-15-       G  0  10    715.400  3653.120                                                                       
       16 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-250-16-       G  0  10    785.990  4282.210                                                                       
       17 RĘBOWSKI        MARIUSZ        6 PL-03-18--       G  0  10    789.200  4702.340                                                                       
       18 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-15           0  10   1108.940  5007.230                                                                       
       19 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   9    277.990  3298.680                                                                       
       20 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-          0   9    395.310  4505.800                                                                       
       21 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-16-       G  1   9    409.220  3209.050                                                                       
       22 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-16-       G  0   9    476.430  3194.230                                                                       
       23 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   9    507.090  3298.680                                                                       
       24 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-103-15-       G  0   9    553.510  3864.390                                                                       
       25 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-17        G  0   9    592.560  3495.850                                                                       
       26 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-       G  0   9    621.530  3403.210                                                                       
       27 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-473-16-       G  0   9    637.260  4263.720                                                                       
       28 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   9    639.940  3953.460                                                                       
       29 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-473-16-       G  1   9    757.600  3617.020                                                                       
       30 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-466-14        G  0   9    898.040  4554.570                                                                       
       31 KOWALCZYK       ARKADIUSZ      1 PL-03-17         G  1   9    908.770  4358.510                                                                       
       32 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-15           1   9    909.130  4157.030                                                                       
       33 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY        5 PL-003-15-       G  0   9   1089.930  3957.100                                                                       
       34 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-15-       G  0   9   1113.790  4291.280                                                                       
       35 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-176-15--      G  0   8    119.560  2767.270                                                                       
       36 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   8    178.370  3097.480                                                                       
       37 CZARNOGÓRSKI    PIOTR i JARE   7 PL-003-17-       G  0   8    298.000  3060.040                                                                       
       38 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-15        G  0   8    357.830  4130.310                                                                       
       39 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-045-17-       G  0   8    410.780  3365.940                                                                       
       40 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   8    424.560  2954.320                                                                       
       41 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-250-16-       G  0   8    444.590  3812.680                                                                       
       42 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-16-       G  0   8    461.730  3913.960                                                                       
       43 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-17        G  0   8    466.050  2514.220                                                                       
       44 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-17--      G  1   8    618.580  2978.400                                                                       
       45 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-14--      G  0   8    657.100  3357.590                                                                       
       46 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-473-16-       G  1   8    666.820  3374.260                                                                       
       47 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-385-15-          0   8    674.210  3682.430                                                                       
       48 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-15        G  0   8    727.490  3356.800                                                                       
       49 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-15        G  1   8    777.480  4012.340                                                                       
       50 ŁOKIETEK        DANIEL         3 PL-003-15-       G  0   8    783.990  3049.790                                                                       
       51 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-250-16-       G  0   8    791.150  4092.800                                                                       
       52 KOWALCZYK       ARKADIUSZ      1 PL-0250-16       G  0   8    870.670  3069.040                                                                       
       53 MICHALIK        PAWEŁ          3 PL-003-14-       G  0   8    895.510  3487.990                                                                       
       54 PIEŃCZUK        JACEK          3 PL-03-12--       G  0   8    983.420  3833.410                                                                       
       55 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    264.220  2538.510                                                                       
       56 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-326-18        G  0   7    292.770  2562.800                                                                       
       57 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    308.870  2234.120                                                                       
       58 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-       G  0   7    322.430  2924.140                                                                       
       59 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-18-          1   7    349.440  3586.280                                                                       
       60 ŁOKIETEK        DANIEL         3 PL-003-17        G  1   7    401.860  2413.180                                                                       
       61 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-16-       G  0   7    403.490  3109.990                                                                       
       62 KŁÓSEK          ANDRZEJ        7 PL-003-18        G  1   7    407.560  2310.280                                                                       
       63 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-17-       G  0   7    421.750  3112.180                                                                       
       64 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-15        G  0   7    432.720  3131.680                                                                       
       65 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.         7 PL-03-17--       G  0   7    434.170  2758.300                                                                       
       66 SŁOWIK DAMIAN   i JERZY        5 PL-003-17-       G  0   7    443.590  3351.440                                                                       
       67 KOWALCZYK       ARKADIUSZ      1 PL-0250-16       G  0   7    444.970  3030.630                                                                       
       68 KOWALCZYK       ARKADIUSZ      1 PL-0250-16       G  0   7    450.270  3571.000                                                                       
       69 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.         7 PL-292-18-          0   7    479.120  2693.300                                                                       
       70 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.         7 PL-473-16-       G  1   7    533.710  2876.130                                                                       
       71 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-473-16-       G  0   7    544.570  2636.880                                                                       
       72 CZARNOGÓRSKI    ŁUKASZ         7 PL-003-17-       G  0   7    546.110  2538.510                                                                       
       73 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-15        G  0   7    571.660  2927.760                                                                       
       74 DŁUSKI KRZYSZTO i KAM.         7 PL-03-18-        G  1   7    575.150  2668.640                                                                       
       75 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-17---     G  1   7    580.000  2174.880                                                                       
       76 BARANOWSKI      TEAM           1 PL-003-18-          0   7    584.290  2171.650                                                                       
       77 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-17-       G  0   7    586.480  3882.730                                                                       
       78 CZERWIŃSKI      SŁAWOMIR       4 PL-003-18--         0   7    594.180  2789.250                                                                       
       79 RĘBOWSKI        MARIUSZ        6 PL-03-18--       G  0   7    655.250  2566.740                                                                       
       80 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-17--         0   7    657.480  2587.610                                                                       
       81 MICHALIK        PAWEŁ          3 PL-373-17        G  1   7    683.800  3282.300                                                                       
       82 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-16        G  0   7    690.580  2608.420                                                                       
       83 KĄDZIELA        DARIUSZ        7 PL-003-17-       G  1   7    690.950  3089.550                                                                       
       84 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-16        G  1   7    701.430  2608.420                                                                       
       85 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-16-          0   7    702.570  3363.700                                                                       
       86 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-15-       G  0   7    706.450  2262.020                                                                       
       87 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-16-       G  0   7    727.910  2753.120                                                                       
       88 PIEŃCZUK        JACEK          3 PL-03-14--       G  0   7    732.880  2970.050                                                                       
       89 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-17        G  0   7    744.230  2518.040                                                                       
       90 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-16-       G  0   7    753.960  2707.780                                                                       
       91 GIEREJ          DANIEL         7 PL-473-16-       G  1   7    805.840  3557.780                                                                       
       92 WALCZAK MACIEJ  i DARIUSZ      2 PL-003-15        G  0   7    815.460  2752.560                                                                       
       93 SKONIECZNY      KRZYSZTOF      3 PL-003-15--      G  0   7    830.750  3926.220                                                                       
       94 GÓRECKI         MIROSŁAW       3 PL-03-16-        G  0   7    843.660  3228.210                                                                       
       95 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-003-14        G  1   7    910.480  2811.140                                                                       
       96 ŁOTARSKI        SYLWESTER      7 PL-003-16-       G  1   7    948.330  2445.480                                                                       
       97 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-473-14-          0   7    958.300  3135.110                                                                       
       98 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-250-15-       G  0   7    978.630  3055.160                                                                       
       99 PIEKUT          SYLWESTER      1 PL-2011-            0   7    978.680  3115.830                                                                       
      100 SADOWSKI        PATRYK         3 PL-003-16           0   7    987.990  2587.610